Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
rapunzel1
2. nov 2012
@mamina1978 jasne, tú prvú mám aj uloženú, pošlem jej toho viac, nech má možnosť výberu, som zvedavá, čo zvolí... ďakujeeeeem
rapunzel1
2. nov 2012
@mamina1978 áno, to mám prelúskané, aj pod policajná torta a všetko čo sa toho týka 🙂
monikapo
3. nov 2012
No nebolo toho vela,ale akosi mi neslo od ruky 😮)))
dm1
3. nov 2012
@monikapo krasna topanocka x-)
mariann2
3. nov 2012
@lukika kone som modelovala podľa pristelky, čo tu raz dávala návod a podľa obrázka skutočného koňa a prosím, zdá sa mi to, alebo si mi vykala, joj, cítim sa takááá stará :-p :-p , tykať, tykať prosím
mariann2
3. nov 2012
@levandulka3 ďakujem, piekla som ju v plechových miskách, mám sadu 4 misiek, rôznych veľkostí tak telo v najväčšej a hlavu v druhej najmenšej, mala 3,8 kg mám aj misky z ikea, ale odtiaľ má lienka iba do 3 kíl a to je málo, chceli väčšiu
pristela
3. nov 2012
@monikapo jemine tá s topanockou je peknaaa x-) x-) x-) babka nosi take topanky? :-N ja určite budem !!!! 😃
ajka82
3. nov 2012
@aduskatt adi prisla ti posta tento tyzden? ze to dada poslala po susede na postu hned na druhy den, doporucene, ako sme si pisali 😉
vlada111
3. nov 2012
@monikapo topánková super
maya30
3. nov 2012
ahojte tu su moje a tento tyzden chvalabohu stacilo :-p mala som 4 torty a cely tyzden som chodila spavat po polnoci co s tym bolo tolko modelovaciek...ja uz taaak cakam na jednoduchu a krasnu tortu 😃 :-p
aduskatt
3. nov 2012
@ajka82 jej, prepac, zabudla som napisat, vcera rano mi to doslo. ze dakujem
salonka1981
3. nov 2012
Moja dnešná a na tento týždeň koniec 🙂
vecernicci
3. nov 2012
holky nic nestíhám, snad vás dočtu a olajkuju večer, jen přidávám moje tři z tohodle týdne a mažu vařit 😉
adrianai
3. nov 2012
@lawli ako si zapichla to srdce na vrch torty (na tej svadobnej)? na špáratkách alebo...? 🙂
jakelina
3. nov 2012
Moje dva na tento týden. Jeden, ten hnědo bílý jsem už stejný dělala, tak chtěli zase úplně stejný. :-p :-p To mě nebavilo.
dada2007
3. nov 2012
.....moje tohtovíkendové...... 😉
dm1
3. nov 2012
@jakelina tie kvietky mas kraaaasne aj ten stencil ti vysiel super! x-)
jakelina
3. nov 2012
@dm1 děkuju, od tebe to fakt moc potěší, je to ten lepící co jsem vezla na sraz.
dm1
3. nov 2012
pridavam moju nadiktovanu pudingovu :-p . Nakoniec som vanilkovu variantu urobila taky krem ako robim do takych medovo-orechovych rezov tak snad bude chutit =-)
eliska22
3. nov 2012
moje dve včerajšie nočné, ak ešte niekto bude chcieť túto kvetinkovú, tak budem vraždiť !!!!!!!!!! radšej 3 traktory ako toto :-p
eliska22
3. nov 2012
@jakelina ten prvý je nádhernýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý x-) x-) x-) x-) x-)
dm1
3. nov 2012
@jakelina aj ja uz ich mam toko vyhliadnutych na strankach alae zakazdym su tie najkrajsie sablony vypredane a zostane tam 1-2 a to sa mi skrz postovne nevylati :/. najlespie kupit osobne
kmkke
3. nov 2012
Moja prvá poťahovaná. Ešte neviem aká bude, o jednej ju nesiem svokrovi, tak uvidím či sa podarila 🙂 Je to orechový korpus, pribináčikový krém s jahodami a z marshmallows, ale zdá sa mi tá hmota strašne sladká, nabudúce radšej skúsim falošný marcipán zo sušeného mlieka :-p
P.S. Nie je taká krásna ako vaše, ale je prvá, tak to má dovolené 😃
aduskatt
3. nov 2012
@vecernicci ma tymi veternikmi zabijes, zena🙂 TU SLINTAM PRI MONITORE.........
aduskatt
3. nov 2012
@kmkke nic ti nebrani dat do hmoty kys citronovu, aby bola kyslejsia🙂
mamina1978
3. nov 2012
@jakelina Tie tvoje drotikovane kvietky su ako zive, nadhera x-) x-) x-) x-) x-) x-) A aj cela torticka s tym ciernym ornamentom dookola .........je bombova. x-) x-) x-)
kmkke
3. nov 2012
@aduskatt Dala som a aj tak sa mi zdá presladená. Na mňa je tam strašne veľa cukru 😃
aduskatt
3. nov 2012
@kmkke daj viac🙂.ale ved samozrejme, ako komu chuti🙂 tak skusaj ine
kmkke
3. nov 2012
@aduskatt Však hej, ja sa nechcem hádať, len konštatujem, že som vyskúšala a nabudúce vyskúšam iné. Len som sa chcela pochváliť, lebo recepty som brala odtiaľto, takže ďakujem za všetky nápady 🙂))
aduskatt
3. nov 2012
@kmkke a tu sa niekto hada?🙂) tato tema je vynimocna prave preto, ze ju drzime bez hadok🙂 tortusku mas peknu, tak len tak dalej🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli