Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mariann2
6. nov 2012

@vlada111 blahoželám k Táničke 🙂

zuul
6. nov 2012

@vlada111 aj ja sa pripájam, nech ste zdravučke obe a šťastné s malým klbečkom. 😵

florentina
6. nov 2012

@vlada111 také se připojuji k dlouhé řadě gratulantů...přeji hlavně pevné zdraví a ať vám dcerka dělá jen samou radost!

zuul
6. nov 2012

@aduskatt @dm1 dievcata ak robite tortu s cokopolevou robievate zvycajne
coko+slahacka
alebo klasika coko+cera+kusok oleja?

dakujem.

florentina
6. nov 2012

holky prosím, pokud máte někdo zkušenost s těmito potahovkami, o názor:

1) jak chutná smartflex čokoládový? Chutná opravdu čokoládově, nebo je to jen navoněné a chutná to stejně jak ty ostatní?

2) jak se pracuje s Chokoflexem - dá se s ním i potahovat i modelovat a chutná čokoládově?

3) a co Formix čokoládový - chuť a práce?

Zítra jdu do jednoho obchodu na kukandu a přemýšlím, zda něco z tohoto koupit...dost lidí už po mne chtělo totiž vzhled potahovaného dortu, ale chuť čokolády...

bzucinka2
6. nov 2012

@pipka no a vieme kde to presne je? a idete same bez deti a muzov?
@vlada111 aj ja gratulujem aprajem vela usmiatych dni v zdravi a stasti 🙂

florentina
6. nov 2012

@aduskatt tak ti přeji, ať komise rozhodne v tvůj prospěch a co nejdřív....já jen nemohla přijít na to, jakou komisi to tam máte, že ji potřebujete k založení živnosti...u dotací to chápu

pristela
6. nov 2012

@bzucinka2 je to tusin 6km od malaciek 😅 je to pipkina chata a ano povodny plan je bez muzov a deti , aby sme si od nich odpočinuli trosku , ale tak mne osobne cudzie deti nevadia 😀 ja s pipuškou ideme bez 😀 ale ostatne nemusia

@zuul ja robim čoko+cera

zuul
6. nov 2012
pristela
6. nov 2012

holky , nemate prosim vas inspiracie nejake kvetinove "väzby" na torticky ? vsak neviem ake kvety mam robit 🙄

pipka
6. nov 2012

@bzucinka2 bez deti a muzov...cisto daaaamska jazda 😎

bzucinka2
6. nov 2012

@pristela dobre tak prednesiem plan muzikovi , ci mu mozem zobrat auto 🙂 a kto este ide?

bzucinka2
6. nov 2012

@pipka tak to muz zvladne, len ci budem mat auto 🙂

mia114
6. nov 2012

@pipka jeej, vy robite stretko? ja by som tak rada sial tiez. ale mam vtedz v sobotu sluzbu v praci ☹ idete od piatku, alebo od soboty?

bzucinka2
6. nov 2012

@pipka a teda co mame doniest dajte mi uz teraz zoznam co budeme robit a tak, nech viem co pripravit, uz sa tesim, snad mi to muz schvali, ked nie idem vlakom 😀

pipka
6. nov 2012

@bzucinka2 no zatial ide pristelka, daducha , lusil a ja..a danka dm1 mozno...a ty mozno...a este neviem kto...

to maju nasi dom, to ani nie je chalupa, to len my tak volame 😉 je to klasika dom v dedine, len nasi tam chodia len na leto a v zime je nevyuzivany, tak mi bolo luto nechat ho opusteny, ked taaak strasne chceme oddych od domacnosti a teda hlavne od muzov a deti 😀 😀 😀
je to v Jakubove, pri Malackach..kto by siel z BA viem odviezt...pripadne z opacneho konca ak by ste sa vedeli dostat do MA, tak tam vas mozeme na stanici vyzdvihnut 😉 nech nemusite este prestupovat na bus do jakubova 😉

pipka
6. nov 2012

@mia114 majka u mna to asi vyzera, ze az v sobotu rano 😖 ja som straasne chcela ist uz v piatok..ale mm akurat na potvoru vysla nocna..a nechcem do toho angazovat aj babku...sak nech si ich tatik vychutna 😝 😀
takze sobota od rana a do nedele...bars aj do desiatej vecer...tam nic neplatime, tam je mi suma fuk kedy odideme 😉

mia114
6. nov 2012

@pipka no tak si skusim vymenit sluzbu sobotnu dennu ya piatkovu nocnu, ked sa bude dat, a by som tiey sla, dam estevediet, potom by som vlastne mohlav sobotu rano po praci ist.

pipka
6. nov 2012

@bzucinka2 doneste najma seba 😎 ja sa o jedlo postaram...a na ranajky si uz nieco spravime...bud zas parky nejake, alebo chlebiky...a tak 😉

pipka
6. nov 2012

@mia114 to by bolo supiš 😎

bzucinka2
6. nov 2012

@pipka super, tak ak by muz potreboval auto, tak by som kukla vlaky teda do Blavy a tam by si ma vedela potom vyzdvihnut v pripade nudze?

pipka
6. nov 2012

@bzucinka2 jasneeee 😉

bzucinka2
6. nov 2012

@pipka uz sa tesim, ako keby som sa v sobotu rano mala chystat na cestu 🙂

bzucinka2
6. nov 2012

@pipka super, tak v pripade nudze a ohrozenia fungovania rodiny ta oslovim 🙂

mia114
6. nov 2012

@pipka jeeej, kolega by mi vymenil sluzbu ya pondelokovu dennu,tak budem mat volnooooo cey vikend, este musim muzikovi oznamit, ze by som rada na stretko 😝 potom napisem ci idem urcite, ale verim ze hej 🙂

aduskatt
6. nov 2012

@florentina dakujem🙂

mimcak
6. nov 2012

@vlada111 tak aj ja sa pripájam ku gratulantom a želám veľa,veľa zdravíčka 🙂

pipka
6. nov 2012

@florentina tak smartflex cokoladovy som mala raz..ale vobec mi teda nechutil ako cokolada..ako malo to nejaku podobnu vonu..ale chut teda urcite nie..aspon mne to moc nechutilo 😕 😖

a v ostatnom poradit neviem...to som neskusala 😒 😉

mia114
6. nov 2012

@vlada111 mooc gratulujem k princezne 😵

ajka82
6. nov 2012

@vlada111 gratulujem 😵 a celej rodinke hlavne vela zdravicka 🙂