Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
jakelina
7. nov 2012
@vlada111 malinká Tánička je prostě sladká, moc se vám povedla a jaká blondýnka 😃 😃 😃 Tak ať jste za chvilku doma a užíváte si to všichni čtyři. 😉
jakelina
7. nov 2012
@aduskatt čtu ten recept na krém, ráda si různé ukládám a divím se, proč to vařilas ve vodě?? Já vždycky mouku vařím v mléce, tak se ptám, jestli to pak není nějaké vodové???
jenie123
7. nov 2012
@vlada111 nadherna je.. 🙂 gratulujem a prajem vsetko dobre.. 🙂
aduskatt
7. nov 2012
@jakelina aku muku?🙂
aduskatt
7. nov 2012
@jakelina ja som zarabala nescu vo vode a dala do toho mlieko a Creme Ole....nie je to vodove, je to fajne🙂
dadka212
7. nov 2012
@vlada111 je prekrásna x-) x-) ešte raz gratulujem 🙂
marci2305
7. nov 2012
@mia114 Vyzerá to dobre. Ja si myslím, že by sa to dalo využiť 😉 Nie je to také drahé, za skúšku to stojí 🙂
jakelina
7. nov 2012
@aduskatt když dělám bez pudinku, tak dávám mouku. No píšu jak hotentot asi 😃 😃 😃 Ten creme ole se dává do mléka, tak jsem to myslela tak, že já místo něho uvařím v mléce třeba tři lžíce mouky víš.
lamps
7. nov 2012
@vlada111 Vladka, tá je nádherná :-N :-N :-N, aj kaderníčku stihla 😃 😃 😃 má bombový účes 😃 😃 😃
pristela
7. nov 2012
@vlada111 je uuuuuzasnaaa, a tie vlasky x-) x-) x-) x-) moje male , sladke x-) x-) x-) este raz gratulujem !!!! x-)
lucula73
7. nov 2012
babenky prosím vás,ten krem od @lamps orechovokávový,nemáte niekto poruke?prosím............v druhej teme ho nevidím a nejde mi otvoriť v pc ten subor,kde to mám napísané......
vďaka...... 🙂

@vlada111 gratulujem k malinkej princeznej,je krásna 🙂
lamps
7. nov 2012
@lucula73 tu je: 1 dcl čiernej kávy, 125 g čokolády, 1 1/2 masla, 3 dcl olúpaných a opražených orechov, 1 karamel. Salko. Čoko rozpustiť v káve, pridať karemel. Salko a orechy, vymiešať a nakoniec vmiešať do masla
lucula73
7. nov 2012
@lamps adka ty si poklad,takú rýchlu odpoveď som nečakala.....ďakujeeeeeeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂
aduskatt
7. nov 2012
@jakelina ahaa, no tu je miesto muky poudong robeny v mlieku a kave🙂
lamps
7. nov 2012
@lucula73 ha 😃, to si asi na mňa silno myslela, len teraz som sem prišla a píšem s malou úlohy tak len jedným očkom sledujem, čo ste popísali
aduskatt
7. nov 2012
pozeram, ze pisem ako tatar.......ze soryyy, ale prave som sa zobudila a pisala som s jednym okom zavretym a druhym polootvorenym🙂
bzucinka2
7. nov 2012
@blcha super, to sa tesim ze sa ti podarilo, ja davam na 24 zo 6 vajec a 2x prekrajujem, na 20 zo 4 vajec tak neviem ci na 18 bude stacit z 2 vajec...
bzucinka2
7. nov 2012
@bambula1307 super link popozeram veru 🙂 dik
aduskatt
7. nov 2012
@jakelina btw, tam sa nic nevari🙂 teda akurat, ze sa kava sype do horucej vody 🙂 myslim samozrejme ten krem
bzucinka2
7. nov 2012
@pipka suhlasim, ale aspon tu tvaricku by som rada videla, ine ozeliem 🙂
@vlada111 nadherna torticka 🙂
dada2007
7. nov 2012
@pristela @mariann2 @pipka @yamahafazer kočky, každá máte správu a tu je ten bloček za Lukopren ...... 😉
lamps
7. nov 2012
@bzucinka2 @blcha - ja pečiem do 18 cm formy mramorák zo 4 vajec a prekrajujem na trikrát :-N
mayka
7. nov 2012
baby robila ste niektora uz takuto korunku z bielkovej polevy? Nemate sablonu na nu? Alebo nejaky link kde to najdem?
http://cakecentral.com/g/i/93508/a/94508/
mrka2
7. nov 2012
@vlada111 úžasná je x-) x-) ešte raz blahoželám 🙂
janula.h
7. nov 2012
@vlada111 jeetitiiiiiii krááááásna jeeeeej blahoželáme 🙂 nech ste zdravučkéééé 😘
janula.h
7. nov 2012
moja včerajšia rýchlovka
dm1
7. nov 2012
kocky kuk tu ma ta kocka co robi tie detske torty co som zhanala nejake postupy aj stranka pred a za je tam toho viac tie postavicky su krasne a o stranku skor vidiet ze to robi z formiciek

http://www.viorica-torturi.ro/search/label/Cum%...
aduskatt
7. nov 2012
moja dnesna rychlovka............🙂 treba minat zbytky farebnej potahovky, takze len pre nas, gastanova plnka, mramorovy korpus. A snazila som sa orezavat, aj meno dopisat🙂 sa pri Vas lepsim
jakelina
7. nov 2012
@dm1 nějak mi to nejde otevřít, mám někam kliknout??
jakelina
7. nov 2012
@aduskatt zkoušela jsi stencill??

Začni písať odpoveď...

Odošli