Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
pipka
7. nov 2012
@vlada111 vladi povodne som ti chcela napisat, ze si tuto nadhernu torticku ukladam ako inspiraciu x-) ale mm tu na mna zazrel, ze tak to prrrrr, ze nam uz stacilo :-N :-N :-N 😃 😃 😃
sisix
7. nov 2012
@vlada111 krasna dorticka
anibas
7. nov 2012
@vlada111 náááááááááááááááááádherná x-) x-) x-) x-)
daducha
7. nov 2012
@pipka no to by u nas dopadlo rovnako 😃 😃
aduskatt
7. nov 2012
taaak baby a mam to z prvej ruky.........kamoska, ktora zije v Amerike mi prave potvrdila, ze tie ich torty su chutovo jeden velky grc..........otvorila si tam cukraren Slovenka, ktora pecie podla nasich receptov a Amici sa idu za tym zabit🙂
ajka82
7. nov 2012
@alenv :-o 😞 tak to netusim, mne pekne vysiel, ani nestvrdol ...vsetko dane podla receptu? a pecene na akej teplote?
este ma napadlo...napisala som 1lyz. sody bikarbony...dala si malu lyzicku?
bonaquaba
7. nov 2012
Ahojte
nasla som ti tuto temu,chcem rocnej dcerke upiect torrtu,tak vas poprosim o nejake recptiky, dakujem krasne 😉 🙂
petkaa28
7. nov 2012
@vlada111 naaaaadherna torticka 🙂 sikovny manzel 😃
janula.h
7. nov 2012
@aduskatt moja a Ty si o tom vari pochybovala?
aduskatt
7. nov 2012
@janula.h no pri pohlade na tie torty nie, ale som rada, ze to mam potvrdene od niekoho, kto to chutnal🙂
janula.h
7. nov 2012
@aduskatt 😃 nech amíkov pošlú na Sk nech vedia čo je chuť 😃 veď ich torty súúúú o burisónovej hmote ]-(
blcha
7. nov 2012
@bzucinka2
@lamps dik za odpovede nakoniec som spravila zo 4 vajec a nedala som vsetko ale je krasny vysoky prekrojim dva krat a este mi vyslo do vacsej formy jeden plat takze ten dam medzi ten cokokorpus na spodok bude to asi riadna torta snad sa mi to nerzopadne potom 😃 😃 😃 😃
miciatko
7. nov 2012
babenky mam robit torticku podla prilozenej foto, co myslite ako urobit tu strechu???
lubi22
7. nov 2012
@aduskatt - torty v Amerike su nechutne, korpusy su strasne tuhe, tazke a tiahnu chutovo do slana a plnky take margarinove, ani raz som tam nejedla dobru tortu. Tak ale aj ked som chcela nieco tam upiect, tak bol problem, muka iba jeden druh, prasok do peciva - baking soda sa mi zdala slana, masla maju na 90 % uz osolene, takze som specialne hladala unsalted. Hlavne tam nikto nepecie tak ako tu, obcas sa kolegyne pochvalili, ze raz za rok napiekli, vsetci boli z toho uveliceni a vysvitlo, ze to kupili hotovu sypku zmes a zmiesali s vodou a bolo po umeni. Ked som hovorila, ze u nas sa bezne pecie tak od zakladu, ze vajicka, muka a ostatne veci, tak neverili, ze to musi byt strasne tazke 🙂
aduskatt
7. nov 2012
@miciatko nechaj uschnut na lieviku🙂
aduskatt
7. nov 2012
...a polovica torty zjedena.............ci zozrata?🙂 a chlap si este zobral lyzicku a zajedal tortu kremom, co mi ostal🙂
miciatko
7. nov 2012
@vlada111 nadherna torticka ,krasne babatenko ,tak to je jasne ze ze ti urcite manzelik pomahal,to take sama nevytvoris

nadherne babatenko ,moooc gratulujem
alenv
7. nov 2012
@ajka82 jj dala jsem lžičku, ale vrchovatou a pekla jsem na 140 v horkovzdušný 😞(( ach jo
lifinka
7. nov 2012
ahojky holky, tak korpusy upečené, zítra krémuji a potahuji to okno s tím prasetem, mě asi klepne, jeslti to nedám, tak to bude ostuda,...dneska jsem udělala ještě tu fajfku...chtěla jsem se zeptat, když udělám modrou potahovku, ale jen na horní čtverec a zbytek boky udělám zvlášť hnědou se vzorem dřeva a na to pak rám okna, ve kterm bude to 2D prase vyřezané, bude to vše ok? nechce se mi potahovat celý čtverec a pak zase modrou barvu nahoru, přijde mi to velká spotřeba Smartfl.
co vy na to?
karaa
7. nov 2012
@vlada111 gratulujem Vladi, vela zdravia a sily obom. aka velka slecna bola v tom malom brusku 😉 krasna je
micmo
7. nov 2012
@vlada111 Sice trosku opozdene, ale moc gratulujeme,at je malalinka Tánička zdrava a ty at jsi brzy fit!!!! 🙂
dm1
7. nov 2012
@jakelina na pravo su take triedenia a chod skoro uplne dole kde je triedenie ze "ETICHETE" a tam si daj "CUM SE FACE" je pri tom cislo 29 skoro v strede a tam su tie postupy. ked prides na koniec jednej strany napravo dole je to taliansky ze predchadzajuca straan a postupy pokracuju
79zuzana
7. nov 2012
@sisix asi uz pisem neskoro, ale mas tam malo masla, na jedno vajicko ide 100 gramov masla, Maslo vsak prislahas az ked je to dole z pary, trosku ochladnute
lifinka
7. nov 2012
@vlada111 Táničce i Tobě přeji hodně zdravíčka a moc gratuluji, malá je rozkošnááá x-) x-) x-)
dm1
7. nov 2012
baby ja vam to tu musim vytapetovat detskymi tortickami s tej uzasnej stranky nesmierne sikovna zienka to je! Samozrjme to nie je moja praca len inspiracia z netu a neskutocne premakanaaaaaaaaaaaaaaa x-). sorry ze je toho tak moc ale musela som 😃
pipka
7. nov 2012
@dm1 dani tie su dokonale x-) tiez mam od nej poukladane 😉
janula.h
7. nov 2012
@dm1 waaaaaaaaw nádhernéééééé ale určiet aj zaplatená robota no len si predstav to modelovanie 😃 a Ti zákazník zarve že do 2 kg 😃
levandulka3
7. nov 2012
@jakelina postupy sú uplne posledné daj si preložiť stránku, mne to ponúka počítač hore v lište
daducha
7. nov 2012
@dm1 ach jaj,to je uplne ze dokonale,to ani nemôzem nikomu poslat ako inspiraciu, ze nech si vyberu,lebo toto nedam 😞 .Tie torticky su uzasne,,,,Hlavne ze tu transformera optimusa musim robit.Ja to tak nemam rada :-p .

Začni písať odpoveď...

Odošli