Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lifinka
9. nov 2012

@vecernicci ať je vše ok, krásné sny při narkóze 😉 myslíme na tebe 😉 Já když jsem měla císaře a pod narkózou, tak se mě zdál náderný sen, byla jsem v rozkvetlé zahradě...no úžasné to bylo 😉

ajka82
9. nov 2012

babule prosim, kde kupujete orechy? 😕 bo mne teraz dosli nase zahradkove a vyzera ze budem surne potrebovat...ale zas od vas nechcem kupovat aby vam nechybali

jakelina
9. nov 2012

@lifinka určitě, je krásný

jakelina
9. nov 2012

@mamina1978 je hezounká 😉

mojmacik
9. nov 2012

@muffinka8 jeeeeeeej kradnem ako namet 🙂 mozeeeeem?...tie sovicky... mozno nieco podobne by som urobila mojim trojickam...uz zieram nejake inspiracie na januar

adrianai
9. nov 2012

čaute čaute, dovolím si pridať moje posledné výtvory :D

adrianai
9. nov 2012

a ešte aj foto...

muffinka8
9. nov 2012

@mojmacik jasné 🙂 a máš môj obdiv 😵 teda 3 detičky rovnaké a ja jedno a mám dosť 😀 😀

@jakelina inak tie zvieratká na tvoje poslednej torte nemajú chybu 😵 😵 som si uložila, že keď bude Maťko starší 😅

benjik
9. nov 2012

Ahoj holky,já sem bez šance vás číst.Od příštího týdne mi začíná dortová sezona,tak snad nakouknu častěji.Chtěla jsem se zeptat,nemáte zkušenost s tímto e-shopem a s těmi pohádkovými vykrajovátky?
http://cukrarske-pomucky.cz/vykrajovace/plastove/

jakelina
9. nov 2012

@benjik já od ní nakupuju

lifinka
9. nov 2012

@jakelina jééé vanilkové rohlíčky, hned bych si dala 😉

tak dort předán a měl nečekaný velký úspěch, tak jsem ráda... 😝

lifinka
9. nov 2012

@ajka82 díky ti za rady, nakonec jsem se rozhodla zariskovat a udělala jsem dva potahy zvlášt vrch a boky

benjik
9. nov 2012

@jakelina a zkusilas ty pohádkové vykrajovačky?

jakelina
9. nov 2012

@benjik a které to jsou ty pohádkové, na té první straně nic nevidím 😝 😝 😝

rapunzel1
9. nov 2012

@vecernicci veľa šťastia ja som mala tiež z narkózy strach, ale bolo to v pohode

sisix
9. nov 2012

holky, trochu od dortiku zabloudim. Kdy zacinate pect cukrovi? Prvni rok jsem si vzala i dve zakazky pro kamaradku a jeji maminku, mam obavu abych vse stihla ale zase nechci zacinat moc brzo aby cukrovi bylo cerstve. Budu dealt linecke, rohlicky, moka, rafaelo, kosicky (ty musim jako posledni) syrove tycinky, skeble ...

evka3231
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisix
9. nov 2012

@jakelina a ted maji v tescu slevu 20% na hracky. 🙂 sice to neni dortikova zprava ale treba nekoho potesi 😉 😉 😀

jakelina
9. nov 2012

@sisix jo jo, vím. Děkuji. 😉

evvina
9. nov 2012

Dnešní první a poslední svatební dort. 😉 🙂 Byla to fuška ale je to za mnou. Tak doufám že jim bude chutnat a že se líbil.Nevěsta jako sestřička a ženich bachař. 😀 😀 No chtěli to tak , tak to tak mají. 😀

yamahafazer
9. nov 2012

moja dnesna

ferinka
9. nov 2012

Holky tak jsem zainvestovala a koupila si silikonku na ten řetízek perel,ale nějak teda nevím,perličky mi nepřijdou že z toho budou 6 mm a jak se to do toho cpe??? to tam narvu a nějak se to zamáčkne a pak šťourám zmražené,ještě jsem si říkala, nebudu kupovat plast za 100,- ale rovnou pořádnou ??? 😕 ☹

mima1311
9. nov 2012

Baby co je lepsie Smartflex FLOWER alebo VELVET ???? alebo aky je medzi nimi rozdiel ? prosim o radu , este som nic nemala , iba si robim MMf a tak by som rada vyskusala , ci je este nieco lepsie na modelovanie ? a cena 25 eur za 4 kg je dobra ci ani nie 😀

dm1
9. nov 2012

@mima1311 flower je skor na kvety a velvet klasika na potahovanie a modelovanie.

dm1
9. nov 2012

kocky moja prva tohtotyzdnova 🙂. Inspiraciu isto spoznate sak som s nimi tapetovala v tyzdni 😀

mrka2
9. nov 2012

@dm1 jeeej 😵

njonja
9. nov 2012

@luciahromadkova 🙂 To naozaj? ja si to ani neuvedomujem🙂 To je super, dakujem!!

jakelina
9. nov 2012

@dm1 ta je nádherná veselá 😀 😀

mima1311
9. nov 2012

@dm1 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 sanka dole seeeefe 😵 😵 😵 😵 😵 😵
prosim ta trochu nerozumiem tomu ze na kvietky a modelovanie , ved aj kvietky sa modeluju , ci ? 😀 tym velvetom kvieok neusulam 😝 😉 , ty si co pouzila na tejto torticke ?

florentina
9. nov 2012

@dm1 tak to je opravdová sladká krása...miluju takovéhle dětské dortíky, moc se ti povedl....