Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
17. nov 2012

@vlada111 ty ale uz by si nam zas mohla nejake to foto tej tvojej "torticky " hodit 😎 😎 😎 nech si privoniame 😵

luciahromadkova
17. nov 2012

@kvietocek7 pozrela som vsetky fotopostupy a nejake video na yutube a dala som na radu od niky222- piekla som vo forme 30x30 mramorovy korpus z 8 vajec, ostatne som uz urobila viac menej podla seba, ale pomohol manzel, on ma zmysel pre tvar, takze tvar auta je jeho praca 🙂 a videla som, ze ho to aj bavilo 😀

pipka
17. nov 2012

@vlada111 dones mi Tanickuuuuu...my sa s Tomaskom mojim radi o babatka starame 😵 😵 😵
aj cely den nam ju tu mozes nechat 😎 😎 😎

pipka
17. nov 2012

som odovzdala rano tortuchu...a teta tu hiikala, cela stastna 😀 a hned dalsie dve objednavky mam 😵 😵 😵
sa pyta mm, ze a vy kde ste taku sikovnu zenu nasli?..a ten tlk...ze ...ona nasla mna 😠 😀 😀 😀

luciahromadkova
17. nov 2012

@janula.h Paci sa mi tvoj notebok, chcem sa opytat, aku farbu si pouzila na tortu- je to len siva alebo strieborna? Tiez sa chcem opytat, ci notebook je korpus z 1 alebo 2 platov? mam tiez robit notebok, len neviem ci by som zvladla taky otvoreny- fotopostup mam, ale mam obavu ako mi to bude z oplatky drzat, a tento tvoj sa mi pozdava. Ja budem robit na stvorec 30x30, lebo to je na kamoskinu oslavu pre manzela pre 22 ludi. Za odpoved vopred dakujem.

pingu1
17. nov 2012

@ajka82 ajka dakujem kraaaaaasne za torticku. je uzasna

mojkokolja
17. nov 2012

Dievcata, mam robit detsku tortu pre dvojcata, jeden je na mafianov a druhy na vojakov. Nemate nejake napady,foto. Vojenksu by som este ejak zvladla, ale mafiansku no neviem 🙂 Dakujem

zuzka7512
17. nov 2012

od pondelku americký týždeň v Lidli...http://lidl.akcneletaky.sk/letaksh/2056/5/

lussy23
17. nov 2012

@nika1985 parádne autíčko
@yamahafazer krásne tortičky

yamahafazer
17. nov 2012

dakujem za vsetky pacitka 😵 aj ja som aspon popozerala vsetky torticky lebo nestiham vas citat a vsetky su nadherne ako vzdy krasa 😵

lussy23
17. nov 2012

@mia114 nádherné
@monikapo krásna tortička
@lawli krásne torty @yamahafazer šikovná dcérka
@79zuzana krásna tortička i postavičky
@dadka212 nádherné @stankapk nádherná
@vecernicci krásne @anibas krásna kniha
@jenie123 krásne tortičky @ajka82 krásne dielka
@saminka krásnučké výtory
@luciahromadkova krásne autíčko @simasa krásnučké
@jakelina krásnbe tortičky
@pipka krásna
@denisak77 krásnučké dielka, hlôavne ten pavúčik
@iwulka23 neznašam tuto tému toriet , ale prepracovaná tortička, skvelá práca
@anicka87 krásne

lussy23
17. nov 2012

@kacenika krásne @alenv nádherný waw
@iwulka23 krásna @mariann2 nádherné
@ajka82 krásne tortičky
@janula.h krásna
@lamps krásna

vlada111
17. nov 2012

@lamps idem len do BA, ale teda priniesť piate by bola pre teba malina 😉

vlada111
17. nov 2012

@pipka noooo musím povedať mužovi, nech ju cvakne

dadka212
17. nov 2012

@vlada111 no neviem lebo ja som chcela 2 chalanov 😅

vlada111
17. nov 2012

@pipka nooo idem do BA, ale keď podrastie, prídeme ku tebe na kávu a objednávam si punčák 😀

vlada111
17. nov 2012

@dadka212 faaakt? A ja zase dve dievčence

aduskatt
17. nov 2012

@vlada111 a mne na kavu kedy?🙂 slubujem, ze do kuchyne vas nenarvem, xixi

aduskatt
17. nov 2012

ja som chcela babu a chalana🙂 v konecnom dosledku som stastna, ze mam aspon Patka🙂

bilbery
17. nov 2012

Tak konečně můžu i já přispět svým 1.dortem,který jsem pekla dceři k 1.narozeninám.Není dokonalý,ale je opravdu první a s marcipánem jsem nikdy nedělala.Tak toto je výsledek 🙂

nika222
17. nov 2012

Baby su dobre tie lidlacke biele marsmelaky? Doteraz som mala len haribacke a tie su super 🙂

vlada111
17. nov 2012

@aduskatt ku tebe kedykoľvek. Musí malá podrásť 😉

pristela
17. nov 2012

Holky pridavam fotose, ale akoze na ..... sa robila ta kriva, puncova, cize moc jemna , makká a mokrá 😝
druha je len taka rychlovka 1kg co nesiem tomu babatinku 😵 priezvisko má Král tak preto koruna na hlavke a na plienocke labka bo mamina ma salon pre psíkov 😵 a žirafku tiez viem že chcela na tortu na krst , ktoru som jej musela odmietnuť ☹ to asi ze tatinko ma snad 2metre 😝 😀

a tu foto s postuppom ako som robila krivú sem uz asi nemusim davat , ste videli uz na Fb 😀

pralinka25
17. nov 2012

@bilbery fiiiiha na prvy pokus uuuuzasneeeeeee 😵

bilbery
17. nov 2012

@pralinka25 díky

aduskatt
17. nov 2012

@vlada111 tesim sa🙂 jaj, si uz aj ja budem organizovat cas podla potreby, tak mozme trkotat a kavovat🙂

bilbery
17. nov 2012

A ještě na závěr bych vám chtěla sklonit poklonu,jak vám to krásně jde,jak to máte všechny precizní a do detailu,máte můj obdiv 🙂

dadka212
17. nov 2012

@pristela no tá detská je prekrááááásna 😵 😵
@vlada111 😀 no vidíš mne sa to nesplnilo, aj sa mi potvrdilo to čo som si myslela, že o babu sa viac bojím ako o chalaniska 😝 a asi aj vždy budem....

vecernicci
17. nov 2012

@pipka a kojit budeš taky? 😀 😀