Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
monciqe
17. nov 2012
nasa 4-ta torticka 🙂 pre nasho oca.. 😃
levandulka3
17. nov 2012
Dobojované :-p :-p :-p :-p :-p :-p boj s minitortičkami na stužkovú som vyhrala len foto je na tom horšie ale v skutočnosti bola zelená presne taká ako má byť a ešte som stihla aj jednu rýchlovku pre jedno novorodeniatko z našej ulice
dada2007
17. nov 2012
@pipka ja som kupila vo štvrtok v tescu za 0,99e....práškový cukor......ale či ešte je a dokedy?.....neviem.....
denisak77
17. nov 2012
@anibas vonku mi to lepšie fotí
mrka2
17. nov 2012
@pipka ja som dnes kupila v tescu... 99 centov kilo
lawli
17. nov 2012
@anibas krásna tortička...smiem otázku ? Koľko mala váhu a aký rozmer ? ďakujeeeem 😉
makinka2
17. nov 2012
Ahoooj holky 🙂 Moooc dlouho jsem tu nebyla a zase potřebuju radu 😃 . Tentokrát ne k dortu, ale k perníčkům, máte najaký osvědčený recept, aby byly hned dobré x-) x-) x-) a prosím jak děláte sníh na zdobení, mě to vždycyk strašně teče a ještě čím zdobíte, sáčkem, nebo máte nějakou osvědčenou tubičku moooooooc děkuji 😉 😉
makinka2
17. nov 2012
@bzucinka2 Nádhera ty věnce x-) x-) x-) 4ím zdobíš, den sáčkem??? 😉 díky
alenv
17. nov 2012
@dada2007 uplně jednoduše. měla jsem doma vykrajovátko takové obyč krouhu tak jsem to zdeformovala na kapku velkou😃 těch vykrájela zeleně 41 pak 41 koleček modrých a vzala vykrajovátko hnězdičku a z toho kolečka vlastně kousek vykrojila. pak na zelený nalepila ty modrý kolečka okolo obkreslila zlatou gelovkou a kosticí udělala rýhy
ajka82
17. nov 2012
@79zuzana neviem co bolo tento vikend, ja si beriem 2, ked nahodou nejaka kamoska narychlo, tak 3 maximalne na vikend a mam to rozdelene jednu na den... a teraz 3 husenky, 3 normal torty, pred vikendom som dala kamosovi este ten minihrad a na pondelok a stredu dalsie =-)
luciahromadkova
17. nov 2012
@janula.h dakujem
pipka
17. nov 2012
@dada2007 super, vo stvrtok zacinaju akcie, tak to by este malo byt...zbehnem 🙂
saminka
17. nov 2012
tak uz mam taky konecne dodelano, snad se bude dcerusce libit 😉 x-)
saminka
18. nov 2012
a tady jeste dalsi dva mufinky do sbirky , z tech mam radost nejvetsi, protoze jsem ani neplanovala neco takoveho zkouset 😉
dada2007
18. nov 2012
@pipka no nie, nie......vo štvrtok som bola s malou u zubára, takže sme tam boli v stredu....... :-S a chcela som si kupiť aspon 20kg cukru, ale akcia nan trvala do utorku.......tak som si aspon práškový.........
jenie123
18. nov 2012
Baby dakujem vam za pacitka, velmi ma to tesi.. 😉
eliska22
18. nov 2012
moje víkendové, ale teda spokojná nie som a tá murárska, tak tá nie je ružová, ale slabo hnedá ten podklad :-p
táčky robil mm, lebo mne to nešlo 😃
eliska22
18. nov 2012
@simasa nádhernééééééééé x-) x-) x-) x-) a tie tortičky máš aké krásne rovné 🙂 fakt krása x-)
jakelina
18. nov 2012
Tak moje poslední tento týden. První prsa, tak to berte s rezervou. 😢 :-p
sisix
18. nov 2012
@pipka ok diky, zeptam se
sisix
18. nov 2012
@jakelina ja tusila, ze je od nektere z vas.dik
marccelina
18. nov 2012
@jakelina nadherna, sikovna mamina🙂
marccelina
18. nov 2012
@levandulka3 wow...klobuk dole 🙂
dagmarmustafa
18. nov 2012
Ahojte,potrebovala by som receptik na kavovu plnku + aky korpus by sa k tomu hodil....Nejaky fajn odskusany. Dakujem.Uz som od Vas odkukala viac veci....a teda klobuk dolu!
mima1311
18. nov 2012
Teda baby kraaaaasne torticky x-) x-) x-) , pridavam aj ja jednu na dnesne posedenie s kolegynkou , ako vidim ze sovicky su teraz v kurze 🙂 dakujem tu jednej babenke , sorry 😕 som zabudla nick za inspiraciu na sovicku 🙂 ...
Moja prva zo smartflexu a robilo sa mi s nim velmi dobre 🙂 ...cokokorpus + jogurtova plnka + jahody ...2,5 kg
denisak77
18. nov 2012
Dievčatá ,súrne potrebujem kovové rúrky na čokoládové trubičky priemer 1 cm,prešla som všetky internetové obchodíky a nikde som nenašla iba veľké na šamrole,neviete niektorá kde ich majú ,prípadne aj kúpim ak by ich niekto nepotreboval,vopred ďakujem.Našla som v CZ,ale nie je šanca aby mi to prišlo a ešte aj do piatku narobiť čoko .trubičky
dadenka1
18. nov 2012
@denisak77 ja som ich minule kupila v domácich potrebách..
jenie123
18. nov 2012
Ahojte kocky.. mate nejake inspiracie na tortu pre ucitelku v skolke?
lamps
18. nov 2012
dievčence žilkovače sú super 😃 😃 😃, mám ich doma už ale rok a až včuľ mi doplo, že ich môžem aj použiť 😃 😃
dadka212
18. nov 2012
pridávam svoje včerajšie ešte 2 velké ma čakajú :-p

Začni písať odpoveď...

Odošli