Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

monciqe
17. nov 2012

nasa 4-ta torticka 🙂 pre nasho oca.. 😀

levandulka3
17. nov 2012

Dobojované 😝 😝 😝 😝 😝 😝 boj s minitortičkami na stužkovú som vyhrala len foto je na tom horšie ale v skutočnosti bola zelená presne taká ako má byť a ešte som stihla aj jednu rýchlovku pre jedno novorodeniatko z našej ulice

dada2007
17. nov 2012

@pipka ja som kupila vo štvrtok v tescu za 0,99e....práškový cukor......ale či ešte je a dokedy?.....neviem.....

denisak77
17. nov 2012

@anibas vonku mi to lepšie fotí

mrka2
17. nov 2012

@pipka ja som dnes kupila v tescu... 99 centov kilo

lawli
17. nov 2012

@anibas krásna tortička...smiem otázku ? Koľko mala váhu a aký rozmer ? ďakujeeeem 😉

makinka2
17. nov 2012

Ahoooj holky 🙂 Moooc dlouho jsem tu nebyla a zase potřebuju radu 😀 . Tentokrát ne k dortu, ale k perníčkům, máte najaký osvědčený recept, aby byly hned dobré 😵 😵 😵 a prosím jak děláte sníh na zdobení, mě to vždycyk strašně teče a ještě čím zdobíte, sáčkem, nebo máte nějakou osvědčenou tubičku moooooooc děkuji 😉 😉

makinka2
17. nov 2012

@bzucinka2 Nádhera ty věnce 😵 😵 😵 4ím zdobíš, den sáčkem??? 😉 díky

alenv
17. nov 2012

@dada2007 uplně jednoduše. měla jsem doma vykrajovátko takové obyč krouhu tak jsem to zdeformovala na kapku velkou😀 těch vykrájela zeleně 41 pak 41 koleček modrých a vzala vykrajovátko hnězdičku a z toho kolečka vlastně kousek vykrojila. pak na zelený nalepila ty modrý kolečka okolo obkreslila zlatou gelovkou a kosticí udělala rýhy

ajka82
17. nov 2012

@79zuzana neviem co bolo tento vikend, ja si beriem 2, ked nahodou nejaka kamoska narychlo, tak 3 maximalne na vikend a mam to rozdelene jednu na den... a teraz 3 husenky, 3 normal torty, pred vikendom som dala kamosovi este ten minihrad a na pondelok a stredu dalsie 😕

luciahromadkova
17. nov 2012

@janula.h dakujem

pipka
17. nov 2012

@dada2007 super, vo stvrtok zacinaju akcie, tak to by este malo byt...zbehnem 🙂

saminka
17. nov 2012

tak uz mam taky konecne dodelano, snad se bude dcerusce libit 😉 😵

saminka
18. nov 2012

a tady jeste dalsi dva mufinky do sbirky , z tech mam radost nejvetsi, protoze jsem ani neplanovala neco takoveho zkouset 😉

dada2007
18. nov 2012

@pipka no nie, nie......vo štvrtok som bola s malou u zubára, takže sme tam boli v stredu....... 😖 a chcela som si kupiť aspon 20kg cukru, ale akcia nan trvala do utorku.......tak som si aspon práškový.........

jenie123
18. nov 2012

Baby dakujem vam za pacitka, velmi ma to tesi.. ;)

eliska22
18. nov 2012

moje víkendové, ale teda spokojná nie som a tá murárska, tak tá nie je ružová, ale slabo hnedá ten podklad 😝
táčky robil mm, lebo mne to nešlo 😀

eliska22
18. nov 2012

@simasa nádhernééééééééé 😵 😵 😵 😵 a tie tortičky máš aké krásne rovné 🙂 fakt krása 😵

jakelina
18. nov 2012

Tak moje poslední tento týden. První prsa, tak to berte s rezervou. 😢 😝

sisix
18. nov 2012

@pipka ok diky, zeptam se

sisix
18. nov 2012

@jakelina ja tusila, ze je od nektere z vas.dik

marccelina
18. nov 2012

@jakelina nadherna, sikovna mamina🙂

marccelina
18. nov 2012

@levandulka3 wow...klobuk dole 🙂

dagmarmustafa
18. nov 2012

Ahojte,potrebovala by som receptik na kavovu plnku + aky korpus by sa k tomu hodil....Nejaky fajn odskusany. Dakujem.Uz som od Vas odkukala viac veci....a teda klobuk dolu!

mima1311
18. nov 2012

Teda baby kraaaaasne torticky 😵 😵 😵 , pridavam aj ja jednu na dnesne posedenie s kolegynkou , ako vidim ze sovicky su teraz v kurze 🙂 dakujem tu jednej babenke , sorry 😨 som zabudla nick za inspiraciu na sovicku 🙂 ...
Moja prva zo smartflexu a robilo sa mi s nim velmi dobre 🙂 ...cokokorpus + jogurtova plnka + jahody ...2,5 kg

denisak77
18. nov 2012

Dievčatá ,súrne potrebujem kovové rúrky na čokoládové trubičky priemer 1 cm,prešla som všetky internetové obchodíky a nikde som nenašla iba veľké na šamrole,neviete niektorá kde ich majú ,prípadne aj kúpim ak by ich niekto nepotreboval,vopred ďakujem.Našla som v CZ,ale nie je šanca aby mi to prišlo a ešte aj do piatku narobiť čoko .trubičky

dadenka1
18. nov 2012

@denisak77 ja som ich minule kupila v domácich potrebách..

jenie123
18. nov 2012

Ahojte kocky.. mate nejake inspiracie na tortu pre ucitelku v skolke?

lamps
18. nov 2012

dievčence žilkovače sú super 😀 😀 😀, mám ich doma už ale rok a až včuľ mi doplo, že ich môžem aj použiť 😀 😀

dadka212
18. nov 2012

pridávam svoje včerajšie ešte 2 velké ma čakajú 😝