Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lucula73
20. nov 2012

@mimcak a aký je to kremik?je niekde aj napísaný?

sanild
20. nov 2012

@dadka212 Dadka aku potahovku použivás?

bzucinka2
20. nov 2012

@vecernicci druhy pokus bol uspesny... 🙂

lokalistin
20. nov 2012

@dadka212 dakujem inac vcera som nasla na mojej svadbe tvoje torty v albume jednej baby,kde ma napisane moja praca, spolupracujes s nou,alebo ti kradne fotky? fajne torty sa vola

mamina1978
20. nov 2012

@lokalistin @ dadka212 tam su naozaj tvoje torticky na stranke !!!!!! 😖
Viac krat som aj tu na konikovi citala, ze sa kradnu fotky, no a odvtedy si moje podpisujem !!!!!!!!!!

DIEVCATA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PODPISUJTE SI FOTKY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A TO NIELEN S TORTICKAMI , ALE AJ PRIVATNE !!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lokalistin
20. nov 2012

@mamina1978 no a ja si ich podpisujem aj cez tortu lebo napriklad @pristela si to dava dole do rohu,ale to sa da krasne odrezat ,nieze by niekto moje kradol,ale tie od pristely urcite 😉 ja som minule nasla jednu moju tortu v profile jednej baby na fb nepisala,ze je jej,ale normalne odrezala moje meno ☹

dadka212
20. nov 2012

@mamina1978
@lokalistin neviem o tom ☹ ako mne nevadí ak si ich niekto uloží na inšpiráciu, ale vydávať ich za svoje je drzosť 😖 ....musím to kuknúť 😝 dík kočky, asi všetky fotky z netu zmažem a nahodím si ich s mojim podpisom 😅

ajka82
20. nov 2012

😲 to uz co je...nie ze by boli moje torticky svetoborne...ale asi aj ja stuhnem podpis aj kusok cez tortu odteraz 😕 🙄

lokalistin
20. nov 2012

@ajka82 mas niekde odfotene tie hortenzie co robis s tou vykrajovackou so zilkovacom?ja mam teraz tiez nejaku, ale este som ju neskusila chcela by som tie normalne vykrajovatka,ale neviem pri takej malej sume da sa poslat aj na dobierku?

dadka212
20. nov 2012

@ajka82 ja som si tiež nemyslela, že moje sú nejaké hodné kradnutia a vydávania za svoje, hlavne teda tie kvetové lebo to nie je moja silná stránka 😅
@lokalistin dík 😉

jenie123
20. nov 2012

@dadka212 dakujem, si zlaticko.. 🙂 napisala si mi aj cely postup.. 🙂 🙂 dufam, ze sa aj mne podari, taky uzasny kusok ako tebe..

ajka82
20. nov 2012

@lokalistin tie hortenzie som akurat dnes rano odslala... tak bohuzial ...uz ich nemam
a tie nove som si zatial len skusala, nemam foto ako to vyzera...ked budem mat viac casu, tak urobim nejaku...len tento tyzden uz isto nestiham, bo este aj mimo BA idem jeden den a mam vsetko tak casovo LTT

nika1985
20. nov 2012

@rapunzel1 ja robim puncovy podla receptu je podobny ako ma dadka do snehu sa po lyzickach davaju zltka muka,cukor 2platy biele a dva ruzove a na vrch glazura, dzem davam najlepsie ribezlovy na tento a polievam vsetky platy okrem vrchneho a zatazujem

lokalistin
20. nov 2012

@ajka82 no skoda,napriek tomu diky

dajna11
20. nov 2012

kočky,plís...ked chcem robiť akože vodu do vane alebo bazena,to zafarbím na modro aký gel??,viem že ten pipin či ako sa volá 😀 😀 😀 ale možem aj ten čo sa ním lepia jedlé obrázky použiť??

dadka212
20. nov 2012

už som jej napísala nech to vymaže 😝
@lokalistin

blcha
20. nov 2012

ahojte babulky prosim vas o radu ja som si objednala tieto pismenka len neako s tym neviem robit ako to mam pouzivat ? prave ma napadlo ze asi cez foliu alebo ako lebo mne sa to do tohomatlaci a uz to nedokazem pekne dat von prosim vas ako na to? http://www.natortu.sk/abecedy-a-cisla/abeceda-f...

lebo neviem ci si mam ist objenat neake nove obycajne len formicky

blcha
20. nov 2012

@dadka212 tak mne sa kedysi stalo ze mi ukradli fotky mojej dcerky a vydavala ju tu neaka chora mamina za svoju vtedy som vsetko vymazala ale uz mam zasa a neviem veru ako si mam foto podpisat na to treba neaky program co ja veru nemam nastastie u teba su to len torty 😉

alionuska
20. nov 2012

@mahu74 v tejto teme na prvej strane je recept a aj postup na hmotu z marschmallow cukrikov... ,ktory som sem pridala...da sa z neho robit vsetko.. potahovat,kvetinky,postavicky a vsetky ozdobky... nech sa dari🙂

nika1985
20. nov 2012

@blcha mozes normalne aj v skicari to ma kazdy windows alebo photoshop

aduskatt
20. nov 2012

@dadka212 som zvedava, ci tak AJ UROBI

nika1985
20. nov 2012

to co uz je ze ukradnu fotku a daju za svoju hamba jej. Akurat som sa minule bavila s mm ze si zacnem podpisovat fotky co davam na fb a tak a on ze ci som chora ja teda viem ze nemam nejaka extra diela ale aj tak je to moja praca nech si to niekto skusi a potom sa s tym prezentuje.

aduskatt
20. nov 2012

@dadka212 pozeram, ze ona tam ma tusim vsetky torty Tvoje...............teda vacsinu si pamatam, ze si robila ty.......mam chut tak provokacne sa jej spytat, ako sa jej tie torty piekli🙂

mima595
20. nov 2012

@alionuska - si zmen profil 😀 😀 😀 ..som sa zlakla, že si zase tehu 😀 😀 😀 ..akože pri tom tempe ako stihas robit torty by som sa necudovala,ale aj tak by si bola prirychla 😀 😀 😀 😀
až mi slzy tecu od smiechu

dadka212
20. nov 2012

@blcha no tak to je zas iné kafe 😝
@aduskatt no má tam viac mojich fotiek aj detské medzi svojou prácou, ako keby to mala ako inšpiráciu tak ok ale vydávať to za svoju prácu to je moc 😝

aduskatt
20. nov 2012

@dadka212 videla som, Kitty je tvoja, aj futbalova.......som svina, ale neodolla som.som jej napisala spravu, kde si mozem pozriet jej pracu🙂 tesim sa na odpoved................ak ma odporuci na tie fotky, tak jej odpoviem, ze ja chcem vidiet jej pracu a nie niekoho ineho🙂

lokalistin
20. nov 2012

@dadka212 ty vole ja som ti ani nechcela pisat som myslela,ze s nou spolupracujes.lebo na fb som videla nejaku babu z tvojich priatelov luxusne saty tak som myslela,ze je to ona a pecies pre nu,ale tak to je fakt drzost. Na TOMe bola raz jedna mala postahovane fotky z internetu akoze svoje fotky a este tam aj rady davala,ze ako to robila no drzost az

aduskatt
20. nov 2012

@lokalistin az im raz niekto da po prstoch za porusovanie autorskeho zakona a bude.......

dadka212
20. nov 2012

@aduskatt 😀
@lokalistin ja s nikým nespolupracujem 😉 ale dík za upozornenie....musím si to na všetkých fotkách urobiť 😝