Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jenie123
28. nov 2012

Baby, tu je moja dnesna.. zajtra ju beriem pre pani ucitelku zo skolky.. dufam, ze sa bude pacit..

jenie123
28. nov 2012

@pipka krasna je.. netreba jej uz nic.. 🙂

vecernicci
28. nov 2012

tak holky, moje dnešní výtvory 😉 do dortů to má daleko, ale ty budu dělat zítra hned tři a asi 20 postaviček, na který jsem ještě ani nesáhla 😝 a to mám na zítra objednanou návštěvu na půl dne, bude asi veselo 😀 😀 😀

vecernicci
28. nov 2012

a ještě bych mohla hodit fotky, že? 😝

ankiki
28. nov 2012

@daducha Waw, Tvoja Ti vyšla nádherne 😉 Určite ju vystužím a pevne verím, že sa malinkej bude páčiť. Aspoň z fotky bola nadšená. Najprv sa mi tie marcipánové tortičky zdali také príliš "umelé", ale keď vidím, aké krásy sa dajú vytvoriť, tak sa ich tvoreniu už nevzdám 😵 🙂

ankiki
28. nov 2012

@vecernicci Umelecké diela-nádhera! 😉

jenie123
28. nov 2012

@vecernicci to je nadhera.. 🙂))

vecernicci
28. nov 2012

@ankiki @jenie123 díky holky, to chce jen trochu cviku a pak to jde 😵

pipka
28. nov 2012

@vecernicci prenaadherneeeee 😵 😵 😵

rapunzel1
28. nov 2012

@vecernicci prekrásne, nemám slov, som ostala s otvorenou pusou, ja sa tiež chystám, ale akosi sa neviem nachystať 😝

kacka1234
28. nov 2012

@pipka krasna

dm1
28. nov 2012

@vecernicci juuuuj prekrasne ich mas 😵 . Ja este 3D gulky ani upecene nemam stale sa babrem s vecami na svietniky. Asi som mala tiez urobim srdiecka a vykaslat sa na kostoliky, chalupky a stromceky 😝

dm1
28. nov 2012

@pristela Zanetka zasterka dorazila a je uzasna este raz mooooc dakujem 😵

daducha
28. nov 2012

@vecernicci tak to je nadherne,nadherne,nadherne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dm1
28. nov 2012

@daducha to je len link na tvoje konto asi na gmaily 😝. skus to prilozit ako obrazok sem. teda opravujem centrum.sk mi ukaze 😝

daducha
28. nov 2012

@dm1 ja to viem normalne otvorit 😠 😠 ,sakra co s tym je

dm1
28. nov 2012

@daducha a neotvaras to ty ako prilohu niekde na netovej poste? lebo ja nemam ucet na centrume tak mozno preto

angela1
28. nov 2012

@dada2007 ďakujem 😵

daducha
28. nov 2012

@dm1 no presne, tak a tak som to skopcila.ono v podstate je to velky muffin,ten môj ma vrchny priemer 20 cm, a mam tam urobit ako keby capicu so slahacky,ako pri cupcakes.Ja som z korpusu urobila aj taky kuzel, v strede ,normalne potiahla hmotou a ze na ten to budem striekat.Ono su tam urobene take vzory ako ked robis vrch veternika.

dm1
28. nov 2012

@daducha hmmmm no tak to neviem veru budes musiet trafit tu konzistenciu aby ti to drzalo ten tvar a ono to uplne stvrdne to nevadi?

daducha
28. nov 2012

@dm1 no oni chcu aby do toho mohla mala babrat.A kym sa ona k tomu dostane, môze prejst tak 5-6 hodin.

daducha
28. nov 2012

este som rozmyslala nad rastlinnou slahackou,len neviem ci to vydrzi taku dobu a potom reflektory u fotografa 😠 .Boze, ja si vzdy myslim, ze to bude jednoduche a nakoniec to vypali inak 😝

simasa
28. nov 2012

@daducha Uloz si ten obrazok z e-mailu do svojho pocitaca a potom ho sem vloz.

dm1
28. nov 2012

@daducha nooo tak v zatvrdnutej glazure sa moc nepobabre 😝. Nech jej daju kladivko k tomu 😀 . Ale nie ved si predstav to mas ako bielkovu polevu a ked bude vyssia vrstva bude to fest tvrde

artepf
28. nov 2012

ahoj holky, můžete mi prosím poradit, jak namíchat hodně sytě růžovou, takovou křiklavou, když mám k dispozici jen červenou a extra červenou gelovku, bělobu a práškovou světle růžovou? Zkoušela jsem to různě smíchat, ale prostě sytou růžovou z toho neudělám a nechce se mi kvůli jednomu dortu objednávat další gelovku 😖 . Moc díky!

daducha
28. nov 2012

@dm1 no, som si chcela ulahcit robotu a môzem bielka slahat nad parou 😠

daducha
28. nov 2012

http://mail.centrum.sk/download.php?msg_id=0000...

Ked uz to teraz nepôjde, tak neviem 😠

daducha
28. nov 2012

@dm1 a to tvrdne tak rychle ?

pipka
28. nov 2012

@daducha nemoze to ist tomu, kto nema ucet na centrume...ty len kopirujes link na centrum..ale musis si tu foto ulozit do svojho pc, stiahni si ju a potom ju sem vloz 😉