Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

larah
30. nov 2012

@jakelina aj ja si prosím receptík , vdakaaa 🙂

pristela
30. nov 2012

@pipka nehraj machra, žena moja, si chcela mat vela komentárov, že ? hm , taketo stare finty pouzivat, pch 🙄 🙄

ale nee vazne je suprovaaaaa 😵 😵 😵
@lamps nadherny traktor a tá vytienovana travicka je uuuuuuuuzasnaaaaaaa 😵

@aduskatt mne sa robi oooovela lepsie s MMf ako so smartflexom 😝

zuzuliq
30. nov 2012

Kocky ahojte, idem si k vam zase po radu 🙂 Suseda chce tortu pre dceru, na 26.12.Ja ale od vianoc nebudem az do toho 26. doma. Ak by som si korpusy a krem (parizsky - slahacka+cokolada na varenie) spravila 21. a naplnila a potiahla ju 22. myslite ze na toho 26 bude este dobra?

aduskatt
30. nov 2012

@pristela 🙂 sak ale ty musis byt furt vynimka🙂 😝

aduskatt
30. nov 2012

@zuzuliq no slahacku robit 21eho a jest 26eho by som asi neriskovala pre inych.......

nika1985
30. nov 2012

ahojte babulky ako prenasate cokomantinely na okruhlu tortu chcela by som si to vyskusat na ten marlenke co vecer naplnim ci to mam normalne spravit na papier a ked to bude take polotuhe pricapit na tortu tiez ma mohlo napadnut spravit ju do stvorca 😒

aduskatt
30. nov 2012

@nika1985 presne tak, polotuhe nacapim na tortu a necham potom uplne stuhnut v chladnicke a stiahnem dolu foliu

nika1985
30. nov 2012

@aduskatt ok dik uvidim aky zazrak z toho urobim 🙂

lamps
30. nov 2012

@pristela ooooooo Žanetka, ďakujem za pochvalu 😅 😅 😅

a všetkým za páči sa mi a komentáriky 😀 😀 😀 vy ste také moje povzbudzovačky. Zajtra zdobím tortičku pre našu Veronku ku 5-tim rôčkom, veľmi sa na túto tortičku teším, veď je pre moju veľkú lásku. Len sa mi nechce veriť, že mi má už 5 rokov 😉. Internet mám len na WiFi a s obmedzením množstva dát, tak ku vám len nakúkam, aby som to neprešvihla.
Jáj a ešte ku tomu nešťastnému Smartflexu - urobila som nového jednoržca, vlastne len telíčko a po troch dňoch začína mať také jemnulinké prasklinky, náročky som ho dala do kuchyne - tam nemáme ani radiátor, takže veľmi teplo tam nie je. Tak mi z toho vychádza, že tá hmota je chybná. Skúsim ju použiť na poťahovanie a so Smartflexom končím 😠

lamps
30. nov 2012

@aduskatt tvorím výnimku s @pristelkou aj ja som najviac spokojná hlavne, čo sa poťahovania týka s MMF 😅

anibas
30. nov 2012

@zuzuliq určite by som nerobila tak skoro :(((((( jedine že punčovú 😀 😀

florentina
30. nov 2012

@jakelina děkuji za vysvětlení a radu ohledně skladování 😉

@bambula1307 super, děkuji moc, nějak zaimprovizuji, ale moc pomohlo, že vím přibližně čeho se držet!

dajna11
30. nov 2012

postavičky na tortičku...snád sa aj nejako dopravia tam akm maju 😀 😀

dajna11
30. nov 2012

@pipka ja ich budem jesť 😀 😀 😀 😀

dajna11
30. nov 2012

@cestovatelkaandrea perfišná

lokalistin
30. nov 2012

@njonja dakujem to ma byt do tych medovnikov ak sa na ne chytim takze pojdem zajtra kuknut diky 😉

lokalistin
30. nov 2012

@zabka88 zatial nemam docitane,ale ja som zial medovniky este nikdy nerobila, ja som len prekopirovala recept do druhej temy, aby ak by som potrebovala,aby som ho rychlo nasla 😀 ,ale sa mi zda,ze baby pisali,ze mozes aj tri dni v chladnicke nechat skus sa spytat @jakelina od nej je ten recept

lokalistin
30. nov 2012

@jakelina prosim nepis kazdemu IP hod to hned do dvojky, ak by si nechcela do dvojky, tak potom prosim napis aj mne 😀

bzucinka2
30. nov 2012

baby prosim vas niektora ste sem davala minule take vianocne receptiky na kolaciky a ja neviem kam som si to ulozila, ak to niekto ma, prosim , supnite mi to sem, dakujem...

jakelina
30. nov 2012

@lokalistin dám do dvojky, já to kopíruju, tak mi to nevadí, když to pošlu víc lidem. 😉

dm1
30. nov 2012

@aduskatt aj ja sa pridavam k vyminkovym na potahovanie jednoznacne MMF a kludne aj na ruze na tie je super velmi rychlo tuhne aj kvety. Ale na postavicky sa mi s nim uz nechce babrat tak tam moze aj smartflex byt

aduskatt
30. nov 2012

tak potom budem vynimka ja🙂))

vecernicci
30. nov 2012

@dm1 já nakupuju tady a právě pán mi dělala ty zvonečky, ale v e-shopu jenemají, jsou jen pro skalní objednávače co nedají pokoj, dokud je nedostanou 😀 😀 😝

vecernicci
30. nov 2012
vlada111
30. nov 2012

@pipka no mne sa zdá super, aj farebne. Ešte som celkom pri zmysloch, aj keď mám obidve doma choré a muža v robote do večera už druhý týždeň

vlada111
30. nov 2012

@pristela @pipka tie finty Janka odkukala Žanet zlatá od teba 😀

vlada111
30. nov 2012

@aduskatt nie si, u mňa tiež Smartflex, nie MMF

1katuska73
30. nov 2012

@jakelina krasne sa ti vydarili, ja tiez milujem zazvorniky,môzem poprosit recep dakujem