Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dedenini
14. dec 2012

boooze..ja som nadsena z tych nadhernych torticiek... Ja som uplny antitalent..ale idem to skusit.. len by ma zaujimalo kde berete inspiraciu? na vsetky postavicky, ci ine... dakujem za rady a dobre typi na zaciatok 🙂

denisak77
14. dec 2012

tohotýždňové

79zuzana
14. dec 2012

@dedenini ja si hladam vsetky inspiracie na nete, tuknem do googlu nejaku tortu a ukladam do osalenia 🙂 tiez si kupujem vela casopisov na inspiraciu

@denisak77 krasne torticky 🙂

dedenini
14. dec 2012

@79zuzana no zatial presne aj ja tak... este cakam na naradicko z netu..a snad buduci tyzden ked uz moj bude mat volno tak bude nato cas... tiez pozeram zatial na nete, bo ja by som tak z hlavy vedela akurat vymodelovat slniecko mozno..aj to pokrivene ... he he.. no uvidime jak to dopadne.. snad nevyhori dom 🙂 no dakujem za info

tinamk
14. dec 2012

moja dnesna torticka, cely den som s nou zabila🙂))

florentina
14. dec 2012

@vecernicci děkuji Markétko a jsou to shiba inu, ale jsi fakt dobrá 😉 , nebo já jsem dobrá 😀 😀 😀 ..že jsi to tedy poznala. Koukala jsem na google a mezi těmi shiba inu a akita inu mi moc velký rozdíl nepřijde...asi to bude o velikosti, ale jsou si dost podobní...

nika1985
14. dec 2012

@muffinka8 neviem aku si mala znacku zazvoru ale mne sa tiez uz stalo ze ho tam bolo malo citit zalezi od akej firmy kupujes ja pouzivam taky cerveny alebo oranzovy obal teraz neviem presne tu firmu ja to kupujem podla obrazka. 😉

alenv
14. dec 2012

holky to je můj dnešní.. a do toho jsem dala kousek sebe😀 tuhle blbůstku prostě miluju

luciahromadkova
14. dec 2012

@njonja perfektné 😵 😵 😵

lokalistin
14. dec 2012

@njonja nadherne

timonko
14. dec 2012

@alenv wooow krásna 😉

maya30
15. dec 2012

ahojte, pridavam tohtotyzdnovu druhu, zadanie bolo no pockaj, dufam ze sa podobaju, ten vlk ma mat na nohach akoze roztrhane korcule, neviem ci sa to da spoznat, zabudla som mu dat pazury a do vytvrdnuteho to uz neslo...

zuzana_1
15. dec 2012

Ked pozeram na tie vase torticky,usta sa mi otvraju. Wow,ste take sikovneee 🙂 snad aj ja raz budem 🙂 btw,baby,ako pre asate tortu na finalny podnos bez toho,aby sa "splastila",pokrivila,proste nejak porusila?! A este otazka (asi ich par budem mat,som zaciatocnik ),ako robite ten previs na vrch torty z ineho fondanu? Dakujeeem 🙂

maya30
15. dec 2012

@zuzana_1 ja prenasam poriadne vychladenu tortu na podlozku tesne pre potahovanim...podoberiem dvoma velkymi nozmi a je to 😉

zuzana_1
15. dec 2012

@maya30 a potahujes a zdobis uz na tej finalnej podlozke? Ja sa vzdy bojim,ze ju zaspinim 😕

maya30
15. dec 2012

@zuzana_1 ked ju dokoncim tak podlozku poutieram, samozrejme ze je cela od cukru, niektore baby davaju dookola papier na pecenie a potom vytiahnu, ale mne sa to nechce 😀

zuzana_1
15. dec 2012

@maya30 aha,ok,tak uz budem mudrejsia 🙂 dakujem

monikad1
15. dec 2012

@zuzana_1 ja si tortu poobtieram krémom, potom preložím na potiahnutú podložku a až na nej potiahnem hmotou 🙂

79zuzana
15. dec 2012

@zuzana_1 ja plnim, potahujem a aj zdobim tortu uz priamo na podlozke. Davam pozor hlavne aby sa mi krem nedotkol o ten ozdobny papier. Maximalne tak tam padne trosku cukru, ale to ide lahucko dole papierovou utierkou 🙂 Drzim ti palce pri torticke 🙂
@maya30 vlk a zajac su uplne super... ako vystrihnuti z rozpravky 🙂
@alenv perfektna torta, akurat cakam kym vyjde aj posledna cast na DVD, lebo sa nemam ako dostat do kina 😝 Prve styri som videla asi uz 3krat kazdu 😀 😀 😀

maya30
15. dec 2012

@79zuzana dakujem 😵

vlada111
15. dec 2012

@muffinka8 krásna anjelikovská

yamahafazer
15. dec 2012

moja dnesna

vlada111
15. dec 2012

@pipka neviem aká to je, ale máš ju krásnu

zuzana_1
15. dec 2012

Tak prispejem aj ja mojou ...do noci som sa hrala ...(moja 7.tortá v zivote-tak aj vyzera 😀 ) a moje prve modelovane postavy 😖

bzucinka2
15. dec 2012

@jakelina a to co len roztopim medvedikov?
@mariann2 ano som ako maja kovacikova

ajka82
15. dec 2012

kujem baby za pacitka 🙂
este na dnes, jedna pre kolegynu jednej baby, co som jej robila tortu a jedna na oslavu mojej prababke k 90tke...hadam me rodina nesfukne, ze co som urobila, na kvety na drotiku som nemala cas a ani chut, kedze mi vcera po vyse 9 rokoch odisiel moj maly clen rodiny (kralicek trpaslici)

jakelina
15. dec 2012

@bzucinka2 ano v mikrovlnce a naleješ do té formičky

pristela
15. dec 2012

@zuzana_1 ja plnim aj potahujem a zdobim od zaciatku na podlozke, na ozdobnom papiery mam vzdy aj celofan, takze absolut nevadi ak ti aj plnka padne na podlozku , utriem kuchynskou utierkou a je to 😉

79zuzana
15. dec 2012

@yamahafazer krasna kittynka... mam rada dievcenske torticky 🙂
@zuzana_1 pekne sa ti podarili 🙂
@ajka82 a co by sa im akoze nemalo pacit, ved je perfektna 🙂 aj ta topanka je super, na toto by som asi nemala nervy 😉

florentina
15. dec 2012

@alenv stmívání miluji a jeho ztvárnění se ti opravdu náramně povedlo. Celý dort je skvělý, ale to vrchní patro...wauv...to jak jsi udělala? Měla jsi nějakou šablonu, či jsi to ručně malovala a případně čím - práškovými barvami? Jako nádhera....