Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
pipka
20. dec 2012
mna keby mala zarmutit kazda krasna torta, co tu vidim, tak pristelka by nemohla byt moja zena a tieto stranky by som tu nemohla ani citat ani pozerat :-p :-p 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
sak ja by som sa z takej hlbokej depresie uz v zivote nedostala :-N 😃

aale kedze ja som ja, tak ja sem chodit budem a RAZ ked budem velkaaaaa, tak budem taka sikovna a dobra ako vsetky tie uzasne sladke zienky co tu pisu a pecu 😎 😎 😎 😎 cestne pionierske 😃
lamps
20. dec 2012
@pipka a tebe je dnes ako veselo 😃 😃 😃 😃 a máš veľkú pravdu, vieš ty o tom?
pipka
20. dec 2012
@lamps no veru moja...dnes mam svoj den 😃 😃 😃 😃 😃 muz ma vianocny vecierok, takze mam klud, deti spia, mam upratane, napecene...maaaaam sa dobre x-) 😃 😃
este ten sprosty kasel keby ma chcel uz opustit a som maaaximalne happy :-N :-p 😎
lamps
20. dec 2012
@pipka tak to ti je fakt super, keď si odmyslíš ten kašeľ. Ja mám deň na prd a hlavne večer ... ach jaj. Ani napečené nemám všetko, čo som chcela a aj tortu musím do nedele stihnúť
pipka
20. dec 2012
odovzdala som tu tucniacikovu tortu a mojej kmotre slzy vyhrkli a vybozkavala ma ze aka krasna, ze maly bude nadseny a z domu hned volala, ze sa straaasne tesil, ze tortu chodi stale hladkat do chladnicky...no a nemajte radost zo zivota 😃 x-) x-) x-)

ved to sa ani neda netesit 😎 x-) x-) x-)
lamps
20. dec 2012
@pipka to je krásne :-N :-N :-N, keď sa taký drobec teší.
pipka
20. dec 2012
@lamps no mna caka este zajtra jedna...sama este neviem aka bude =-) :-N
je omaslovana a teraz akurat pozeram, co na nu dam...no haadam nieco do obeda vymyslim :-N 😃

ma byt zase elegantna, zase k 70tke, farby su na mne, aj zdobenie...ale maju to byt kvietky...taaaak uvidime, co z toho bude =-) :-p 😃
lamps
20. dec 2012
@pipka ja mám nachystané ružové a biele ruže a také neidentifikovateľné fialkové kvietky, taká bola požiadavka na farby pre slečnu k 15-tym narodeninám. Tiež netuším ako to na tortu uložím ...
pipka
20. dec 2012
@lamps no nechame sa prekvapit aka muza nas zajtra kopne 😃 😃 😉
pristela
20. dec 2012
@pipka daj vyskakovacieho striptéra s ruzou v zuboch 😃 😃 😃
pipka
20. dec 2012
@pristela jasneeeee ako elegantna k 70-tke ...super tip 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
lamps
20. dec 2012
@pipka no len aby kopla 😃 😃 😃 ja si dám zajtra asi aj vrtuľu do ..., aby som postíhala všetko. Hlavne, že som doobeda kávičkovala a behala po obchodoch s kamoškou 😃 😃 😃, ale aj to treba. Veď ma pozvala a to sa neodmieta
dm1
20. dec 2012
@pipka sak bude elegantna sak mu nechaj motylika z fraku 😃
pipka
20. dec 2012
@lamps jasneeee, to je dokonca prednejsie ako cokolvek ine 😎 😉

vsetko ostatne sa da stihat aj po nociach 😉
pipka
20. dec 2012
@dm1 vidiiis dani...no ze ma toto hned nenapadlo :-N 😃 😃 😃 😃 😃
lamps
20. dec 2012
@pipka presne, moja reč práve som dnes večer hovorila mm, že ááááá však to mám ešte dosť času do pondelku popiecť a porobiť, čo treba ... sa mi smial, či nechcem ani spávať
pristela
20. dec 2012
@pipka pocuvaj Danku @dm1 , pravdu pise !!!!!
pristela
20. dec 2012
@lamps jee, tak ja nedojdem na cafe, len ti to podam a budem bezat , aby si sa nahodou nevyhovarala na mna ked nebudes stihat :-p :-p :-p
lamps
20. dec 2012
@pristela ale to nieeeeee, veď tu s @pipkou píšeme, že kávičkovanie je dôležité 😃 😃 😃 to ja sa nevyhováram na nikoho. Som rada, že som aj dnes bola tak neplánovane na kávičke, kamoška ma uniesla spred škôlky, že ideme dať kávu. A ja som sa nebránila. Kľudne ak sa ti bude dať príď :-N
pristela
20. dec 2012
@lamps ale inak mohla by si robit aj ked budem u teba , ja sa rada pozeram pod ruky 😃 😃 😃 😃
lamps
20. dec 2012
@pristela 😃 😃 😃 a to si ty minule mne písala, že som špeh 😃 😃 😃 o pól dvanástej bežím pre Terezku do škôlky
mariann2
20. dec 2012
ahojte, prvý krát som robila Tomáša
abriela
20. dec 2012
KOČKY idem k vám pre RADU. Aký VALČEK na MARCIPAN alebo aky pouzivate??? =-) Plastovy bez ruciek, ci s tym sa robi zle??? Mam obycajny dreveny, robi sa s nim dobre, len je maly, tak si vyberam jeziska 😃
pipka
20. dec 2012
@pristela @lamps ...ma nedrazdite, lebo dobehnem zajtra na tu kavu aj ja..a pri tej prilezitosti si u Andrejky vyzdvihnem tu poschodku s macikmi 😃 ..dufam, ze si nezabudla a mas ju pre mna nachystanu =-) 😃 😃
pipka
20. dec 2012
@abriela ja valkam male veci z marcipanu tym bez rucok umelohmotnym bielym a je super, nic sa nanho nelepi 😉
a ked rozvalkavam na potahovanie velky kus, tak valkam klasika velkym drevenym 😉
janula.h
21. dec 2012
že ja sa furt nechám prehovoriť :-p
mamina1978
21. dec 2012
@mysiatkoo wauuu.................... ti havkovia su nadhernyyyyy x-) x-) x-) x-) x-)
maya30
21. dec 2012
ahojte pridavam poslednu torticku pred vianocami a mnamky pre deti na jedlickovu...za inspiraciu dakujem @mamina1978 tie stromceky sem davala ona 😉 akurat ze som ich neplnila puncovinou ale karamelovymi burizonmi
lamps
21. dec 2012
@pipka no jasné, dobehni 😃 😃 😃 do 10-tej to stíhaš 😃 😃 😃 my ťa s @pristelkou počkáme
jakelina
21. dec 2012
Holky co to co to a mě nikdo na kávičku nepozve???? 😃 😃 😃 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli