Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
makinka2
28. dec 2012
holky další blbej dotaz 😃 ty slámky když dělám patrák se tam zapichijí před potáhnutím nebo až pak, děkuji 😉
pralinka25
28. dec 2012
@makinka2 az potom
pristela
28. dec 2012
@vlada111 cicusa napis mi IP ktore chces
bambula1307
28. dec 2012
@aduskatt jeeeej taky darcek si aj ja prosiiim..kde ho maju?
aduskatt
28. dec 2012
@bambula1307 Zlatko, neviem, Jezisko nakupoval v Blave, ale predpokladam, ze asi petrzalske Tesco.aspon sa mi mari, ze take nieco spominal🙂 ale je mozne, ze aj Metro..faktisticky netusim, lebo to bolo u nasich........
jenie123
28. dec 2012
@dm1 dakujem moc..🙂 to lepidlo ma trosku zaskocilo 🙂 budem musiet davat pozor, aby mi to nechceli zjest.. 🙂)))
mamina1978
28. dec 2012
Baby..... ja si prave prerabam fotky na FB a na webke,aby som mala podpis na torticke a nielen na boku :-p :-p :-p :-p Obdivujem tie , ktore mate uz stovky fotiek oznacit :-N :-N :-N :-N :-N :-N to sedite asi niekolko tyzdnou nad tym :-N :-N :-N
vecernicci
28. dec 2012
holky, našla jsem zajímavý stránky 😉 http://pinterest.com/fantasticakes/how-to/
pipka
28. dec 2012
@mamina1978 a da sa ti to dodatocne oznacit aby ti nezmizli komentare? =-)
mamina1978
28. dec 2012
@pipka nie, tie co su k danej fotke......... su bohuzial fuc 😞 😞 😞 Ostanu len tie co boli na albume 😞 😞 😞 Ale stoji mi to za to..... 😉 🙂 Nerada by som nasla moju pracu u niekoho cudzieho ]-(
dada2007
28. dec 2012
@pralinka25 určite napíšem recenziu........zatial jeden krát mixovaný narýchlo krém z ole......a super.......6 rýchlostí a je celkom tichý oproti môjmu starému :-p 😉 .......a je tam aj mixér, mlynček na mäso a domáce cestovinky...a jasné, šlahanie, hnietenie.....no som zvedaváááá ako budem spokojná 😉
pralinka25
28. dec 2012
@dada2007 super ta tichost by sa mi zisla ako sol lebo nemame na kuchyni dvere. no tusim ho zahrniem v buducom liste jeziskovi aj ja 😃
dada2007
28. dec 2012
@pralinka25 ani my nemáme na kuchyni dvere......chcem ho dnes večer/v noci......len tak cvične na prázdno pustiť a z manželom posúdime......či je to hluk alebo budem konečne môcť mixovať aj v noci....... 😉 dám ti vedieť 😉
pralinka25
28. dec 2012
diiik 🙂
bambula1307
28. dec 2012
ja dodatocne pridavam vianocne pecenie.

@aduskatt ja som tiez naznacila mm , ze by sa mi take hodilo,ale nestihal ... :-S ..dostala som pc a kybel glukozoveho sirupu..co som si priala, pc bolo prekvapko 😉
zsuzsula
28. dec 2012
Ahojte.Aj ja robím marcipánové torty.
aduskatt
28. dec 2012
@bambula1307 ja som rovno povedala🙂
vlada111
28. dec 2012
@pristela ja som sa v tom nejako stratila. Určite tú, čo si dala foto. Ale ešte si Danke nejaké spomínala. Stačí popis, nefoť 😃 A koľko stoja. No som otravňučká, ale pri kŕmení mám veľa času na vymýšľanie 😃
pristela
28. dec 2012
Baby , ktora si v tych darcekoch co sa tu posielaju najde ten mixer Eta , tak ten je moj !!!!!! prosim vrátiť !!!! inak to kolko dostanem tolko mozem zas darovat , tak snad v jednom uz bude , ne? :-p 😃 😃 😃
pristela
28. dec 2012
@lamps pocuj musela som otvorit ufonka, bo mojou sikovnostou mu musim zas lepit usi ci co to maju ufonci na hlave , a ked uz bol otvoreny, mi šepol , že by si prosil ufóničku takú krásnu nejakú , hodne milú , usmievavú a takú aby nebol pod papučou 😃 😃 😃
pristela
28. dec 2012
holky, tak takto dopadol moj vozik na pomocky ]-( mlady muž mi ho zakazal kupit bo vraj je moc drahy ]-( a nakoniec mi ho stále kradne a vozí sa s ním po dome len tak hrkocú veci v nom :-p
katulkaaaaaa
28. dec 2012
ahojte jedna rychlovka🙂
dada2007
28. dec 2012
@pristela si myslíš, že čo mi s ním robí Mates? :-p
pristela
28. dec 2012
@dada2007 tak to pochytil od vas !!!!! pcha!!!! :-p 😃 😃 😃
glee
28. dec 2012
Ahojte, tuto torticku som urobila mojmu muzikovi na zajtrajsiu 30tku. Motiv si vybral sam - a to len vcera vecer! Takze som vcera cela v strese vyrabala Homera 😃 ale myslim, ze nakoniec sa celkom aj podaril a na to, ze robim torty asi 2 mesiace moze byt, co poviete? 🙂
jakelina
28. dec 2012
@glee je krásná 😉
aduskatt
28. dec 2012
@pristela paradny🙂
eliska22
28. dec 2012
@pristela ten vozík je super x-) a odkiaľ máš ten stolík v obývačke? ikea? taký by sa mi hodil 😉
lussy23
28. dec 2012
@katulkaaaaaa peknučká
@glee krásna práca. téma je skôr taká smutná(opitý človek) , ale náš zákazník, naš pán🙂
glee
28. dec 2012
@jakelina dakujem 🙂
@lussy23 nooo, tento motiv si vybral moj muzik 😃 je to torta pre neho a ma rad Simpsonovcov a Homer je vzdy opity a ojedeny z koblih, tak preto takto x-) Dakujem za pochvalu.

Začni písať odpoveď...

Odošli