Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

timotejkabrejkova
5. jan 2013

Raz tu možno dám aj svoje fotky ako som povedala možno 🙂 Nemam na vás idem radšej robiť jeeej 🙂

lifinka
5. jan 2013

@lamps no vidíš 😀 , pěkně jsi si troubu nastavila 😀 😀 😀 , ale vše jsi zvládla 😅 , dort krásný 🙂

jakelina
5. jan 2013

@katulkaaaaaa ty jsi milá. Já nevím kde to žiju, ale tady se to všem zdá moc i těch 250,-. Zrovna dnes mi paní psala, že chce patrový dort co jsem už dělala, nahoře je medvídek a botičky a když slyšela cenu, že by stál tisíc korun, když bych udělala fakt malinké ty patra, tak že ne, že myslela tak do 400,- korun že bude stát. 😲 😲 😲

jakelina
5. jan 2013

@timotejkabrejkova dej budeme se těšit. 😉

lamps
5. jan 2013

@lifinka no, po tomto pečení si budem asi stále hovoriť, tak ako ten čertík z rozprávky Princezná z mlyna, že som malá, ale šikovná 😀 😀 😀 😀 😀

timotejkabrejkova
5. jan 2013

@jakelina Tešiť sa budete pokial ich tam nedam a keď ich tam dám ostanú vam oči pre plač 🙂 Ja keď pozeram na vaše to ako namaľovane a tie postavičky a zvieratka nadhera.

katulkaaaaaa
5. jan 2013

@jakelina ja viem ze ti ludia cakaju ze torta bude zadarmo,ja som taka blba ze skoro vzdy zaokruhlujem nadole....moj muz mi stale hovori ze som lacna,ze kto chce chutnu domacu tortu ze si zaplati....ja som sa konecne odhodlala povedat ze nerobim pod 3kg tortu....lebo odomna chcu zase vsetci tortu do 25eur....o eletrike ani nehovor....sa bojim uz teraz aka suma pride 😲

dm1
5. jan 2013

kocky videl toto niekto u cinancov? http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=5771318

dm1
5. jan 2013
jenie123
5. jan 2013

@pralinka25 @dadka212 dakujem kocky.. aky coko krem mate oblubeny? Ja som zatial robila parizsky a coko s mascarpone a dalej som vyskusat nestihla, vsetci pytaju parizsky.. 🙂

nika1985
5. jan 2013

@dm1 ano v TO u cinanka maju abecedu.

dm1
5. jan 2013

@nika1985 ake su asi velke tie pismenka prosim ta? je to take velke ako funnky abeceda ci mensie?

mimcak
5. jan 2013

@dm1 ďakujem za inšpiráciu 😉 😵 A toto moja prvá v tomto roku. 🙂

nika1985
5. jan 2013

@dm1 funny abecedu nemam ale bola som Ti v chladnicke omerat pismenko cca 1,5cm

denisak77
5. jan 2013

prvé tohoročné

lokalistin
5. jan 2013

@dadka212 torticka nadherna moc moc krasna, len ten papier mi kazi celkovy dojem 😉

dadka212
5. jan 2013

@lokalistin zlatko dakujem aj mne kazí ten papier dojem, ale potom som mala na výber už len vianočné motívy....u nás žiadne papiere nemajú po vianociach 😝

lokalistin
5. jan 2013

@daducha ta s tou lienkou ja nedherna uz je ulozena,ze dakujem 😉

lokalistin
5. jan 2013

@jakelina ja som prave dneska dostala doplatok za elektrinu a som dost prekvapena 344€ minuly rok som doplacala 800€ no ale tento rok som platila o 20€ mesacne viac 😝 😝 😝 😝 😝 ale som stastna cakala som viacej 😀

lokalistin
5. jan 2013

@dadka212 ale torticka je nadherna ta vodicka sa mi moc paci a ten dazdnik v nej uzasna

dadka212
5. jan 2013

@lokalistin dakujem 😵

lokalistin
5. jan 2013

@dm1 @pristela mala tu abecedu na tej puse

lokalistin
5. jan 2013

@dm1 o moc mensie ako funnky

lokalistin
5. jan 2013

Baby ja som bola po mesiaci cely den v mcdonalde a potom som este piekla dva korpusy varila puding a teraz by som mala ist este urobit jahodovu plnku,ale ledva stojim na nohach taak sa mi nechce. a zajtra urobit hned rano plnku s cucoriedkami dokoncit pudingovu plnku potom letim na 8 hodin do mcdonaldu a vecer este urobit tiramisu a dokoncit tie dva ovocne zakusky ked ja netresnem dole hubou. Ja nechapem ako to vy stihate mna tak strasne bolia nohy,chrbat ☹

pipka
5. jan 2013

moja dnešna 😉 cokoladovo-gastanova. 2,5 kg

dada2007
5. jan 2013

ahojte moje........toto sú moje tohtovíkendové, všetky robené s posratým PDTs......v živote tú hmotu nechcem vidieť 🙄 😝 .....pri každej jednej som nadávala, zle sa s ňou robilo, nemohla som krásne vyhladiť tortu po potiahnutí...s MM sme si na ňu riadne ponadávali...no humus, fakt...........

........posledná tortička Toy story je pre nášho synáááááááááátora k druhým narodeninkám 😵 😵 😵 Buzza som modelovala ja a mimozemšťana MM.......aj melírovú farbu zarobil on 😉 jáákože obloha 😉 ...........a malý sa skoro pototo keď ju zbadal 😵 😵 😵 😵

tinamk
5. jan 2013

@dadka212 kraasne torticky pecies, smiem sa spytat cim si namalovala to biele na tu vodu?

aduskatt
5. jan 2013

@lokalistin aby si si neuhnala tymto tempom nejake problemy, moja, davaj si pozor

aduskatt
5. jan 2013

@dadka212 slubujem, ze svoj obchodik zasobim dostatocnym mnozstvom celofanu a ozdobneho papiera 😀 😀 😀

lokalistin
5. jan 2013

@aduskatt no to nebyva casto,ale slubila som jednemu chalanovi,ze mu napeciem do roboty ma v pondelok narodky a minuly tyzden sa zenil,aj ked sa mi to bohvieako neoplati,ale som totalne svorc a idem v piatok na slovensko a my dostavame v robote stravenky tak som to vyuzila,ze za stravenky som nakupila suroviny na zakusky a zato dostanem peniaze a budem mat na cestu domov 😀