Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

koira
13. jan 2013

@alexandrakocikova ..no korpus ořechový, čokoládový krém + borůvky, a potah jsem mela smartflex velvet...

koira
13. jan 2013

@lussy23 aaano je pravda že u dětí meli vetší uspech nez samotný dort 😀

alexandrakocikova
13. jan 2013

@dm1 ano to tam je aj napísané...pýtam sa preto, lebo na tej stránke, čo si objednávam predáva tá pani aj vymodelované postavičky a píše tam, že nie sú vhodné na konzumáciu..a ja nechápem prečo?ona určite používa tie farby, čo ja.ked ich predáva...

pipka
13. jan 2013

@alexandrakocikova dakujeeem, uz som nasla aj v peceniehrou 😉

pralinka25
13. jan 2013

@lamps este taketo. obal si samozrejme mozes zmenit na nejaku nasu cokoladu
http://www.kimboscakes.co.uk/novelty-cakes/choc...
http://www.flickr.com/photos/jellycake/6340844827/

alexandrakocikova
13. jan 2013

aká hmota je teda najlepšia na poťah a modelovanie?

lubi22
13. jan 2013

@dm - dakujem, aj ja som myslela hned na linecke, zvyknem pridat trosku orechov, ked ich nelepim s dzemom, uz som takto piekla kolaciky detom do skolky a neroztiekli sa. Aj tipy na zdobenie maffinkov su tam krasne 🙂 Super link 😵

luciahromadkova
13. jan 2013

@dajna11 a toto keby si skusila?
a toto je super pozri
http://www.urybicky.cz/2011/02/jak-na-cokotrubi..., sa mi paci....
potom este toto, len ma napadlo kup si kvalitnu bielu coko, ja som skusala teraz robit z bielej milky, take striekane ozdoby, vobec to nestvrdlo ani v chladnicke a stale to bolo makke, a to som len roztopila coko nad parou

http://www.toprecepty.cz/recept/14054-cokoladov... možno by to šlo,natriet coko a takou spachtlou, co pouzivaju aj maliari /uplne nova najdes v zeleziarstve, v obchode s malovacimi potrebami/, asi to chce zrucnosť, ale možno by to šlo... 😉

mariann2
13. jan 2013

@florentina skús ešte pozrieť tu http://www.facebook.com/media/set/?set=a.385046..., no poviem ti pravdu, že nie vždy tá obojstranná páska drží, viac to istí taký dlhý ozdobný špendlík, kupujem ich v galantérke, nie som veľmi rada, že tam musím dať špendlík, ale zase je to istota a vždy ľudí na to upozorním

florentina
13. jan 2013

@alexandrakocikova no podle mě proto, že na výrobu potravinářských výrobků jsou velmi přísné normy a zřejmě na to paní nemá povolení.

florentina
13. jan 2013

@mariann2 krásný dort, taky jsem si uložilo, jo 😅 😉 😎 ? S tím špendlíkem to chápu, je to účelné, ale do dortu takové divné...no asi taky pro jistotu pořídím...

njonja
13. jan 2013

@lussy23 to sa neda naucit, to musis mat v prstoch. Vseobecny postup treba vediet , kde to vystuzit a kolko nechat vyschnut, popripade, ako sa formuje tvaricka (kuk you tube) a ostatne je len o skusani..kazda si potom najde ten svoj styl , ktory jej vyhovuje..

lussy23
13. jan 2013

@njonja ja nemám rada reálne postavičky. len ma zaujímalo, kde ste sa to naučili🙂

dm1
13. jan 2013

@alexandrakocikova mozno ich ma urobene dlho dopredu a su moc tvrde neviem inak veru. Alebo niesu z jedlej hmoty ktovie ale farby gelove su jedle. Iba take praskove perletove jedna rada je sice nejedla ale netoxicka a pouziva sa len na ozdoby ale ked sa zje nic sa nedeje len to telo nespracuje

janula.h
13. jan 2013

no a moja dnešná rýchlovica 😀 a tak som si pekne upratala kuchyňu 🙂 a zase všetko von 🙂

alexandrakocikova
13. jan 2013

@barborkam alebo aj vodkou🙂 ja ked to mám zaprášené, tak to potriem jemne štetcom s vodkou, vodka sa odparí, uschne to a je to krásne čisté

lamps
13. jan 2013

@dm1
@zsuzsu
@pralinka25 moc ďakujem, to si kamoška na mňa vymyslela, vraj Aťka rada by som tortu v tvare rozbalenej čokolády Milky aj s tou fialovou krávkou 😀 😀 😀 😀

denisak77
13. jan 2013

@zuvina123 pozri na torty od mamy a v obchodíku pPečenie s Kamkou ,stojí okolo 60 € ,ale dá sa kúpiť aj polovica,lebo originál sú 2 krajky ,ale že je to drahé tak predávajú aj 1 čiže polovicu ,A treba ti aj ten sugarveilový prášok a ten n ajmenšie balenie stojí 8 €.ak ešte niečo napíš

mima595
13. jan 2013

a moje tenisové ihrisko

nika1985
13. jan 2013

@pristela wau torticka je uplne genialna malemu dodatocne prajem vsetko dobre urcite je na Teba strasne pysky

@njonja asi ich nekrajaju preto ze su dokonale a chcu sa na ne len pozerat alebo ako mne sa raz stalo davala som tortu ako darcek na oslavu pozeram a torty vsetky co dostali zmyzli ani jednu nenacali a potom som sa nahodou dostala k nejakym fotkam na fb manzel dotycnej mal o 2mesiace meniny a oni moju tortu na stole pani ju celu aj s podlozkou zamrazila a potom s usmevom vybrala nechapem tych ludi ☹

dm
13. jan 2013

@lubi22 ahoj, akosi si stale nachadzam spravu od zienok co robia torty..to ale pisete zlej osobe..ta druha pani asi nieje iba dm..ako ja:o)

mysiatkoo
13. jan 2013

hm, tusim mam novu uxylku, tak sa tu tento rok asi par krat zastavim 😉 5.ty potahovany pokus pre kamosku k narodkam - xcela to byt mazoretka, ktora ma rada bexerovku 😝 proporcie nevysli, ale potesilo a to je hlavne 🙂

dm1
13. jan 2013

@nika1985 ty kokos tak to uz je ina sila co si taky ludia len atrapy neobjednavaju? 😕

janula.h
13. jan 2013

jaaj baby a bilancujem rok 😀 aha pre mamku pred rokom a teraz 😀

pralinka25
13. jan 2013

@janula.h obrovitanska zmena 😵

abriela
13. jan 2013

@janula.h viditelne zlepsenie. Sikovna.

njonja
13. jan 2013

@nika1985 ja si ti inac neviem predstavit, ako chutia a vyzeraju nase torty po rozmrazeni.. ale uprimne, skusali ste to neiktora? a da sa vobec slahackovo-mascarpone plnka s uz raz rozmrazenymi malinami zmrazit bez toho, aby mal clovek zdravotne problemy???

pralinka25
13. jan 2013

@njonja ja som mrazila zatial len maslovu aj to len 2 spice teda dve porcie a bola v pohode. ale slahackova by zaujimala aj mna ako vyzera

njonja
13. jan 2013

@janula.h woooow!!!! fantasticke vylepsenie!!!