Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
vlada111
26. jan 2013
@dm1 no ty hriešnica 😃 Ja sa tých žĺtok bojím, tak dávam trochu vaječného likéru. Ale je fakt vajicový - 20 EUR fľaška :-p
dm1
26. jan 2013
tak pridavam pod dlhsej pauze torty a hned 3 :-p. Na tej knihe je forma od Martina Becheru sa z nej vytesujem ozaj krasne sa otlaci
dm1
26. jan 2013
@mia114 presne aj ja :-p
mizulienka
26. jan 2013
@vlada111 mnam to s vajecnymlikerom a jaodami moze byt super 😉 nemas nahodou receptus?
a inac ako sa mate? ako sa ma malicka? ako vacsia s malickou? 😉
nika222
26. jan 2013
Babenky prosim vas, chcem vyskusat novy krem ze uvarene salko a mascarpone a puding zlaty klas .. Nic viac doma nemam,myslite si ze to bude jedle? Alebo dam len to uvarene salko a dve mascarpone? Kujeem 🙂
nika222
26. jan 2013
@mizulienka ja robievam roky rokúce takúto... Zacnes obyc okruhlymi piskotami, ktore kazdu zvlast namacas v pomarancovom dzuse, medzi prstami vyzmikas ale nechas ako placku a ukladas vedla seba. Potom das na platky nakrájané banány a tretia vrstva ide obyč slahacka. Davam dve vrstvy vzdy na seba a je to neskutocne mnam 🙂
mima595
26. jan 2013
@dada2007 - no ja som sa infikovala od mojho exsefa..od bol taky detektiv Babocka 😉 😉 😉 ...nural, nural, kym nevynural....
@anibas..fotka snad bude....
ono ta torta nebola zla, torta celkom v úpohode, ja keby som nebola v takom "tortarskom" obraze, tak ako zakaznik by som bola velmi spokojna s takou velkou tortou za taku super cenu..ale tak na normlane narodky..na 1. rocik by som chcela nejaku krasnu..hlavne, kde vidim, ake torty vedia baby urobit...
adka_8
26. jan 2013
svet postupov nájdete aj tu https://www.facebook.com/groups/cakelandia/ 😉
janula.h
26. jan 2013
@dajna11 ako to?? ako si to urobila??? 😮
jakelina
26. jan 2013
@dm1 tak kniha je nádherná, to máš jakou formu a barvu na ty ornamenty??
lifinka
26. jan 2013
@vecernicci já nebyla na pohotovosti, až dneska, jelikož dnešní noc 39,5C a stále to neklesalo, už jsem byla nanaervy... teď jsem přijela po 4h čekání z pohotovosti :-p tak má streptokoka opět po měsíci a další ABT :-x a jak je tobě?
mizulienka
26. jan 2013
@nika222 to znie super s tym pmarancovym dzusom...nebije sa ta chut potom s tymi banannmi, ale asi nie...a potom davas uz iba slahacku? ziadnu smotanu?
lifinka
26. jan 2013
@dm1 tu minnie máš krásnou, podle nějakého postupu?Mám taky dělat tento týden...! a můžeš mi poslat odkaz na tu šablonu,co je na knize? moc díky
dajna11
26. jan 2013
@janula.h čo trubky???myslíš??? podla tohoto http://www.urybicky.cz/2011/02/jak-na-cokotrubi...
jakelina
26. jan 2013
@lifinka vy si to teda vybíráte. To tam bylo tolik lidí?? :-p :-p
mariann2
26. jan 2013
ahojte, krtko v dvoch prevedeniach 🙂 zimná a letná verzia 🙂
janula.h
26. jan 2013
@dajna11 áno dokonalééééé!!!!
lifinka
26. jan 2013
@jakelina jj, toli lidí :-p už jsem byla nervní, ještěže dávají ve FN razítko na parkovací lístek! stačilo v lékárně 400kč
sisix
26. jan 2013
Holky, ja jsme tele. Delala jsem s malou red velvet muffiny a ona porad dlchnila v ruce vajicko az sem ho tam zapomnela dat. Az byli v troube, mala povida : maminko a co to vajicko???? Ja to bez vajicka papat nebudu 😃
sisix
26. jan 2013
@lifinka juj, to je desny. Drzim palecky.
1zaza
26. jan 2013
Ahojte, pridávam moje víkendovky, boli pre kamošku. Tie svadobné minitortičky to boli na "ples", ktorý zorganizovala pre detičky a súčasťou bola nejaká súťaž "svadba" a tie minitortičky boli ceny pre víťazov 😃
monikapo
26. jan 2013
moj vikend a este jednu dorabam,... Winx som vyrobila novy druh😮))) :-p
mexico_16
26. jan 2013
Kolko gramovy je Dr.Oetker stuzovac za studena ? Dakujem
viera6
26. jan 2013
baby prosím vas ako si davate na fotky meno je na to nejaký program,alebo mate fotaky take?
dajna11
26. jan 2013
@janula.h díky moc
vecernicci
26. jan 2013
@lifinka aha a nemate nekoho jako bacilonosice? A nebo to taha ze skolky? Ja te devce mooooc obdivuju jak to zvladas sama. Fakt smekam 😉 A mne uz je lip, akorat jsem furt slaba jak moucha, naplnim jeden dortik a musim si jit lehnout na pul hodky :-| :-|

Jinak holky mam na zitra delat dort krtinec, ale.polity coko radte jak na to
vlada111
26. jan 2013
@mariann2 úžasné tortičky
nika222
26. jan 2013
@mizulienka nebije, uplne uzasne to spolu ide 🙂 A davam len slahacku a ziadnu smotanu, a davam to do tortovej formy. A najlepsia v ten den, na druhy uz to neni ono i ked mi ju vacsinu zjeme hned 🙂
petoska
26. jan 2013
@rapunzel1 děkuji, vyzkouším to 🙂
levandulka3
26. jan 2013
tak tortičky odovzdané môžem relaxovať

Začni písať odpoveď...

Odošli