Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

eliska22
2. feb 2013

no ja už som to úplne pototo, už nemám ani žiadne lišty, mám koníka už na celej ploche bez líšť 😀

eliska22
2. feb 2013

@vecernicci no nejde mi to, nič také som tu nenašla 😕

maya30
2. feb 2013

@artepf dakujem pomohla si mi 😵

janula.h
2. feb 2013

hello moja prvá víkendovka Minnie č. 2

sylvia78
2. feb 2013

Ahojte mamicky sikulky, je medzi vami aj mamicka z blizkosti Želiezoviec a okolia popripade Levice???? Dakujem

janula.h
2. feb 2013

babula krásne toričky ste porobili 🙂
@jakelina náááááááááádheraaaaa
@mizulienka neva hlavne že oslávenec nájde čo má rád 🙂

jakelina
2. feb 2013

@eliska22 ani to ctrl zmáčknout a kolečkem na myši zvětšit nejde??? 😲 😲 😲

jakelina
2. feb 2013

@janula.h jéééééééééé, ta je bombová. Já miluju ten její výraz 😀 😀

denisak77
2. feb 2013

Tak pridávam moje dnešné ešte jednu a tento týždeň pokoj.Mala som objednávku na Mášu ,nechcela som to zobrať ,lebo Mášu nedokážem spraviť a tak to aj dopadlo,strašné urobila som 3 ,ale nepodarilo sa ,jednoducho neviem to.Tak to je iba dievčatko s medveďom som sa rozhodla.

maya30
2. feb 2013

@dadka212 o 2 tyzdne mam robit tvoju lienkúúú 😀 dúfam ze neva 😉 pani si vybrala tu tvoju ze je najkrajsia 😵 ale prosim ta chcela by som sa spytat v com sa to pecie - normalne v okruhlej forme a potom zrezavat ? A hlavne sa chcem spytat za tie tykadla, aky hruby drotik a tie gulky na konci su z hmoty ? Ci nebudu moc tazke na ten drot ale mozno sa mi to len zda 😅 dakujeeem 🙂

maya30
2. feb 2013

@denisak77 co blaznis ved to je cela ona - cista Masa no... 😀 super

eliska22
2. feb 2013

@jakelina idem skúsiť 😝

eliska22
2. feb 2013

@jakelina si poklad, išlo to 😉

vlada111
2. feb 2013

@lokalistin ale tie tvoje s kvetmi už poznám 😉 Koľko stojí taký veľký stojan?

timotejkabrejkova
2. feb 2013

Žienky chcem sa spýtať raz som videla fotku torty len neviem či tu alebo inde a neuložila som si obrázok ☹ Bola to torta so snehulienkou a siedmimi trpaslíkmi, korpus bol zelený,okrúhly a boli tam muchotrávky a snehulienka a trpaslíci boli vystrihnutý myslím že z jedlej oplátky a boli uložený na torte a okolo torty.Ak by niekto mal foto tak poprosím. ĎAKUJEEEM.

mima1311
2. feb 2013

Akurat ideme do rodiny gratulovat , tak nieco sladke na zahryznutie ...cokokorpus + slahacka s gastan pyre + cokolada ...2,3 kg

adka_praha
2. feb 2013

damy prosim vas, ako dosiahnete taku sytu ciernu a cervenu??? mam aj tie sugerflair extra, ale ani tie mi tak pekne nechytaju... ☹ vacsinou tym farbim smartflex...

dadka212
2. feb 2013

@maya30 nie neva aj ja ju robím na zajtra 😀 tykadlá sú 20 drôtik a gulička je hmota....a pečiem v nerezovej miske z tesca

lamps
2. feb 2013

@patka6 áno to je nejedlé 😅

lamps
2. feb 2013

@zuzana92101 nádherná tortička 😅 😅 😅 😅 😅

lamps
2. feb 2013

a tu je moja dnešná na želanie Pepa Pig, hrozne ma mrzí, že vás nestíham čítať ☹ ☹ ☹ , ale dnes večer sa mi snáď podarí dočítať zameškané

jakelina
2. feb 2013

@lamps milounký dortík 😉

dadka212
2. feb 2013

@jakelina ak robíš tú dinosaurovu pre nejaké dino maniaka, tak si daj pozor čo urobíš 😀 moj syn mi tu huláka, že brachiosaurus nechodí do vody tam chodia len hadrosaury alebo ichtyosaury 😅

florentina
2. feb 2013

Holky, tak jsem si oddychla...volala mamka, dort měl prý obrvoský úspěch jak v chuti, tak v vzhledu. Dokonce prý nevyšlo na všechny, protože oslavenkyně rozkrájela jen tu zadní část za mašlí a zbytek, že musí vzít domů, aby to rodina taky viděla, že něco takového ještě nikdy neviděla.... 😉 ach jak jsem ráda.

zuzana92101
2. feb 2013

@mizulienka prajem pekny vikend, aj ja by som rada niekam vypadla...ale muz ide hrat na ples dnes vecer, takze budeme doma cumakovat . Tie margaretky su naozaj krasne 🙂

zuzana92101
2. feb 2013

@babatko37 Ja farbym gelovymi farbami, asi ako vacsina tu 🙂. Treba si len vybrat...

zuzana92101
2. feb 2013

@artepf krasne torticky, auticka su ako ozajstne 😉, burak aj formula naj

jakelina
2. feb 2013

@dadka212 no snad ne, je to pro tříletou holčičku a nevím teda jaký je na to odborník. 😀 😀 😀

dadka212
2. feb 2013

@jakelina nooo tak to by malo byť v pohode 😀 moj začal mať takéto múdre reči až od cca 4 rokov 😀

jakelina
2. feb 2013

@dadka212 oni mi poslali takovou předlohu, no tak to jsem sedla na zadek a ptala jsem se, jestli to můžu změnit. 😀 😀 😀