Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
7. feb 2013

@pristela děkují

lawli
7. feb 2013

@larah @aduskatt Nooo takéto bývali niekedy veľké svadby...volali celú dedinu a keď neboli mladí z jednej dediny ,tak dve celé... 🙂 teraz to už tak nebýva ,ale nájde sa ešte aj veľká svadba ...

pipka
7. feb 2013

no prvu z vikendoviek mam hotovu 😉
pridavam aj foto, podla ktorej som to mala robit..len teda s nevestou sme spravili drobne upravy 😅

zuzana92101
7. feb 2013

@simonova815 no idem skusit, nakupene mam. Ja mam aj klasiku stuzovac, aj ten za studena...tak teraz, ktory mam dat???

viera6
7. feb 2013

@pipka krasna!

zuzana92101
7. feb 2013

@pipka po úpravach vyzera uňo ňuňo 😉

adrika202
7. feb 2013

dievčata pleas nejake odkazy na krasnu jemnucku toricku pre dievcatko s mackom 🙂 kujeeem

pralinka25
7. feb 2013

@pipka ta tvoja verzia je krasna omnoho krajsia ako original. taka cistucka

pipka
7. feb 2013

jeej dakujem babulky, 😉 ste pokladiky 😉
dufam, ze aj nevesticka bude spokojna 🙂

ale najvacsim kritikom budu moji rodicia, bo aj ti idu na svadbu...tak ked nas dedo pochvali, potom budem kludne spat 😅 😀 😀

jakelina
7. feb 2013

@pipka moc hezounká čistá dortička 😉

vlada111
7. feb 2013

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tak kočky odpísali mi z centrály Lídl z Prahy, že ovocie neplánujú vyradiť a info nie je pravdivé. Tak dúfam, že to tak bude a kočky na predajniach asi zle objednávajú 😒

jakelina
7. feb 2013

@adrika202 já jsem s medvídkem pro holčičku dělala jenom tady tu. Dm1 dělala teď krásnou s medvídkem a kytičky.

vlada111
7. feb 2013

@lamps máš také upozornenie v návode na použitie? Ak nie trvaj na svojom práve uplatniť reklamáciu. Ja by som sa určite nedala, pochodila by si aj na obchodnej inšpekcii. Pohroz im tým 😉

pipka
7. feb 2013

@vlada111 ja som dnes bola v lidli..a u nas nemaju ani liter mlieka!!! 😠 🙄 staci ti? 🙄 o tom, ze ovocie nemaju ziadne uz dva tyzdne ani nehovorim 🙄 🙄 🙄 som zvedava, kedy konecne dovezu a vylozia na predajnu 😠 😠 😠

jakelina
7. feb 2013

@pipka tak já byla včera a u nás mají vše. Jahody, maliny i tu směs a za 69,90

pipka
7. feb 2013

@jakelina tak mi posliiiii 😅 😅 😅 ja suuurne teraz potrebujem maliny a lesnu zmes a u nas ani ťuk 😠 😠 🙄

mamina1978
7. feb 2013

@pipka kraaaasna ,uhladna ,svadobna torticka 😵 😵 😵

pipka
7. feb 2013

@mamina1978 zdeni dakujeeeeem 😉

pipka
7. feb 2013

babulky ale fakt..tie co ste z BA, dajte vediet ak v nejakom lidli este maju to mrazene ovocie 😒 😉 ...bo nemienim to predrazene v Bille alebo v tescu kupovat 🙄

luciahromadkova
7. feb 2013

@pipka lidl lamac a dubravka nemaju... 😠

simonova815
7. feb 2013

@zuzana92101 a do akeho kremu ho chces dat. Ak iba parizsky a mascarpone, tak netreba ani stuzovac, ani zelatinu. Ja budem robit zajtra slahacka, jogurt, tvaroh, tam dam ten zastudena, lebo mi tam moc nebude mat co drzat pokope :(

pipka
7. feb 2013

@luciahromadkova viem, ja som v Dubravke..takze som obehala tiez, aj lamac aj devinsku aj u nas v dubr a karlovke..a nikde ani kus 😠 😠 🙄 ☹

alenv
7. feb 2013

@jakelina no sladší to je dle mě.. ale dle manžela ne prý mdlé 😀 😀 😀 ale jeho jako moc neberu. Ale já tam dala zas kyselejší ovoce tak zas mi to přišlo fajn.. uvidím co mi řeknou zákazníci. Jestli to b ylo moc sladké

luciahromadkova
7. feb 2013

@pipka este dam manzelovi mrknut zajtra na trnavke 😉

pipka
7. feb 2013

@luciahromadkova keby mali, nekupil by mi? by som si dosla k tebe...si asi blizsie ako na trnavke, ci? 😅 😉

pipka
7. feb 2013

babulky...hodte mi sem Nema...ale nie stiahnutych z netu, to mam 😉 ..ale vasich, kto uz robil Nema 😉 😉 😉
dakujeeeem

zuzana92101
7. feb 2013

@simonova815 uz je hotove. Dala som tam nakoniec ten za studena, no ale nervicky som mala, lebo sa mi tam take mini hrudky porobili, tak som cez sitko este pasiroval 😖, ale stale to tam je. 😒 Dala som to zachladit, tak uvidim co z toho bude. Ale chut mnamkova, este by som tam bacla maliny, ale tlacil ma cas, mala ma tu uz tahala za nohu, ze chce cicik a spinkat...tak som to sup sup.

zuzana92101
7. feb 2013

zienky, dnes som si pozerala v PNS ten casopis, Torty snov...tak ako ste povedali, nic moc. Akurat sa mi pacila ta piratska lod, kamoska chcela nieco take pre syna. Chcela som vas poprosit, tie, co ho mate, nemohli by ste len tu jednu stranu dat sem, kde je ta lod, dakujeeeeem. 😅 Popravde, kvoli tomu sa mi to nechce kupovat. 😝

zuzana92101
7. feb 2013

@adrika202 😉

zuzana92101
7. feb 2013

@vlada111 vcera som zohnala len jahody, dnes uz ani to, uuuplne prazdny regal. Pytala som sa a ze objednane to je, ale ci to aj pride v kamione, ze to nevedia...Tak asi len cakat a stale chodit na kontrolu, ci maju alebo nie 😉.