Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vinka
19. aug 2010

@meinkonka A
si hej.Lebo hmota bude naspäť mäkulinká. 😉 Ale ked si dala do chladničky ozdobu možno aj tá zmäkne.Tým,že sa narosí a hmota vsiakne tú tekutinu.No neviem.Ja postavičky nechávam na vzduchu vyschnúť 😉

rybca
19. aug 2010

@sisa.b aj ja otvaram ruru a kontrolujem korpus, picham donho spajdlou a nesplasne, skor som mavala ze sa mi v prostriedku vydul, ale to som uz zistila, ze som mala velku teplotu

sisa.b
19. aug 2010

ja peciem teraz korpusy len na plech a otras, vytahujem to pomaly nizsie, nez tam davam 😠 ale toto mi robi vzdy a nepomoze ani ina muka, ani menej ci viac kypriaeho, ani menej vody, ani regulovat teplotu, nic. a tak som sa spoliehala na to postupne ochladzovanie ☹

nikanika28
19. aug 2010

@sisa.b a aky mas recept? nie je v tom problem? 😕 Ja som teraz naposledy, ked som robila to pivo, skusala tento korpus..a je naozaj vyborny a krasne sa zdvihne..tiez som robila na plechu a z tejto davky sa mi v klude podarilo este prekrojit... http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/orechova-t...

nadulici
19. aug 2010

@sisa.b dokelu, to fakt 😕
asi to bude tym receptom...mne sa akurat v rure dopekaju korpusy, tak to hadam nezakryknem.... 🤐

sisa.b
19. aug 2010

@nikanika28 a ked nechces orechovy?

baby, ale ja som fakt skusila uz vsetko!!! v jednom recepte je len pol davky vody, v druhom ziadna voda, praskovy cukor, krystalovy, od hladkej az po hrubu muku, s pol balikom kypriaceho, s celym balikom... fakt vsetky kombinacie a nic ☹ ani ten bohusov sa mi nedvihol, ako mal!!!

nadulici
19. aug 2010

@sisa.b no ja som teraz aj do rury nakukala a pichala do cesta, lebo sa mi zdalo, ze uz by aj mohli byt- podla vone, ale este je v strede mokre, tak sa pecie dalej, a vobec nepadlo, ani ked som mala chvilku otvorene a korpusy nedopecene....

sisa.b
19. aug 2010

@nadulici tak ja fakt nechapem. uz som skusala tolko overenych receptov... aky je ten tvoj?

dm1
19. aug 2010

@sisa.b ani mne nikdy korpus nepadol. Co ked je to tym ako ti pecie truba?

sisa.b
20. aug 2010

@dm1 truba bola ohromne draha, tak hadam nema nejaku zavadu 😝

sisa.b
20. aug 2010

aby som bola presna - ja mam problem len s piskotovym cestom, taky mramorovy korpus mi vyrastie vzdy kamsi do neba a mozem trubu otvorit kolkokrat chcem. lenze ten robim malokedy... 😒

daniz
20. aug 2010

Ahojte, tak macko pooh a oslík sú na svete. len na oslíkovi mi navrchu popraskali uši-do čerta aj s ušiskami... 😀 😀 😀 . Keď to odlúpnem a znova nahrejem, a znova vymodelujem už by to asi malo byť pekné že? Večer ma čaká potiahnuť a ozdobiť-včielkami,kvietkami,nápisom...... no som zvedavá čo povie zákazníčka

zdenallicka
20. aug 2010

@sisa.b Siso, já když potřebuju bílé těsto nebo jen kakaové, tak si udělám ten mramorový korpus, ale jenom jednu barvu... vždyť je to vpodstatě taky piškot..🙂 To zkus..🙂

bianca
20. aug 2010

ahojte.Po dlhsom case vas idem aspon pozdravit

tinkerbell
20. aug 2010

ahojte, potrebujem poradit, chystam sa robit falosny marcipan, nasla som takyto recept: 250g cukru,250g cery a 150g sušeného mlieka, ale neviem postup, ako to spracovat. Staci ked necham zmäknut ceru a vsetko spolu vypracujem na hladku hmotu???

danciacik
20. aug 2010

@tinkerbell ahoj, ja robievam takýto marcipán, ceru nechaj vonku z chladničky a keď je mäkká tak to spracuj so sušeným mliekom a cukrom a urobí sa ti pekná hmota. A najlepšie urobíš keď si mlieko a cukor preoseješ cez sitko. 😉

tinkerbell
20. aug 2010

@danciacik dakujem, a prosim ta ako tuto hmotu fabis?

danciacik
20. aug 2010

@tinkerbell ja si kupujem práškovú farbu a dám si do pohárika trošičku vody do nej nasypem farbu a tak to vlejem do hmoty a miesim, krásne ti to zafarbí. 😉

tinkerbell
20. aug 2010

@danciacik vlejes to az potom ked je hmota vypracovana alebo este pocas miesenia?

danciacik
20. aug 2010

@tinkerbell ja si najprv vypracujem hmotu a potom si ju delím na časti, lebo väčšinou potrebujem viac farieb a potom jednotlivé časti farbím, len to zafarbíš len tak že to budeš zase miesiť. 😉

tinkerbell
20. aug 2010

@danciacik dakujem velmi pekne, ja som hmotu este nikdy nefarbila, dufam, ze sa podari 🙂

danciacik
20. aug 2010

@tinkerbell tak držím palce, daj potom vedieť. 😉

sisa.b
20. aug 2010

@zdenallicka ked nam ten mramorovy moc nechuti, preto ho nechcem davat ani zakaznikom ☹ davam ho len vtedy, ak robim velku tazku tortu, tak spodok prestriedam s klasickou piskotou, aby to bolo pevnejsie

moudivlacek
20. aug 2010

holky delate nadherny dortiky, skoda, ze jste vsechny tak daleko 😵 😉

vinka
20. aug 2010

No baby ja som robila včera nový orechový korpus.Som zvedavá ako nám bude chutiť.Lebo ja skúšam nové veci na našich tortách 😀 😀 Chcem nájsť super orechový lebo budem robiť v septembri tú svadobnú a tam pôjde asi aj orechový korpus.Baby a čo ste už piekli svadobné torty aké ste robili korpusy a aké plnky?Aby som vedela čo mám navrhnúť kamarátke. 😉

alionuska
20. aug 2010

Ahojte koceny...ja som prave dala prec moje dve svadobne...tak sa s vami idem podelit o fotky...este musim ist dve na zajtra dokonci..pa pa

alionuska
20. aug 2010

jaj este som chcela detaily kvietkov....

sofi07
20. aug 2010

@alionuska nadherne su obidve, a to dvojsrdce je uplne uzasne, jednoduche a krasne! 🙂

@sisa.b ja posledny mesiac robim uz len tento orechovy korpus, mam ho od sesternice a som s nim velmi spokojna. vzdy sa mi krasne zdvihne, je rovny a chuti super . http://www.tortyamedovniky.estranky.sk/clanky/o...
peciem tak, ze na spodok formy dam len papier, nic nevymastujem, prvych 10 min 160 C a potom znizim asi na 140 C.zbytocne ruru pocas pecenia neotavaram, az ked uz predpokladam, ze by mohol byt.

aj ja pridavam najnovsi vytvor,zakaznicka chcela kanoe 🙂 prvykrat som modelovala postavu, tak sa moc nesmejte 😀

danciacik
20. aug 2010

@sofi07 to z čoho si modelovala? je super a aké farby si použila, gelové alebo aké?

daniz
20. aug 2010

sofi- super, tá voda je želtína?A prosím Ťa, tie ihličnaté stromy si zliepala s hviezdičiek? Ja som také chcela urobiť, no
nakoniec boli len kvietky.... 😀 😀 😀 😀