Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

aduskatt
24. feb 2013

@lamps no co ti poviem moja🙂) ja som si to hovorila este tak prve tri roky snazenia, potom uz nie a teraz som to definitly vzdala po osmych rokoch, ale som rada, ze sa nejakym zazrakom podaril aspon Patko, aj to trvalo 5 rokov....akurat som skonstatovala, ze 12 rokov snazenia je dost aj na kona🙂

lamps
24. feb 2013

@aduskatt to ti verím, my sme čakali 4 roky, tiež som to už vzdala a nechala tak .... a prišiel J. potom F. potom T. a nakoniec V. takže človek nikdy nevie 😉

lucula73
24. feb 2013

@1zaza tie opičky sú úžasné..........je na ne niekde aj nejaký postup?

mizulienka
24. feb 2013

@sisix aj moja mala je duben, april 😉 3.4. zachvilku bude mat 3 roky 😉

79zuzana
24. feb 2013

@timotejkabrejkova lekarov ber s rezervou, mne pri prvom povedali, ze to bol zazrak, ze som otehotnela.... A uz mame tri zazraky 😀

aduskatt
24. feb 2013

@lamps 🙂 no nadhera🙂) to myslim v dobrom, ja to už neriešim, už som sa aj vyliečila zo stavu, že mi vadili všetky tehulky okolo: ) som stastna, ze mam Patka a fajn chlapa. Ale je fakt, ze by mi asi padla sanka, keby som zistila, ze som tehu 🙂

mizulienka
24. feb 2013

@sisix hihi ja som bola taka ista, jak chalanisko, s chlapcami sme sa hrali na vojakoch, mala som jedneho najlepsieho kamarata, ten mi poziciaval pioniersku satku 😀 a s nim som kazdy den sedela v traktore a s jeho otcom sme orali 😀 😀 😀 ach jaaj to boli casy 😉
ked sa stazujem niekedy na malu, tak moj tatko mi stale povie, aka matka, taka Katka 😀 😀 😀 takze sa uz nestazujem, ona je zlata, ale ked si postavi hlavu, koniec 😉

wera.g
24. feb 2013

@mimcak ˇdakujem moc 😉 tmavo zelená gelovka wilton, a do toho som povtláčala pri vaľkaní kúsky hnedej tmavšej, bledšej a čiernej a bolo 🙂 ale mohlo byť lepšie 😀

mizulienka
24. feb 2013

@sisix a este s tou partou, aj u mna, mna volali "kralovna" 😀 😀 😕 ach jaaaj a teraz by som nedokazala velit nikomu 😕 😕

timotejkabrejkova
24. feb 2013

No žienky tak dobrú noc idem s partnerom na tom pracovať 😀 nemyslím na torte 😀

bambula1307
24. feb 2013

@1zaza
@vera_vila dievcata krasne troticky, neskutocne sikovne ste..ukladam 😉 😀

lamps
24. feb 2013

@timotejkabrejkova tak nech sa darí 😀 😀 😀 😀

bambula1307
24. feb 2013

@timotejkabrejkova nech sa podari. 😉 drzim palce...ja som z tych stastnejsich, Zuzka bola na 2 pokus a Hanka na prvy 😉 ...som rada, ze su blizko seba ..sice sa este trepu,ale bude to hadam casom lepsie 😉

lussy23
24. feb 2013

@vera_vila krásna
@1zaza krásne sú tie opičky
@1zaza krásne

danielalibiakova
24. feb 2013

@jakelina ďakujem krásne je to úžasný postup

bambula1307
24. feb 2013

@muffinka8 juuj nadherna taka oyaj jemna detska a vesela..postavicky na 1 * 😉 a ukladam.
Ja tu mam od vas tolko inspiraci ulozenych babulky..ze za cely zivot nevyuzijem 😀 😀 😀 ..ale nemozem odolaaat 😉 😀

@njonja jooj dalsia sikula..nadhera ,aj po mne chcu baletku a ja si hlavu lamem ako ju usulkaaam ..och ☹

lussy23
24. feb 2013

@1katuska73 krásne
@lamps nádherné postavičky
@alenv krásna tortička

sisix
24. feb 2013

@mizulienka jj bylo nam fajn 😀

sisix
24. feb 2013

svem sladke sny ..... 😉

1zaza
24. feb 2013

@lucula73 ďakujem, ja som ich podľa postupu nerobila, ale určite sú nejaké postupy na dortománii, ale budeš sa tam musieť prihlásiť. Môžem postup nafotiť, keď budem znovu robiť, lebo toto sú už moje tuším 6. v poradí a určite nie posledné, teraz pozerám, že som zabudla na obočie :D a ukončenie paliem

lussy23
24. feb 2013

@rachel36a
@macamac
@stankapk
baby krásne tortičky

lussy23
24. feb 2013

@lamps krásne dievčatká
@maya30 krásna

lenadka
24. feb 2013

@mysiatkoo odpadnem aké krásne kvietky 😲 😵 🙂

vera_vila
24. feb 2013

@timotejkabrejkova Děkuji... Tak přece se nemůže mračit 🙂

lussy23
24. feb 2013

@maya30 velmi nádherná
@dm1 krásna
@reruna parádne ružičky
@dadka212 krásna

lussy23
24. feb 2013

@simasa
@zklimekova
@timotejkabrejkova
krásne tortičky baby

lenadka
24. feb 2013

@lamps tu je Uki 😀

https://www.youtube.com/watch?v=29ch07medYE

akurát je rozdiel, že je žltá - /predpokladám že je to svetluška, preto jej vravím v ženskom rode/ 😅 a má len jedno "tykadlo", malá by s nej bola nadšená 😉 🙂

lussy23
24. feb 2013

@lydik
@wera.g
@dajna11
@katulkaaaaaa
krasne tortuše baby

mojmacik
24. feb 2013

@1zaza ano,ano opice fotopostup uvitam,lebo ja mam doma tri opice🙂 teda 2+1 opiciak ale uz som ich davnejsie pozerala a do roka sa ich musim naucit urobiiiiiit 🙂 ....len ci si to ustriehnem,kedze jasem zavitam len sem tam a tortu peciem raz do roka 🙂 resp. 3naraz ako napr.tento rok 😝

lamps
24. feb 2013

@lenadka to je milá rozprávka, ďakujem za info, zas som múdrejšia 🙂