Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
dm1
27. feb 2013
@sticker ale musis rozlisovat ze vacsinou v cukrarskych shopoch maju originaly a tie aj oni kupia drahsie ako tie co su napodobeniny a su v cinskych obchodoch... ak sa niekto prehnane nabaluje na cinskych to uz je o inom
muffinka8
27. feb 2013
@lifinka http://www.brydova.cz/recepty/moucniky/854-malo... táto sa podarila aj mne dokonca. Rovno na plechu ju natrieš a zvinieš 🙂
sticker
27. feb 2013
@dm1 Hej, hej...toto ja beriem. Ale napr. ja keď nie som taká zdatná v pečení a nebudem piecť vo veľkom, tak mi to príde ľúto vyhodiť taký peniaz zato :-| Mne spraví službu aj vykrajovátko od šikmookých 🙂
reruna
27. feb 2013
@muffinka8 to vypadá výborně, fakt se ti to povedlo? to musím zkusit🙂
dm1
27. feb 2013
@sticker ved jasne aj mne 😉. ja len aby nebolo zle vzdy na tych predajcov ze kupia za 1 e a predavaju za 17 😉 . Ja som mala smolu ze som uz mala vsetko skoro kupene origos az potom prisli cinske :-p
lawli
27. feb 2013
@pipka k bielej a zlatej ...hnedá ,alebo červená ,robila som obe kombinácie a mne sa viac páčila s červenou 🙂
lawli
27. feb 2013
@pipka ...a teraz mám otázku ja na teba...ak smiem...o týždeň mám robiť poschodovú tortičku a má mať cca 6kg...aké priemery poschodí mala tá tvoja "dievčenská" autičková...ďakujeeem x-)
aduskatt
27. feb 2013
@muffinka8 na puncak cely biely
dm1
27. feb 2013
@pipka ta je krasna uz ju mam dlho v inspirackach skoda ze ju nikto nechcel
benjik
27. feb 2013
@bambula1307 ke článku o fondánu jsem se ještě nepročetla
mamina1978
27. feb 2013
@pipka ta je perfektna x-) x-) x-) x-) x-) x-) som si ulozila 😉 🙂 Ale teda , ze pre dievcatko, trosku divne ??? 🙂))) No je nadherna.....😉
muffinka8
27. feb 2013
@reruna Len to kakaové som spravila príliš husté tak sa mi to po zrolovaní odliepalo od rolády. Skús tak, že normálka spravíš cesto a z toho trochu odoberieš d dáš k tomu kakao. Ale ja tú roládu robím bez toho. Sa mi páči to cesto, že nechám vychladnúť na plechu a potom ide normálne zrolovať.
mamina1978
27. feb 2013
@vlada111 Wauuuuuuuuu .......Vladi......... ta je bombovaaaaaaaaa, nadhernaaaaaaaa x-) x-) x-) x-) x-) x-)
lawli
27. feb 2013
@lussy23 mačičku mám uloženú túto ,ak myslíme tu istú... =-)
dm1
27. feb 2013
@lussy23 akurat som si krasnu tvaricku macicky stiahla na FB
aduskatt
27. feb 2013
@dm1 to je prekrasne🙂
lifinka
27. feb 2013
@muffinka8 no úžasný nápad to je, někdy si to musím vyzkoušet! a to příjmení mi něco říká 😉 , myslím, že jsem v minulosti objednávala věci na ubr. techniku a rámečky a tak 😃 takže to jsi ty, jo? x-)
lifinka
27. feb 2013
@dm1 tu kočičku jsi dělalal ty? je úžasná
dm1
27. feb 2013
@lifinka neee cosi to by som nedala pisem ze som ju prave stiahla z netu ze niekedy vyskusam
maya30
27. feb 2013
moja dnešná velmi nenáročná 🙂 v piatok mam robit bmw x5 pre velmi narocnu pani, tak si setrim nervy :-p
lifinka
27. feb 2013
@dm1 aha🙂, já myslela, že to je už podle FB urobená tvojima ručkama 😃
abriela
27. feb 2013
Kočky ZAUJIMA MA vas NAZOR- idem robit marlenku (darcek) - POTAHOVALI by ste ju??? 😕 =-)
pipka
27. feb 2013
@mamina1978 no lebo ze mala je nadsena fanynka tej rozpravky :-N 😃 😃 tak preto 😉
pipka
27. feb 2013
@lawli ivi, spodok bol 24 cm a vrch 16 cm 😉 ten spodok v klasika forme a vrch v rafiku na najmensi rozmer nastaveny 😉
dm1
27. feb 2013
@abriela no podla mna je to hriech ju potahovat 😃. ale kocky tak robia aj pristelka robila
abriela
27. feb 2013
@dm1 zdielam tvoj nazor (aj ked som mala pocit, ze ho mam len ja 😃 ) a tiez viem, ze pristela potahovala
lawli
27. feb 2013
@pipka ďakujeeem pekne ...tak som mala dobrý odhad...ja budem robiť v 22cm a 18cm ráfkoch...mám tam ešte okolo oboch poschodí plotík ,kvietočky ,lienočky ,včeličky ,srdiečka ,meno a na vrch macíka...tak aby som sa zmestila... 😃 😃 😃 😃
timotejkabrejkova
27. feb 2013
@pipka Nadheraaa
timotejkabrejkova
27. feb 2013
Žienočky moje krásne partner chce na meniny sacherovú tortu nieže som ju ešte nerobila ale ani nejedla 😃 má niekto recept??? Ďakujem vopred,
muffinka8
27. feb 2013
@lifinka ako myslis ze ten blog je moj? Ale kde 🙂 ja nemavam take kreativne napady, to som nahodou raz nasla.

Začni písať odpoveď...

Odošli