Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dadka212
28. feb 2013

@mizulienka ja som ho robila, ale ani ten mi nechutil 😅

stankapk
28. feb 2013

Kocky pomoooc prosim ako sa da zachranit seknuta parizska slahacka ?

mizulienka
28. feb 2013

@dadka212 hihi tak potom uz neviem 😉 nemam iny kokosovy, iba si pamatam, ze lusil chutil
ty mas nejaky oblubeny kokosovy?

lucula73
28. feb 2013

@mariann2 ešte by si mohla urobiť z kokosových pudingov,nie olé,ale tých v mlieku čo sa varia.......a ak pridáš potom maslo a ešte zo tri lyžice kokosu,tak bude kokosový až až..... 🙂

dadka212
28. feb 2013

@mizulienka nemám ešte som nenašla taký čo by mi chutil ☹ ☹

dadka212
28. feb 2013

@stankapk vraj pomáha zašlahať do mascarpone prípadne do masla....

mizulienka
28. feb 2013

@lucula73 to je ten, co som davala link 😉

dadka212
28. feb 2013

moje dnešné katastrofy 😝 viac som to už pototo nemohla 😝 aj ked na fotkách to nevyzerá až tak hrozne 😝

vecernicci
28. feb 2013

@dadka212 v tom případě asi nemáš ráda kokos? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vecernicci
28. feb 2013

@dadka212 náhodou super dortíky, mě zaujaly ty vločky na látce za dorty 😀 😀 😉

dadka212
28. feb 2013

@vecernicci ja ho milujeeeem....kedže nemám dobrý krém tak si aspoň sem tam urobím kokosové pousinky 😀

dadka212
28. feb 2013

@vecernicci no šak je zima 😀 😀 😀

mizulienka
28. feb 2013

@dadka212 nahodou ved su perfektne, co sa ti nepaci?

vyskusaj tento kolac, vyzera bozsky, mnam 😉

dadka212
28. feb 2013

@mizulienka och tá kabelka, vyzerala fajn potom som ju poprášila zlatou (na želanie) a skoro ma švaclo o zem, celá bola flakatá....tákže som zobrala hubku, namočila do vodky a dával pekne krásne zlatý prach dolu 😝 ten tank taký nijaký a tá formula no celkom ušla, ale aj tak neviem čo je so mnou už 2 korpusy sa mi posrali, vyrástli krásne a po vybratí placky 😝

muffinka8
28. feb 2013

@mariann2 rafaelo nie je veľmi kokosový. Ale ak spravíš pribináčik s kokosovým Crem Ole a dáš tam aj kokos prípadne torchu kokosového mlieka miesto šľahačky bude to naozaj kokosové.

mamina1978
28. feb 2013

@mizulienka tak tento s tvarohom vyzera tiez super ....mnaaaaam 😵 😵

mamina1978
28. feb 2013

@vecernicci 😀 😀 😀

ajka82
28. feb 2013

@mariann2 ja som teraz robila pribinak s kokosovym ole, lebo som nevedela co s nim, dala do toho este struhany kokos a bol mnam...dokonca aj svokra ho chvalila 😅 ...ale kokosu neviem presne kolko...odoka a ako sa mi ruka triasla sa tam nasypal 😉

vecernicci
28. feb 2013

@dadka212 už je jaro ve vzduchu 😉 ptáčci zpívají a já jedu zítra k vám na Slovensko pro štěňátko, se těším jak malá 😵 😵

dadka212
28. feb 2013

@vecernicci no ja tu mám po kolená snehu 😝

vecernicci
28. feb 2013

@dadka212 tady už sníh není, je tady 9 stupňů, prostě jaro se blížííííí 🙂

mimcak
28. feb 2013

@mariann2 mne zas ten krem rafaelo velmi chutí aj mojim blízkym.SRobila som ho s mandarinkami,ale už aj s ananasom.ja som dala ovela viac kokosu ako je v recepte.

mamina1978
28. feb 2013

Baby, myslim, ze je tazko radit, ohladne chuti....... korpusov a plniek 😒 Ako uz tu bolo viac krat spominane , ze kolko ludi tolko chuti 😉 🙂 Nam napr.strasne chuti ,,rafffaelo creme `` 😉
A aspon teda ja mam tiez vzdy dilema odhadnut , co by druhemu mohlo chutit ,a co nie. Takze si myslim, ze mnoho krat je to ako loteria, ci sa trafime alebo nie 😉 😀
A ja som skusala detom zaciatkom roka kokosovy ole s tvarohom ako dezert do poharika pre moje deti a teda odjedli par lyziciek a ze im nechuti, tak to potom islo do kosa. 😝 No a este som skusala ten ole s prichutou Toffee je otrasny...akoby orechy s mukou a keksom bleeee 😝 😝 😝 😝
No vanilkovy creme ole ............... je bombovyyyyyyyy ............ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mimcak
28. feb 2013

@vecernicci tu nie skôr som chcela také obyčajne písmo

lucula73
28. feb 2013

@mizulienka a to nebol tvarohový?tuším ano.,.....toto som myslela čisto z pudingu,masla........ 😉

mamina1978
28. feb 2013

@mimcak no, to pisala aj @anibas a mala pravdu 😵 ......potom aj ja som dala tiez o 2 lyzice kokosu viacej a bol este lepsi 😉

lucula73
28. feb 2013

@dadka212 dadka a na tú formulku je aj niekde postup?to si z plátov robila?sú krásne všetky tortičky 😉 😉

dadka212
28. feb 2013

@lucula73 och to podla fotky som robila nie podla postupu....som vyrezávala z plátov 😝

vecernicci
28. feb 2013

hokly pomooooc, potřebuju vzorec na výpočet fotbalového míče, mi kleknul pc a v novým ho nemáááám 😝