Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
8. mar 2013

@dadka212 super aka bola velka? vypada malicka veru

dadka212
8. mar 2013

@dm1 dakujem, nebola maličká 4kg mala....len ja som velké tácky objednala to je priemer 40cm 😀

dm1
8. mar 2013

@dadka212 😀 jaj tak to ano 😀. Aku to mas abecedu prosim ta? velmi pekne farby na tie mena si dala 😉

dadka212
8. mar 2013

@dm1 díík 😵 abeceda je tá z mimibazaru http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12095822

dm1
8. mar 2013

@dadka212 diky mysleal som si ze je to ona ma velmi pekny tvar paci sa mi viac ako ta kovova veru. len ta cena by mohla byt kusok nizsia 😀

dadka212
8. mar 2013

@dm1 mne sa tie moooc lúbila už na tortách od @lamps odvtedy som ju chcela 😀 tak som zažmúrila oči a kúpila ju aj za také peniaze...mňa len štve, že tam nie sú čísla to mám z abecedy čo som deckám ukradla z plasteliny play-dooh 😅

drobec33
8. mar 2013

@dadka212 Ďakujem krááásne za pomoc 🙂 A tu je tá moja piatková. Staršej dcérke na detskú oslavu. Čo poviete, môže byť?

pipka
8. mar 2013

@pristela tebe leda tak krtka v maskačoch moja 😀 😅 😀

dadka212
8. mar 2013

@drobec33 krásna 😉 páči sa mi, že to spodné je také menšie ako vrchné vyzerá to lepšie 😵

pipka
8. mar 2013

@aduskatt @pristela...kua ale ake ste mile na mna hned takto zrana 😅 😀 😀 😀 sak ja mam este oci zalepene a vy tu takto zhurta 😝
podobne ponuky az na noc prosiiim 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

drobec33
8. mar 2013

@dadka212 😀 😀 😀 Korpus mi nevyšiel ako mal 🙂

aduskatt
8. mar 2013

@pipka a sak to bolo este vnoci🙂))

dadka212
8. mar 2013

@drobec33 veď viem, si písala, preto ti píšem, že sa mi to dokonca viac páči také kontrastné 😉

drobec33
8. mar 2013

@dadka212 😅 Ďakujem 🙂 Popravde, ja som na to najprv kukala, ale tiež sa mi to potom zapáčilo. Že je taká iná 🙂

pipka
8. mar 2013

@aduskatt ved moja chyba, ze som to nasla az teraz 😝 😅 😅 😅 😀

budem musiet pozerat na kona az v noci 😀 inak by sa mi mohlo aj nieco stat 😅

aduskatt
8. mar 2013

@pipka sak to🙂)

ajka82
8. mar 2013

davam zatial prve tri 😉

bambula1307
8. mar 2013

@pipka hehe Janka ale ta bombarduju postavickami a tankami..som sa pobavila 😀 😀 😀

jakelina
8. mar 2013

Holky užijte si krásný víkend, všem přeji ať si vás chlapi doma hýčkají a oslavte to MDŽ. 😀 😀 😀 😀
Já jedu za chvilku na tři dny na sraz, tak pak dočtu a těším se na dortíky. Já nemám žádný a vůbec mi to nechybělo. 😀 😀

adrianai
8. mar 2013

Ahojte
viete mi poradiť ako urobiť takýto poťah - ten skladaný? Asi narezať a skladať postupne na tortu? A je potrebné najprv tortu potiahnuť alebo stačí priamo na maslový krém?
veľmi sa mi to páči a chcem urobiť našim k výročiu svadby, len v menšom 🙂
vopred ďakujem 🙂

pipka
8. mar 2013

@bambula1307 poznas to...za dobrotu..na žebrotu 😝 😅 😀 😀

dm1
8. mar 2013

@adrianai ja by som to narezala na pasiky a ukladala postupne na tortu ale rovno na krem zbytocne vela potahu keby si to este predtym potahovala tak sa to prekryva tak nebude vidiet nikde krem

mysiatkoo
8. mar 2013

a je hotovo... uz len trpnem do 4tej, ked si kamoska pride pre nu.. dakujem este krat za tipy k maco(vi)m 😉

lokalistin
8. mar 2013

@mysiatkoo podla mna je krasna

pristela
8. mar 2013

@adrianai na toto tu bol raz postup 😕 skus mrk v druhej teme ci tam nebude

mysiatkoo
8. mar 2013

@lokalistin dakujem 😉 zajtra dam vediet ci aj kamoska bude zdielat tento nazor, dnes sa ide po odovzdani zuuurovat 🙂

adrianai
8. mar 2013

@dm1 ja som si to tiež tak nejak predstavovala, hádam niečo zbúcham a bude sa dať na to pozerať 😀 Ď.

blcha
8. mar 2013

@mysiatkoo krasna torticka uplne je suprova 😉

sticker
8. mar 2013

Dievčence ďakujem všetkým, čo ste mi dali "páči sa"... ja som si vedomá, že je to úplne začiatočnícka torta... Ste zlaté 🙂
A chcem sa opýtať, tie veľké cukríky z Lidl - americké tam sa musí dávať aj voda keď ich dávam do mw? Lebo bežne nedávam, iba citrónovú... Ale že sú cukríky, pri ktorých sa to musí....

timotejkabrejkova
8. mar 2013

@dadka212 Úžasná, prekrasna je.