Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
8. mar 2013

@sticker ano já vodu dávám

dadka212
8. mar 2013

@timotejkabrejkova dakujem 😵

dm1
8. mar 2013

@sticker ano treba dat vodu. kazda dava inak ja robim vzdy z 2 balikov a davam tak 8-9 lyzic novy a trochu cery

zklimekova
8. mar 2013

@mysiatkoo krásna je 🙂

zklimekova
8. mar 2013

kočky, nemáte uloženú nejakú tortičku pre chlapca zápasníka?

pristela
8. mar 2013

@zklimekova ja mam len toto

zuzana92101
8. mar 2013

@mysiatkoo no ta je krasna!!! ak sa im nebude pacit, ja ju beriem 😉

zuzana92101
8. mar 2013

@drobec33 mnam, hned by som si dala. Peknunka torticka.

zsuzsu
8. mar 2013

Ahoj. 🙂 Baby tak sa tesim 🙂 Konecne mi vcera dorazil cream Ole zo Slovenska 🙂 a robim na zajtra stracatella cream, a dala som grecky jogurt, slahacku , vanilkoy cukor a dala 2 balicky vanilkovy cream Ole. Mam vynikajuciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii krem 😵 este som nastruhala horku cokoladu a margot. Inak bez tej cokolady to chuti ako pribinacik vanilkovy a nemam tam ani len tvaroh. Krem mam lahucky nadychany a zatial dobre drzi. Tak ma uteste ze to tak aj ostane :D je ten krem na zajtra na poschodovu tortu (na vrchny korpus) . Ze mi to bude drzat? Nestalo sa vam ze by sa to roztieklo nakoniec???Ked mi to takto ostane budem neskutocne spokojna a budem ju robit castejsie, lebo takto to je jednoduche, rychle a famozne 😵

dajna11
8. mar 2013

macko poo a kámoši 🙂

eliska22
8. mar 2013

moje dve dnešné, ešte jedna ma čaká, tento víkend len chlapom, to ja nerada 😝 😝 😝

svetlo55
8. mar 2013

Ahojte žienky, chcem Vás poprosiť o recepty na plnky pre alergika na BKM. Prosím, pomôžte ☹

zuzana92101
8. mar 2013

Moja vcerajsia, ale poviem vam, take nervy som mala, ako este nikdy. Kupena HH modra formicka na lalie, jupii, lalie boli ako "zive", ja vytesena, uz boli aj na torte a oni sa cele gravitaciou ci cim dolamali. Normalne som myslela, ze asi plakat budem. 😝 Tak som tam rychlo supla ruzu, co som mala len tak urobenu, aj ked muz ma hned sprdol, ze to je nejaka divna ruza, moc strapata, ci co mi to povedal. No ale co uz...v torte diera po laliach, bolo treba maskovat. A to nehovorim, ze sa mi prvy x potrhal potah na torte, na rohoch, takze isiel cely do kosa a odznova. Vcera som mala nejaky zakliaty den. Zacala som rano, som si herecka myslela, ze rychlo ju zbucham, ved vsetko na nu mam hotove a potom som ju robila popri deckach az do vecera! Jednu tortuuuu! 😝 😝 😝
...a prvy x som skusala stencils...no co ja viem, asi budem musiet este skusat, lebo mi to aj pod tu sablonu islo ☹ a to mi to aj muz pridrziaval

zuzana92101
8. mar 2013

@eliska22 krasne su. Chlapom sa tazko, lebo co im na tu tortu dat...zene mozeme rozne kvety, farby a chlapovi...ja som chlapovi urobila celu cokoladovu s cokotransferom.

janula.h
8. mar 2013

a zase ten McQuenn 😀 nechápačka či som mala špinavý mobil vyzará to nejak tak " snovo" tá fotka 😀

svetlo55
8. mar 2013

@zuzana92101 ďakujem 🙂

vadimka
8. mar 2013

baby hladam niekoho z pezinka, kto by upiekol mojej dcerke k 8nar. torticku....slecna ma predstavu, ze by na vrchu mal byt konik alebo aspon macicka....ak niekoho poznate, dajte mi prosim info do ip. dakujem vopred.
p.s. iba z pezinku.

eliska22
8. mar 2013

@zuzana92101 tá torta je krásna a po tom čo si opísala, aké si s ňou mala problémy, tak fakt sa ti vydarila 😉

lussy23
8. mar 2013

@mysiatkoo nádherná
@ajka82 krásnučké
@drobec33 nádherná. Chcem sa opýtať, tie farby sú nejaké špeciálne, zdravé, alebo si chcete dopriať ,,prehrešok" lebo viem, že vy ste zástancom zdravej stravy, @dajna11 nádherná
@zuzana92101 krásne
@eliska22 krásnučké

eliska22
8. mar 2013

@janula.h ja som mala takéto rozmazané foto, keĎ mi dcéra chytila objektív 😝 skús si to vyčistiť 😉

lussy23
8. mar 2013

@janula.h krásny

drobec33
8. mar 2013

@lussy23 Zdravé farby sú iba tie prírodné z ovocia a zeleniny 🙂 Ja mám Wiltonky, toto sú naše prehrešky par x za rok 😅

mrka2
8. mar 2013

@dadka212 prosim ta, kde si kupila tu abecedu? ja som prehladala snad vsetky eshopy a nemozem najst 😖

eliska22
8. mar 2013

kto ide za mňa potiahnuť tortúúúúúúúú, takú mini 33 x 23cm ???????????? nechce sa mi, bojíííííííím 😝 😝 😝
všetci chcú odo mňa 3 kilové a potom takýto obor zrazu 😀

drobec33
8. mar 2013

@zuzana92101 Ďakujem 🙂

dadka212
8. mar 2013

@eliska22 odrež - zjedzte, to bude mať isto viac ako 3 kilá 😅

luciahromadkova
8. mar 2013

@mrka2 ja som kupovala tu http://www.cukrarskysvet.sk/cukrarskysvet/0/0/3..., teraz tu abecedu tlacenu za 4,60, su to velke tlacenu pismena a cislice
a este mi pani pisala z tortomanie ze budu mat tovar, pytala som sa tam, ale potrebovala som surne teraz, takze som nemohla cakat, tak kupis potom aj tam

rachel36a
8. mar 2013

pre môjho pubertálneho synáčika k meninám....