Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

janula.h
9. mar 2013

ja som takáááááá ľavááááááá na drôtikyyyyyyyyy pomooooooooc 😠 😕 ☹

pipka
9. mar 2013

@janula.h neboooj moja, sme dveeeeeee 😅 😀

levandulka3
9. mar 2013

@lokalistin a v akom archíve si to pozerala ja som si to dala nahrať na usb a nechce mi to počítač prehrať je to v nejakom blbom formáte 😢

lokalistin
9. mar 2013

@muffinka8 no aj to som uz skusala len ta nutella sa nehodi na vsetky torty
@levandulka3 http://www.prima-love.cz/program neviem presne co ti otvori,ale ak nie hned tu relaciu tak vpravo je archiv tam si daj najsledovanejsie a tam su bozske dorty od markety to stlacis

dm1
9. mar 2013

pridavam svoju tohtotyzdnovu taka nuda na zelanie 😝

dida38
9. mar 2013

ahojte, pridavam torticku co som robila k Vanesskinym prvym narodkam.... dole je coko korpus+coko krem, vrch svetla piskota + pribinacikovy s jahodami....

dm1
9. mar 2013

pridavam aj srdiecka na MZD a len tak 🙂 a tiez drobca so svojim vytvorom sam zdobil dneskam 😵 . Jarne pridam v tyzdni 😵

levandulka3
9. mar 2013

@lokalistin dakujem už som to pozrela super teším sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

levandulka3
9. mar 2013

@dm1 že nuda krásna je 😵 😵 😵 ako robíš to na boku myslím kedy tam vykrojíš tie otvory pred nalepením alebo až na torte

mima595
9. mar 2013

ahojte, ja som asi 1x v zivote mala do tyzdna 3 torty a to som nastupila do prace a este som k tomu bola na sluzobke...

tie prsia su tie, co som sa pytala na napad pre zenu na 50-tku...sami podarili nejake megalomanske 😠 😠 😠

dm1
9. mar 2013

@levandulka3 no nuda preto lebo som taku uz robila len teraz som tam bachla aj stencils miesto kvetov nech to nie je to iste 😝 . Vykrajujem to predtym ako to dam na tortu ale teraz sa mi to cele dototo lebo som to robila zo smartu a ten dost rychlo zatuhol tak sa mi to na 3 miestach roztrhlo ako je to tenke v kvetinke ale dalo sa to zamaskovat

simasa
9. mar 2013

@dm1 No pre mna to veru nie je nuda, je kraaasna 🙂

zsuzsu
9. mar 2013

79zuzana aj mi tu mame zajtra den Matiek 😵
zasa prenadherne torticky o pacitkovane a ulozene ako vzdy. 😵
A moja nocna :D :D dokoncena az rano o 8.30 a to som ju robila po poobednej smene. Muz vstal ranoo 6 ze ci som uz dosla s prace :D :D a to chodim domov okolo pol1 v noci. Niako skoro si vsimol ze nie som v posteli 😒 😠 😀
Fotena mobilom narychlo lebo o 9tej ju a brali prec.

luciahromadkova
9. mar 2013

@dm1 to je nadherna torticka taka jemnucka 😵 😵 😵

pristela
9. mar 2013

@lokalistin @bambula1307 holky ja jedla tiez na jednej oslave tortu obmazanu parizskou, potah netusim co to bolo ale mmf isto nie, no bolo to nechutneeeee taky sliz, bleee ,ako netopilo sa to vela ale slizke si videla a ked som odtiahla potah ..... 😖 , bolo mi sproste odmietnut tortu aby si nemysleli ze som nejaka namyslenica, ale napínalo ma riadne pri kazdom kusku ☹ z oslavy to jedli len dvaja ostatny nechavali kus korpusu nedotknuty. Ako jasne ze nie kazdemu to musi vadit 😀 a nie kazdy vie že to tak nema byt a je to s chuťou -tiež chapem, ale mne ee 😖
@lokalistin a to čo ti topilo maslo nemalo menej nez 82%, nevies?

ajka82
10. mar 2013

tak na vikend dobojovane, dalsia na stredu 😝 dino na zajtra a este dve "zabudnute" dnesne 😉 😅 no a dufam ze dino je "dost strasidelny" ako si pani zelala 🤐

vecernicci
10. mar 2013

@janula.h neboj já taky 😉

@dm1 teeeda krásný to máte, ty i prcek 😉

simasa
10. mar 2013

Dobré ránko,
pridávam jednu kabelôčku...

dajna11
10. mar 2013

kočky neviete či može ísť jedlý obrázok aj na čokoládu?

dada2007
10. mar 2013

@dm1 mici, máš link na ten stencil na tej bl.modrej? že by som sa odvážila to skusiť..len si ho musím najskôr zadovážiť 😀 dakujem....

zuul
10. mar 2013

@pipka dakujem ti. mobil je z 8vajec na plech a teda prekrojeny na polovicu. minimalne odrezky len do gulata kraje to bolo vsetko. vysku som si nezaznacila. neviem ci som ti pomohla.

pipka
10. mar 2013

@zuul pomohlo...veeelmi dakujem 😉 ked aj nie teraz, tak v buducnosti urcite vyuzijem 😉
teraz uz im to spravim asi tak ako sme sa dohodli, len s tou oplatkou, ale ked budem robit este raz, tak spravim klasika na plech, super je to 😉

pipka
10. mar 2013

@dida38 aka je oslavenkyna krasne zladena s tortickou 😀 😵 😵 😵

eliska22
10. mar 2013

@ajka82 ten dino je super 😉

pipka
10. mar 2013

@dajna11 sice som ho ja zatial na cokoladu nedavala, ale podla mna v pohode moze 😉

vlada111
10. mar 2013

@muffinka8 ale krásna 🙂

vlada111
10. mar 2013

@ajka82 dino super, a to oko

mamamajka
10. mar 2013

Dievčatá kamoška chce pre syna tortu hokejové ihrisko. Máte nejaké nápady, námety??? Ďakujem 🙂

levandulka3
10. mar 2013

@dm1 dakujem presne na to som myslela, že ako sa to dá preniesť 😝

muffinka8
10. mar 2013

@ajka82 dino je neskutočný a fakt strašidelný. Úžasne si ho spravila 🙂