Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lussy23
10. mar 2013

@vecernicci nádherné tortičky aj tí psíci. sú krásni

lussy23
10. mar 2013

@simasa krásna kabelka
@ajka82 nádherné tortičky
@zsuzsu nádherné
@mima595 krásne tortičky
@dida38 krásna tortička i dievčatko
@dm2 nádherné dielka medovníčky i tortičky, nemam slov

zsuzsu
10. mar 2013

@lussy23 dakujem za tortu ale to babo je ziveeeeeeeeeeee 🙂 😵

jankaferancova
10. mar 2013

@daducha ty si poriadna šikovnica,tvoje tortičky sú nádherne!!!!!!!!!!!!!!!

levandulka3
10. mar 2013

@enatko tak tuto mám aj ja a vôbec mi to s nou nejde, teda podarila sa mi ale sa mi to nepáči vôbec sa to na krajku nepodobá 😢

lokalistin
10. mar 2013

@daducha nadherne jedna krajsia jak druha,ti trpazlici nemaju chybu

dm1
10. mar 2013

@enatko taku nemam ale postup by mal byt taky ze sa hmota natlaci poriadne do krajky oreze sa podla vzoru a este sa pritlaci tou druhou stranou radine v tej forme aby bola krajka z oboch stran

lokalistin
10. mar 2013

@alexandrakocikova a preco by sa jej nemala pacit ,podla mna je super

lokalistin
10. mar 2013

Tak dneska som mala modelovaci den,vymodelovala som 5 postaviciek,teda jednu minnie a zvieratka z maca pooh,minnie a prasa som robila na 2x a aj tak vyzeraju blbo tiger sa mi celkom paci,maco ma docela dobry ksicht,ale tusim maly k telu a somar no asi tak vyzera jak sa vola.Mozno nabuduce budu lepsi 😢 Prajem dobru noc...

levandulka3
10. mar 2013

kočky ako sa robí s tým isomaltom? potrebujem odliať diamanty 😝 a dá sa aj farbiť? a treba mi kúpiť formu na diamanty alebo existuje aj nejaká vaša domácka vychytávka 😉 ďakujeeeem 😉

mysiatkoo
10. mar 2013

aj u mna modelovaci...sice to nepojde na tortu, ale iba tak na skusku...cista diagnoza toto marcipanovanie 😀

dajna11
11. mar 2013

@vecernicci ach tp je fajn,to naše je zasa akoby ho stále niečo uštiplo,nieje kludna ani chvilu,nechcela som psa že nám všetko ociká a vyschne to,tak sme zohnali fenku a táto zasa všetko valcuje ako torpédo,už mi dolámala dva kríky...ach jo 😖

levandulka3
11. mar 2013

@mysiatkoo páči sa mi tvoj štýl modelovania postavičiek som si musela uložiť 😉

nika222
11. mar 2013

Babulky idem sa k vám poradiť 🙂 Otazka cislo jedna, pouzivate niektoré frutafill? Mam poziadavku na extra jahodovu tortu a teraz tie jahody este nechutia ako jahody tak rozmyslam ze ho kupim a primiesam 🙂 A dalsia otazka, máte niektorá tieto pomôcky? http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/hh-catlle... a http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/hh-kalia-... . Ako sa s tým robí? Tú orchideu sa dá aj vykrojiť s tým či? dakujeeem 🙂

mizulienka
11. mar 2013

@nika222 ja mam visnovy frutafil a je to perfektne, je tam 70% ovocia, takze nemsuis davat ani dodatocne ovocie, ja to mixujem ponornym mixerom a davam ako dzem.
Kupila som aj malinovy gel ale nie je to az take dobre ako ten frutafill, chcem kupit este marhulovy frutafil, len ho neviem najst, kde by mali kilove balenie.

nika222
11. mar 2013

@mizulienka marhulovy frutafill maju vo fornaxe, rozmyslam ze by som odtial objednala ten jahodovy. ak chces objednam ti ten marhulovy a cestou do mesta sa mozem stavit. si z Rovinky ze?

janula.h
11. mar 2013

@daducha jeeej nádhernééééééé

eliska22
11. mar 2013

@daducha nádherné a tá záhradka je superná a tí trpaslíci tiež 😵 😵 😵

pristela
11. mar 2013

@daducha už som písala ze milujem tvoje torticky ? 😕 isto nie 😀 😀 😀 uuuuzasneee !! zahradku som si hned ulozila , trpaslikov nie bo dufam , ze take nieco si u mna nik neobjedna ! 😀 😀 😀 ale su neskutocne krasny 😵 😵 😵

lucka_o
11. mar 2013

Ahojte baby myslite, ze ked vyrezen na trotu korculu zo smartflexu a postavim ju na tortu vydrzi??????stat?ci ju mam nejako poprepichovat? ale bude plocha...dakujeeeeem

adrika202
11. mar 2013

kočky prosim nejake inšpirácie na tortu srdce s babatkom na krst pre dievcatko a este sablonky na papucky ..kujeeeem 🙂

daducha
11. mar 2013

Babulky dakujem moc moc za krasne komentariky a likes , veeelmi potesili 😵 😵 .

Chcem sa vas opytat, ze sudok vina krem mascarpone a maliny a mat 7-8 kg.Ake korpusy by ste piekli? A udrzi tu vahu ten krem vôbec 😒

zuzana92101
11. mar 2013

@nika222
@mizulienka
takze ten frutafill je vlastne akoby dzem? ja som si stale myslela, ze je to nejaky ovocny umely krem 😝

tie HH vykrajovacky mam, ale na laliu. Je to super, ze to mas vykrajovacku a zilkovac v jednom, este je tam aj formovac lupienkov. Lalia z toho bola nadherna, ako ozajstna, ale ako som ju uz ususenu dala na tortu, tak sa polamala. Neviem, asi som niekde spravila chybu, bolo to dost krehke.
Orchideu si chcem tiez kupit, podla mna su dobre tie vykrajovacky, hlavne v tom, ze mas vsetko v jednom. 😉

zuzana92101
11. mar 2013

@mysiatkoo krasne postavicky 😉

zuzana92101
11. mar 2013

@alexandrakocikova kocka je super, krasne sa ti podarila, aj farby su pekne. 🙂

jakelina
11. mar 2013

@lucka_o nevím jak to myslíš, ale když chceš zapíchnout dej na špejle nebo párátka.

jakelina
11. mar 2013

@zuzana92101 je to jako marmeláda, ale není to tak sladké a jsou tam velké kusy ovoce.

zuzana92101
11. mar 2013

@jakelina hmmm, tak to moze byt dobreeee 😝 😝 😝

lucka_o
11. mar 2013

@jakelina ano zapichnut na tortu len plochu vyrezanu korculu.... za tyzden by mi mala dost stvrdnut, nie?

adrika202
11. mar 2013

a mam este jeden dotaz ako ste spokojne z e-shopom ,,NA TORTU ,, ?