Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
jakelina
15. mar 2013
@mrka2 šest se nás nevejde do auta víš :-| 😃 :-| 😃
pipka
15. mar 2013
@janula.h šikulkaaaaaaa 😎 😎 😎 ako si nakoniec robila tie vlny? =-) 😉
lamps
15. mar 2013
@mrka2 ďakujem :-N :-N :-N :-N Majka, ja by som ti upiekla len si ďaleko :-N :-N :-N a určite by si dokázala, veď máš pekné tortičky aj @jakelina by takú dokázala :-N :-N :-N :-N :-N 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
janula.h
15. mar 2013
@pipka nakoniec som robila bielka nad parou robilo sa s tým super len to rýchlo tuhne :-p
janula.h
15. mar 2013
@pralinka25 boli to bielka nad parou robené s cukrom a potom modrou farbou potierané 🙂
jakelina
15. mar 2013
@lamps takové květy jako ty ne 😃 😃
jakelina
15. mar 2013
Já mám oba dorty odevzdané, oba se líbily, byly to dvě mladé a šikovné kočky. Obdivovaly to ze všech stran, tak dnes mám dobrý pocit. Někdy to lidi vezmou a ani slovo, to je takové divné. :-|
rachel36a
15. mar 2013
@aduskatt dakujem, som si aj myslela, ale radšej sa poradím... mám ju na balkóne a parádne mrzne...
lamps
15. mar 2013
@jakelina Majka, určite by si ich dokázala, som o tom na 10000000 % presvedčená 😉
evvina
15. mar 2013
Moje dnešní. Barevný na přání a housenka pro mojí dcerku k 5.narozeninám
bambula1307
15. mar 2013
@janula.h tedaaaaa dievca klobuk dole..si si makla..ale vyslekok nadhera..tlieskam 😉 😉 😉 😉
abriela
15. mar 2013
@lamps tutot temu som zanedbavala, ale tvoje diela stale poznam. Uzasne farby. Znovu ukladam.
bambula1307
15. mar 2013
@lamps Andrejka..nadherna farebna..torticka a tie kvietky uzasneeeeeeeeeeeeeeee 😉 😉 😉 😃
pristela
15. mar 2013
@janula.h žena, neskutočneeeeee, moja numero 1 zo vsetkych tvojich torticiek !!! až zvacsit som si to musela co to furt obzeram, tolko toho tam je a vsetko uuuuzasne, fakt parada, klubuk dole !!! x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
@lamps ooo, aj takato sa mi páči , farebnááá, kráásna
lamps
15. mar 2013
@pristela oooooooooooooooooooo, ďakujem, pochopila som to dobre? 😃 😃 😃 :-N :-N 🙂 🙂
pristela
15. mar 2013
@lamps 😃 😃 😃 😃 jasne 😃 😃
lamps
15. mar 2013
@pristela 😃 😃 😃 😃 ty nie si vôbec náročná 😃 😃 😃 😃 len táto tortuša nemá žiadny príbeh 😃 😃 😃
mirinecka
15. mar 2013
moja dnešná pre nás na oslavu, síce má nedostatky lebo mi nejako zabrala moc času ]-(
mirinecka
15. mar 2013
baby myslíte že by som mohla nahradiť sójovú múku do likérových špicov normálnou múkou?
monikapo
15. mar 2013
a hotovooo a nie celkom este jednu... 🙂 😉
janula.h
15. mar 2013
@pristela juuuuuuuuuuuuj x-) x-) x-) x-) x-) x-) vďakaaaaaaa
@bambula1307 vďakaaaa

baby fakt si moc cením vaše páčitka CMUUK vám veľký 😃 a pritom v pondelok som ešte nemala ani tušáka mala som robiť klavír a volala mi baba že to ruší že presúvajú oslavu a ja že oki a o 15 min mi druhá pani volá,že potrebuje tortu 😃 a to som ešte nevedela akú :-p
simasa
15. mar 2013
Kniha s jedlou oblatkou a oslavenkynou namiesto hlavnej hrdinky 🙂
jakelina
15. mar 2013
@janula.h jsi se namakala a zaslouženě tě chválíme. Fakt úžasné, ještě štěstí, že je venku chladno. V létě by ti to teklo pod rukama, když to nevejde do lednice. :-p
jakelina
15. mar 2013
@simasa 😃 😃 😃 já ji tam hledám a fakt tam je. Ta kytička je úžasná
jakelina
15. mar 2013
@simasa já hned poznám tvůj dort podle té látky co na ní fotíš 😃 😃 😃
jakelina
15. mar 2013
@monikapo krásné, holky já ještě nedělala botu, z čeho se dělá ten podpatek, aby tak stál, vyztužuje se to nějak uvnitř???
pristela
15. mar 2013
@lamps pcha vsak staci tam dat vcielky na kvietky ako niečo robia 😃 😃 😃 😃 😃
simasa
15. mar 2013
@janula.h bomba, ta torta nema chybu!
patrikmisko
15. mar 2013
@janula.h nádherná 😉
jakelina
15. mar 2013
@pristela ty se nudíš a já bych potřebovala na zítra dort, pošlu ti fotku ano a pak mi ho pošli PPL. Poštovné platím já, jinak bych se chtěla vejít do 50 euro. 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli