Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

maya30
16. mar 2013

@muffinka8 dakujem 🙂 sranda ze mne najdlhsie trval maco co som myslela ze bude najlahsi a nakoniec som ho prerabala asi 10x 😝 a na to horne poschodie som mohla dat sirsiu borduru, takto to nevyzera najlepsie ale co uz 😒 Ty si mala nejaku listockovu borduru, co to bolo ? este som taku nevidela...

maya30
16. mar 2013

@pipka @vecernicci @elamaslakova dakujem 😵 😵 😵

maya30
16. mar 2013

@muffinka8 no vidis, to by ma nenapadlo, ze to je tato, vyzera super 😉 dík 🙂

denuschka7
16. mar 2013

@kohutovci ja kupujem K2, ale rozmyslam teraz prvykrat ze si na postavicky a kvietky objednam ten smartflex velvet...ale este len premyslam 😀

janula.h
16. mar 2013

konečne vííkend 🙂 môžem začať upratovať 😀 tralala

petkaa28
16. mar 2013

@lokalistin adka mi odpovedala, pochopili sme sa aj cez preklep :D hera by ma ani nenapadla tam davat...ale dakujem za upozornenie

voskovaeva
16. mar 2013

torta manzelovi na 40 🙂

mizulienka
16. mar 2013

@janula.h akoze Jani povedz mi, ako ty stihas tolko toriet robit a este aj do prace chodit, nechapem. vsetky super

lawli
16. mar 2013

moja dnešná tortička na želanie....postavičku som okukala tu z diskusie...no neviem od koho...ale ďakujeeem 🙂

pristela
16. mar 2013

@maya30 uuuzasne torticky uuplne vsetky 😵 😵 😵 😵 knihu som si ulozila 😵 este mi povedz ako si urobila taku naaadhernu fialovu 😕 a ako si ju aj t 😕 ku nadhernu vyfotila 😨 torzo je tiez uuuuuzasneeee, super napad . A ja byt tebou ked ho mas este doma dorobim na i bodky 😉

daducha
16. mar 2013

@janula.h krásna, uzasna, perfektná 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .Vlny na torte genialne,joj velmi sa mi paci 😉

daducha
16. mar 2013

@lamps krásna 😵 😵 😵 😵 😵

daducha
16. mar 2013

@pristela ty si neprekonatelna ,je nádhernááá 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pristela
16. mar 2013

hura uz si chalan bol pre nu , ach tak som sa bála 😕 toto bola reakcia 😨 😨 😀
kniha mala 4 kg a hra 5kg

gabka11
16. mar 2013

ja sa pochválim s mojimi dvoma tortami.... ale tým vyššie sa ešte nevyrovnajú, len som začala 🙂 zadoček bol pre tatka, princeznovský hrad pre dcérku k 3. narodeninám........sú to moje prvé torty 🙂

eliska22
16. mar 2013

hotovo 😝 ten vláčik tomáš sa mi podaril taký smutný ksichtík 😝 ale tak vystihuje moju náladu, tak asi preto 😀

dm1
16. mar 2013

@pipka rastilinna slahacka je pevna drzi velmi dobre aj sama o sebe to sa nemusis bat len si kukni to zlozenie

dm1
16. mar 2013

@pristela je uzasna zvladla si to skvele!!!!!!!

lokalistin
16. mar 2013

@pristela no klobuk dole ,ta je uplne uzasne spracovana,akoze ja fakt nechapem,super

eliska22
16. mar 2013

@pristela uff tá počítačová je parádna, suprovo si to zvládla, tlieskam 🙂

lucula73
16. mar 2013

@eliska22 krásny je...........prosím ťa,to máš akú abecedu?ten alex?od čínanov či z eshopu?musím si nejakú kúpiť,nutne 😀
@pristela obdivujem tie torty,niečo úžasné...

eliska22
16. mar 2013

@maya30 nádherné všetky 😵 😵 😵

eliska22
16. mar 2013

@lucula73 z eshopu je to tá grovy, neviem ako sa to presne píše 😉

pristela
16. mar 2013

joj holky dakujeeeeeeeem , bála som sa , chalan zostal stat a len kukal ziadna reakcia, az teplo mi zostalo, že je zle ☹ ale pak sa zobudil a uplne uuuuzasna reakcia 😀 😀 aaa ako vzdy dodal: hm, mohli tam byt aj tanky 🙄 😀 😀 😀 som mu povedala ze nieje normalny nech si ju berie kade lahsie taku ako je 😝

A mám tu dalsiu jednoduchu objednavku na pondelok 🙄 3D velká ruža , tmavo cervena 🙄 uz som zafarbila 3kg smartu ale tmove to nebude , tak som zvedava ako toto dam aby to drzali tie lupene 😕 aach joo

jakelina
16. mar 2013

@pristela úúúúúúúúúúúúžasná, já bych taky stála a hleděla, tak se mu nediv 😀 😀 😀

pralinka25
16. mar 2013

@pristela teda pane jo ta PC hra no supeeeeer

ale vsetky ste krasne popridavali vikendy milujeeeeem 😵 v tejto teme nemaju chybu

pralinka25
16. mar 2013

dievcata PROSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM o radu. neviete mi poradit aka abeceda by mohla byt toto. potrebujem take nejake pismo a neviem co mam kupit ☹
myslim pismo na tejto torte

lokalistin
16. mar 2013

Baby keby idem robit 3D zajaca po sediacky,ako mu mam prichytit ruky,teda horne laby a z coho ich najlepsie spravit,aby to drzalo?