Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

79zuzana
25. mar 2013

@zuzana92101 jej, dakujem, take nieco s macikami som si predstavovala. Nie len klasika bielomodru. Dakujem 😉

wera.g
25. mar 2013

ja dávam korpus, džemík, plnka, ovocie, korpus, džemík,...atď 🙂) @p69majka

aduskatt
25. mar 2013

@sticker ja robim kazdu vrstvu rovnaku

wera.g
25. mar 2013
patrikmisko
25. mar 2013

ahojte, pridávam moju vikendovu - mramorový korpus, biela mascarpone + maliny 🙂

florentina
25. mar 2013

@jakelina jasně, chápu, děkuji za vysvětlení....

79zuzana
25. mar 2013

@wera.g dakujeeeem 😉

florentina
25. mar 2013

@sticker já dávám do obou částí ovoce, ale myslím, že se to dělá hlavně tak, jak to komu chutná 😉

wera.g
25. mar 2013

ja taktiež ako baby, každú vrstvu rovnako, do každej dávam ovocie 🙂 @sticker

wera.g
25. mar 2013

Ďakujem moc moc 🙂) @zuzana92101
@79zuzana nie je za čo 🙂

wera.g
25. mar 2013

Baby prosím vás, nemáte náhodou nejaké inšpirácie na netradičné svadobné torty? Také niečo vtipné, mám objednávku,mala by byť taká nejaká na štýl game over, alebo ženích zhadzuje nevestu z torty, atď... 😀 mooooc ďakujem 😵

aduskatt
25. mar 2013

@wera.g pozriem, mozno sa nieco najde v spodnych suflikoch🙂 idem hodit tapetku

timotejkabrejkova
25. mar 2013

A takto sme sa radovali 🙂 A mamka mu ju skoro zjedla 😀

wera.g
25. mar 2013

jeeeeeeej no ty si poklad, mooooc ďakujem 😵 @aduskatt

timotejkabrejkova
25. mar 2013
aduskatt
25. mar 2013

@wera.g ale teda niektore su fakt ze game over🙂))

anjelik2509
25. mar 2013

jeej, tá posteľová torta je ako stvorená pre mňa a môjho manžela...😀 Aj my sa voláme Janka a Maťko 😀

timotejkabrejkova
25. mar 2013

@wera.g Ukladám si tu vilu Amálku s dovolením.

timotejkabrejkova
25. mar 2013

@zuzana92101 Krásne a jemné perfektná inšpirácia 🙂

timotejkabrejkova
25. mar 2013

@aduskatt Tú čo majú zelené hlavy nech nerobí nevesta by sa mohla uraziť že je ako zo Shreka 😀

aduskatt
25. mar 2013

@timotejkabrejkova ale, sak to je frankesteinova nevesta🙂)) to by jej snad docvaklo, nee?🙂)

timotejkabrejkova
25. mar 2013

@aduskatt No neviem, neviem, či by nedostala kolaps 🙂

aduskatt
25. mar 2013

@timotejkabrejkova aspon ju nebude treba zhadzovat, spadne aj sama🙂)) ale ved tuto werocka chcela netradicne, vtipne, uletene.uznavam, ze mna by kleplo, dostat taku tortuchu🙂

timotejkabrejkova
25. mar 2013

@aduskatt Ak by som lyžovala tak tá s lyžiarmi je nádherná. No ja by som nechcela byť tiež zelena nevesta 😀

aduskatt
25. mar 2013

@timotejkabrejkova veru....inak, ani tu s kontajnerom by som nechcela🙂)) co ti ludia nevymyslia🙂)

timotejkabrejkova
25. mar 2013

@aduskatt Vieš také torty nerada robím, chcú vtipnú a keď im urobiš vtipnú tak sa urazia, lebo síce chceli vtipnú ale nie z nich si robiť srandu ☹ Na to treba dávať pozor 😒

aduskatt
25. mar 2013

@timotejkabrejkova tu poslednu mas doslova ze game over🙂

timotejkabrejkova
25. mar 2013

@aduskatt Ženích sa asi riadne zabavil 😀

florentina
25. mar 2013

@timotejkabrejkova no to mi připomíná jinou věc, mimo téma, ale třeba vás pobaví....my měli zelené svatební oznámení a na něm se za ruce držel Shrek a Fiona...někteří lidé měli docela problém to rozdýchat /v rodině byla představa zlatých holubiček na bílém papíru/ a jedna známá se dokonce ptala, zda to na tom oznámení je fotka nás dvou 😀 😀 😀

p69majka
25. mar 2013

@wera.g ďakujem.