Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
lussy23
28. mar 2013
@adrika202 @ajka85 @aduskatt @benjik @lokalistin @vendullka peknučké tortičky
@maya30 tá zemeguľa je úžasná
@jorsulova marcipán. pelendreky sú hrubšie @wera.g nádherná ruža
anaj_janka
28. mar 2013
@bambula1307 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=5170 tu ide, tieto idem robit 🙂 🙂
bambula1307
28. mar 2013
@anaj_janka joooj to neni dobreeee..fuj cera ]-( ja som ti poslala original
lamps
28. mar 2013
@miciatko myslíš túto?
nika222
28. mar 2013
@lamps že uuuplne naraz 😃
elamaslakova
28. mar 2013
Dievčence , mám robiť takýto mobil na stredu , viete mi poradiť ako urobiť tú prednú stranu so všetkými tými obrázkami čo sú tam ? Ďakujem
efci
28. mar 2013
@aduskatt neviem ci ho chcem davat; preto sa tu na to pytam. Lebo raz som robila ten krem mascarpine so slahackou a prislo mi to redsie. Teraz budem mat orechove cesto, pofrkat rumom a nieco mnam vanilkove na to by som chcela.
aduskatt
28. mar 2013
@efci smotana, tvaroh, cukor, creme ole vanilkove a mascarpone🙂
aduskatt
28. mar 2013
@elamaslakova jedla oplatka asi, ak to ma byt presne take iste
elamaslakova
28. mar 2013
@aduskatt Ďakujem
aduskatt
28. mar 2013
@elamaslakova za malicko, ja som sice robila mobil, ale aplikacie nechali na mna, tak som vyrezavala z hmoty
efci
28. mar 2013
@aduskatt len problem je ze som momentalne vo Francuzsku q krem Ole si nezozeniem. Takze musim nieco z toho pudingu resp. mam "creme patissiere" kupeny ( to je ako zlaty klas len cosi lepsie) . Tak musim z tohto kuzlit.
elamaslakova
28. mar 2013
@aduskatt Veď aj ja rozmýšľam , že to asi vyrežem z hmoty a myslím, že to nemusí byť až tak detailné ako je na obrázku
efci
28. mar 2013
Baby a ste tu niektora Zvolencanka co pecie na objednavku? Budem potrebovat na 24.4. Angry birds tortu.
aduskatt
28. mar 2013
@efci ahaaa tak potom zelatinovy stuzovac, ak mate......
aduskatt
28. mar 2013
@elamaslakova takto som vyrezavala ja, ak ti to pomoze
79zuzana
28. mar 2013
Moje dnesne cupcakes 😉
anibas
28. mar 2013
Dievčatá - nejakú zaujímavú Batman Cake nemáte :-N :-N ???????????
aduskatt
28. mar 2013
@79zuzana tie su krasne🙂
mimcak
28. mar 2013
@79zuzana waaw tak tie su bombové,krásne
jakelina
28. mar 2013
@79zuzana krásné 😉
79zuzana
28. mar 2013
@aduskatt
@mimcak
@jakelina dakujem dievcata. Tie boli ako cena v mojej sutazi na fb😉
pipka
28. mar 2013
@anibas ja mam len toto
mysiatkoo
28. mar 2013
baby viem,ze opakujem uz kladenu otazku, ale ked to nebolo aktualne, tak som prehliadla odpoved a teraz to neviem najst... mrazene maliny odkial? v lidli ani stopa (nehovoriac o akciovom mascarpone ]-( , ktore sa obavam uz nedovezu do zajtra) ideal je kvalita z lidla - cena mi v tomto pripade nehra rolu... dik za rady!
aduskatt
28. mar 2013
@mysiatkoo Kaufland
mysiatkoo
28. mar 2013
@aduskatt mas na mysli aj nejaku konkretnu znacku alebo tam maju iba 1? - aby ma nekleplo po otvoreni sacka, ze sa nebudu dat pouzit 😉
aduskatt
28. mar 2013
@mysiatkoo maliny maju teraz v akcii za 1,49 EUR a myslimn, ze len jedni........jahody maju viac druhov, ja kupujem po 1,29 za 350 g v takom modrom sacku
mysiatkoo
28. mar 2013
@aduskatt dakujem!
wera.g
28. mar 2013
@kvixa na farbenie poťahovky sú gelovky naj pre mˇna, a aká značka? väčšinou si kupujem wilton, ale mám aj sugarflair, no sýtosť farby závisí aj od hmoty ktorú chceš farbiť, aspoˇn ja mám takú skúsenosť, inak chytá K2, inak PDT a inak Smartflex 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli