Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sticker
29. mar 2013

@denisse Deni veď ty robíš krásne torty. Ja by som si netrúfla na rôzne 3D torty..... A pre Ninku čo si chcela, to kedy budeš? To by som ja napr. nezvládla...

timotejkabrejkova
29. mar 2013

Ahojte holky, chcem sa spýtať idem robiť tortu pre dvanásť ročnú, na čom oni teraz fičia, myslím rozpravky, hračky, či to sa už nehrajú také slečny, čo ich zaujíma ????? PLEASEEEEEEEE

zuzana_1
29. mar 2013

@sticker dakujem,ta zajacikova je pekna 😉

timotejkabrejkova
29. mar 2013
mimuska1115
29. mar 2013

Kočky prosím Vás o radu, nemám stužovať ani tvaroh a potrebujem receptík na nejakú ľahkú ovocnú plnkuuuu. Prosíííííííííííím 🙂. P.S. Idem robiť 1.krát poťahovku 🙂

timotejkabrejkova
29. mar 2013
timotejkabrejkova
29. mar 2013

Ahojte holky, chcem sa spýtať idem robiť tortu pre dvanásť ročnú, na čom oni teraz fičia, myslím rozpravky, hračky, či to sa už nehrajú také slečny, čo ich zaujíma ????? PLEASEEEEEEEE

timotejkabrejkova
29. mar 2013

@sticker Dala si veľa cukru, mala si ju dať naspeť do mikrovlnky.To si ja spomínam na svoj prvý mmf ak by som ho niekomu hodila do hlavy tak ho zabijem 😀

timotejkabrejkova
29. mar 2013
timotejkabrejkova
29. mar 2013
timotejkabrejkova
29. mar 2013

Už poradí niekto aj mne už som tu všetko otapetovala kto mne otapetuje ☹ Ahojte holky, chcem sa spýtať idem robiť tortu pre dvanásť ročnú, na čom oni teraz fičia, myslím rozpravky, hračky, či to sa už nehrajú také slečny, čo ich zaujíma ????? PLEASEEEEEEEE

sticker
29. mar 2013

@timotejkabrejkova No práveže to nebolo cukrom, teda aspoň ja si myslím ..... ona mi nepraskala, nebola nejako špeciálne tvrdá, ja neviem, či som minula 500g cukru na tých 300g cukríkov... A čo písala na prvej strane Alenka tak ona dáva aj 750g cukru.... Keď som to mala zarobené bola úžasná, no mäkšia než plastelína, fakt super... No ako som začala vaľkať, tak sa to doslova po mm posúvalo 😝

anibas
29. mar 2013

@timotejkabrejkova asi Monster-ky - ja mám 16 a 7 ročné dievčatá 😀 😀 😀

aduskatt
29. mar 2013

@timotejkabrejkova hracky a rozpravky dnesne dvanastky isto nie.....to uz kabelky, sminky, mobily, frajeri a tak....

timotejkabrejkova
29. mar 2013
timotejkabrejkova
29. mar 2013

@aduskatt Aha ta ja som aká naivná 🙂 Ja som sa ešte hrala 😀 Ďakujem za radu, nasmerovala si ma 😉 Veľké ďakujem.

sticker
29. mar 2013

@timotejkabrejkova No veru, čo baví 12 dievča netuším 😒 Možno MonsterGirl, alebo potom napr. nanuk... To mám uložené ako inšpiráciu, alebo slniečko..... No moja bude mať 9 ale tiež nič konkrétne ju nebaví, poteší sa hocičomu 🙂

aduskatt
29. mar 2013

@timotejkabrejkova aj ja, ale uz ked som ucila na zakladke pred 13 rokmi, tak sa kolegyne stazovali, ze osmacky a deviatacky sa im na hodine malovali.... tak asi tolko

lokalistin
29. mar 2013

@timotejkabrejkova ja by som uz hracky nedavala,ja som robila minule pre 12 rocnu a ona si sama zelala so sovou,ale ak ti nic nezadali tak mozno nejaku retro,ja mam zial vsetky inspi v starom kompe tu zatim nemam nic ulozene

anibas
29. mar 2013

@timotejkabrejkova alebo kabelky a rúže a lesky

anibas
29. mar 2013

@aduskatt Aďka máš aj drotiky ? 😅

timotejkabrejkova
29. mar 2013

@anibas Monsterky, no rozmyšľala som ale nevidela som u nich doma žiadne tak neviem či vie čo to je 😀 ale keď som to ja zbadala v obchode hovorím to čo za ohavy 😀 a partner ak by som mal dcéru nikdy by som jej to nekúpil, bolo to na vianoce a šlo to na dračku, každý to bral pre dievča. Asi starnem 😀

timotejkabrejkova
29. mar 2013

@lokalistin Ďakujem.

wera.g
29. mar 2013

ďakujem moc 😉 mám len toto @timotejkabrejkova

timotejkabrejkova
29. mar 2013

@anibas Ďakujem.

anibas
29. mar 2013

@timotejkabrejkova my tiež nemáme takéto

timotejkabrejkova
29. mar 2013

@wera.g Ta posledna je krásna, ďakujem.

timotejkabrejkova
29. mar 2013

@aduskatt To už tak, no hovorím že starnem.

timotejkabrejkova
29. mar 2013

@sticker Dávaj to vaľkať manželovi, ja to vždy takto robím 😀

aduskatt
29. mar 2013

@anibas mam, biele aj zelene