Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
vecernicci
6. apr 2013
@jakelina zatím nijak, ale přemýšlím, že si na fcb založím ještě jeden profil jen na dorty, kde nebude moje jméno, trošku jim to ztížit :-p 😃
lifinka
6. apr 2013
@zklimekova úžasný květ i ta barva je hezká, mě osobně se fialková moc líbí, chtěla jsem vyzkoušet na dort, když jsem měla volnou ruku a byla šílená, co to máš za barvu?
dajna11
6. apr 2013
kočky ahojte,prosím vás,nejaké inšpiro na tortu pre 50 tnika,pre tých chlapov je to hrozné :-S :-S
ajka82
6. apr 2013
@florentina nooo, praveze ani moc nie si myslim, ona krtka nepozerava =-) len obrazky v kalendari a na tej pohladnici ma a este spolocenske hry kde je krtko =-)
janulkamartinko
6. apr 2013
Ahojte,velmi dlho som tu nebola,idem nazrieť par stran dozadu kym je čas a v rychlosti pridavam nejake moje posledne 🙂 aj mufinky pre detičky do skolky a jednu na sposob čo robila pristelka no zdaleka nie taku krasnu...
ajka82
6. apr 2013
@dajna11 mozno ta nieco "nakopne" 😉
pipka
6. apr 2013
ajojte babulky, narychlo pridam moju dnesnu a idem vas docitavat, bola som prec, vratila som sa chora ze nevladzem dychat...no amen :-p :-N

biela piskota, jogurtova plnka a lesna zmes, 3,6 kg
anibas
6. apr 2013
@janulkamartinko krááásne x-)
bambula1307
6. apr 2013
caute dievcence, ja som zase po case tvorila 😃

Prvy je hriesny somar ma 4kg, hriesny preto, lebo je plneny kremom na hriesnu tortu..jedna davka kremu. Korpus z 12 vajec, peceny v 1 velkej miske a v 1 malej.
Brucho s malinami, hlava s bananmi.
Somar je pre mojho brata k narodkam. 😉 Pytala som sa ho aku tortu chce, odbil ma s pozamkou, ze je stary somar a ze este to ma aj oslavovat, 😃 tak som ho vzala za slovo 😃 😃 😃 . :-p
Povodne som chcela ze mu spravim auto 😉.

Lienka je cokokorpus, parizska slahacka, banany. Vaha 3,6kg. Pre zaujimavost material vysiel 19,17e s tym ze 1e som si dala za farby a 2e za energie.

No a posledne je pokus o baletku, pracovna fotka ..no co z toho nakoniec bude netusim. sulkala som z WI..a rumom som riedila farby..teda to malovanie moc nejde, robila som to sparatkami, bo take stetceky tenke nemam ..nezohnala som :-|
anibas
6. apr 2013
@pipka rýchle uzdravenie - tortička nádherná 😉 😉
anibas
6. apr 2013
@tinamk @lydik @alexandrakocikova @patrikmisko @maya30 @janula.h @salonka1981 @artepf @nika222
nááááááááádherné - ešte, že sa nepriberá od virtuálnej torty 😃 😃 😃 😃
anibas
6. apr 2013
@lifinka @zklimekova @jakelina @evala777 krááásne @mariann2 som odpadla 😕
pipka
6. apr 2013
@anibas jeej dakujeeeem x-)
bambula1307
6. apr 2013
@janula.h juj krasny tiger, sikovncaaaa 😉

dievcence krasne tortusky ste porobili 😉 😃
anibas
6. apr 2013
pekný víkend - tak som po dlhej dobe mala 4 torty na víkend, všetko pre susedov z dediny 😃 a musím povedať, že som si to aj celkom užívala - až na tú žltú - chceli na nej všetko použiť ( zelený mramor na hornom poschodí a falošné diamanty som už zatrhla 😃 😃 😃 ) všetko v rámci dovolenky 2 dní :-p s Filipom pri zadku ( druhýkrát ho nechám v škôlke :-N )
zklimekova
6. apr 2013
@lifinka 🙂 ďakujem ..ja som sa teraz nejako rozfialovela 🙂. ..v poslednej dobe robím veľa fialových 🙂..gelovku mám Wilton -violet, tou som ofarbila aj lupienky a použila práškovú...túto http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/esh...

a do stredu ešte trochu tejto http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/esh...
pipka
6. apr 2013
@mariann2 perfektneee vsetky, super si to zvladla tu folklornu, aj bez krajky x-) ti tanecnici nemaju chyby 😎
sisix
6. apr 2013
Dort HP neni muj
pipka
6. apr 2013
@maya30 kraaasne 😉 zabku som si s dovolenim ulozila x-)
vies mi hodit link na tu formicku alebo vykrajovacku co mas tie biele tulipany ci ake su to kvietky na tych pivonkovych tortickach, je to kraasne a ja to stale hladam a neviem to najst :-N dakujeeem 😉
bambula1307
6. apr 2013
@anibas mooooc kraaaaaaaasne 😉
pipka
6. apr 2013
@anibas uzasneee, ten batman je svetovyyy 😎 😎 😎
timotejkabrejkova
6. apr 2013
@bambula1307 To sa dobre robí s Tuzemským umom 😃
maya30
6. apr 2013
@pipka je to tato, niekde pisu ze je to lekno, inde ze tulipan http://www.cukrarskepotreby.eu/469/Lekno.html
maya30
6. apr 2013
@dada2007 je na strane 1297 😉
pipka
6. apr 2013
@maya30 dakujeeem si pokladik 😉
aj som ju hladala rozne medzi patchworkami a nikde som na nu nenadabila..asi slepa na stare kolena :-p 😃 😃
jakelina
6. apr 2013
@anibas všechny úžasné, to je fajn, že tě to bavilo. Když je to po delší době, tak to je změna a vychutnáš si to. 😉
pristela
6. apr 2013
Holky uuuzasne torticky, uplne vsetky!!!!!!

@florentina toto som musela prečítať aj mojmu doma : Obvzvláště z žabičky se v průběhu let stala spíš taková pidlooká pitoreskní postavička 😃 😃 😃 😃 😃 ,milujem češtinu 😃 😃 aky by bol preklad tejto tvojej vety do sk ???? 😃
gabina275s
6. apr 2013
ahojte, aj ja pridávam svoje posledné čo som robila
lokalistin
6. apr 2013
@viera6 dakujem
lokalistin
6. apr 2013
@mima595 ja sa stravujem podla norbi update takze v podstate aj z toho by som mala schudnut a nic

Začni písať odpoveď...

Odošli