Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
6. apr 2013

@florentina
@lokalistin som do nej zamilovanaaaaaaaaa, uzasna , nadherna , jednoducha vykrajovacka umela 😵 holky tu davali na nu link na mmb stala nejak 10€ ale link vam hodi asi moja manzelka @pipka alebo @lamps , ja nepamatam som už stará ☹ ☹

@anibas jo , len treba sa asi krotit s tou vodou , ak jej bude vela asi sa to tak nespoji , neviem ja som mala zatial stastie ale zas ja si zarabam uuuplnu mnekotu, mam to tak radsej, to ak sa mi urobi záhyb pri potahovani , normalne sa ta makka mmf da vyhladit zehlickou do hladulinka a nic nieje vidiet ! absolut nic.

janula.h
6. apr 2013

@pristela NICEEEEE !!!!! prašatko is NO.1
@njonja brrrr on žije???? dokonalááá
@mia114 nádherný Madagaskar lev suprový a zebra ten výraz 😀 bomba
@anibas nádherné torty ale ten Batman každý sval vyrysovaný!! super

1katuska73
6. apr 2013

@elisskah Dakujem,tu dievcata bezne tak robia co poschodie to ina chut.

1katuska73
6. apr 2013

Dakujem za vsetky pacitka,ste vsetky uzastne.

tinamk
6. apr 2013

moja dnesna, kopirovana podla zadania len nieco som si pomenila.. idem vas pocitat konecne🙂))

halienka
6. apr 2013

Babky, kde robím chybu? Malujem na poťahovku, skúsila som aj gelovku do alkoholu, aj potravinársku farbu do alkoholu a nechytá to dobre, akoby sa tá farba sťahovala alebo čo ☹ A v potravinárskej dokonca zostávajú nerozpustené kryštáliky, vyzerá to hrozne... ☹

eliska22
6. apr 2013

@mia114 je nádherná, určite sa bude páčiť 🙂

eliska22
6. apr 2013

@pristela nádherné lienka aj tie zvieratká , majú také milé ksichtíky 😵

dm1
6. apr 2013

@pristela len tebe asi ozaj vyjde viac tej hmoty z toho ked davas vodu pod tockou sak ja davsm ns jeden balik len 4 lyzice vody

lamps
6. apr 2013

@pristela krásne tortuše a mňa dostalo to tvoje prastiatko 😅 😅 😅 😅 😅
@lokalistin je to táto abeceda http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=50046077&tab=6 😅
@halienka akú máš poťahovku? ak máš PDT tak na ňu nejde maľovať, je mastná preto sa farba tak "sťahuje"

eliska22
6. apr 2013

ja len tak skromne jednu 🙂 tak pridám aspoň dve foto 😀

petulas
6. apr 2013

ahojky tak dortíky máte všechny moc krásné já jsem začátečník ale měla jsem z dortíku pro malou strašnou radost ,že se mi povedl celkem ,ale s vámi se to tedy srovnat nedá 😉

lamps
6. apr 2013

@pristela júúúúj, ty na mňa fakt myslíš? 😀 😀 😀 😀 😀 ja tuším prečo .... len aby si to @pipka zle nevysvetlila 😀 😀 😀 😀

zuzana92101
6. apr 2013

Ahojte babule, mam taky rest v citani vas, ze az, no dufam, ze vas zmaknem. Prikladam moje tohtotyzdnove, este ma dnes jedna caka.
Ked mi povedali, ze chcu motylikovu, hned ma napadla ta od Zanetky, takze inspiracia od nej 😉, prasiatka je inspiracka z netu, ale tak to chceli, len okolo mali byt kit kat, ale take tenke som nezohnala, len hrube a to by vyzeralo hrozne, tak som nakoniec prehovorila na cistu cokoladu. 😉
Krasne torticky ste popridavali, nestiham pacickovat 😉 😉 😉 .

petulas
6. apr 2013

@eliska22 jk to děláte že to máte tak krásně hladké ? já to tedy hladím hladítkem ale nevim čím to je ale v zádu ten dort mám vždy takový škaredý ten spoj

mia114
6. apr 2013

dakujem za like, a komentiky 😵
chcela by som sa opytat robili ste niekto marcipanovu plnku??

pipka
6. apr 2013

@pristela no vidim, ze moja nahradniska andrejka @lamps ma uz predbehla 😀 😀

ale aaano, je to presne ta abeceda, aj ja ju maaaam 😉

a este poskulujem po tej co je na plastelinu, ta z dracika ci odkial to tu vsetky maju...no ja ju nikde neviem naaajst ☹ ☹ fnuk fnuk 😔
som obehala celu Bratislavu a nikde v ziadnom hrackarstve ju nemaju ☹ ☹

petulas
6. apr 2013

ještě jsem dělala tyto ale to jsou úplné prvotiny snad se někdy dopracuji k dokonalosti 🙂 a budou vypadat tak ja ty vaše 😉

mašinka a barbí byly úplné prvotiny a mašinka byla marcipánová a řekla jsem že marcipán už nikdy nějak se mi sním hůř pracuje oproti potahovací hmotě

pipka
6. apr 2013

@lamps andrejka ale ved ty vies, ze ty mas dovolene vseeetko...aj mna nahradzat 😀 😉

petulas
6. apr 2013

@pipka také jem o ni přemýšlela z mmb vypadá moc hezky a hlavně to jsou krásně veliká písmenka 🙂

také děkuji za líbíky 😲

lamps
6. apr 2013

@pipka uff, to mi odľahlo 😀 😀 😀 sa teším, ani spať by som nemohla, keby som si tu niektorú z vás pohnevala 😅

dagmarmustafa
6. apr 2013

@maya30 Prekrasne torticky!

pipka
6. apr 2013

@petulas ano ta z mmb je super a hlavne super rychlo sa s nou pracuje, vykrojis a hotovo 😎

pipka
6. apr 2013

@lamps tak mna si ty urcite nepohnevas 😎 😀 😀 to by som snad potom ja nespavala 😀 😀 😀

petulas
6. apr 2013

@alexandrakocikova ty kytičky jsou jak živé no nádhera klobouk dolů 🙂

petulas
6. apr 2013

@alexandrakocikova ty kytičky jsou jak živé no nádhera klobouk dolů 🙂

lokalistin
6. apr 2013

@lamps dakujem ti

petulas
6. apr 2013

@pipka tak to nebudu váhat a půjdu do toho 🙂 děkuji za tip 😉

dm1
6. apr 2013

@janula.h no ja by som sa na tie torticky isto nedala a zvlast na take mnozstvo mozno tak do 20 ale inak nee. posiealm inspiro aj ked skor na cupkase ale tak aspon ako ozbobit vrch to moze byt . a tu je cely album na svadobne mini torticky -muffinky. ozaj skus ich ukecat na muffiny na redovy taketo krasne to budes mat aj menej pracne

http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fww...

petulas
6. apr 2013

můžu se vás zeptat jestli nemáte nějaké super receptíky na krémy a korpusy ještě jsem nenašla nějaký ,který by mě úplně dostal 🙂 byla bych Vám vděčná za prozrazení 🙂 Nechám si poradit od zkušených dortařek 🙂