Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
12. apr 2013

@florentina vypadá dobře, stejné příslušenství mám přesně i já. Na kynuté těsto používám pekárnu, ještě jsem v robotu nezkoušela, ale určitě to půjde super. Už jsem tam dělala různé třené těsta a vše super a rychle.

florentina
12. apr 2013

@lucula73 s Montanou občas také dělám, barví se normálně, chutná dobře. Je teda o něco sladší než mléčňák co si člověk udělá doma, aspoň mě přijde, že je tam víc cukru a méně toho sušeného mléka. Pracuje se s ní normálně, ale je podobně jako pravý marcipán taková více strukturovaná, než ten smartflex...ale je to o zvyku. Mě ostatní potahovky nechutnají vůbec, tak jsem chtěla mléčňák kvůli chuti i ceně, ale nakonec jsem skončila u pravého marcipánu. Cenově mě stojí jen o 3Kč na kg víc než ta Montana, nemusím nic zadělávat a lidem chutná, navíc většinou, aspoň mimo rodinu, přijde lidem potah z mandlí "lepší" než z sušeného mléka. Teď nemyslím chutí, ale nějak kvalitou....Jako mě teda víc chutná ten mléčňák, ale s tímhle praštěným názorem se fakt setkávám docela často 😅

florentina
12. apr 2013

@jakelina 😉 už se na něj moooc těším. A nekoukala jsi na ta struhadla, co jsem dala odkaz, já nějak nevím, které by bylo lepší....moc nechápu ten princip, jen z obojeho by měla lézt nakrouhaná zelenina....

jakelina
12. apr 2013

@florentina taky nevím, manžel mi už chtěl taky objednat, ale já jsem říkala, že fakt počkám, až se mi pokazí ten starý robot. Ale je možné, že ho budu mít ještě 20 let, už mi funguje asi 8 let bez chybičky a používám hodně. 😀 😀 😀

elienka
12. apr 2013

@florentina tak ja ti zasa napíšem môj názor na tie struhadlá, nemám presne vyskúšané to diskové struhadlo od kenwood, ale zato mám vyskúšané to bubienkové kenwoodové, aj keď len z toho môjho kmix, ale vyzerá to rovnako. diskové struhadlá mám v mojom kuchynskom robote eta, ktorý okrem toho strúhania považujem za nefunkčný, nič z toho príslušenstva sa nedá použiť. Pri tom diskovom struhadle viac ostáva hore nepostrúhaného, je tam dosť veľký priestor medzi tým diskom a vrchnákom, ale toto majú všetky tieto typy, to nie jej len že eta alebo kenwood. ale zasa má to vyššie otáčky. ja som bola pevne rozhodnutá používať len to bubienkové struhadlo v mojom novom kenwoode a tú moju nešťastnú etu naveky poslať do vyhnanstva na povalu. no išla som skúšať prvú vec strúhať na tom bubienkovom a to rovno kapustu (zelí) na kapustníky t.j. na hrubom strúhadle. išlo to ťažko, nedalo sa to tam natlačiť a ako som tlačila, tak som preklápala celý robot a tá kapusta rýchlo ucpala tie dierky vláknami a bolo dostrúhané. som bola velmi sklamaná, ale česť značky kenwood zachránil môj nový tyčový mixér s tou nádobou, kde je aj hrubé strúhanie a bolo to raz dva. ale ja som odhodlaná môj robot využívať, tak odvtedy som tam strúhala vlašské orechy - krásne jemné, super, žiadne zbytky nepostrúhané a hrubé než keď som to robila na ete. ešte som tam rezala na tenké rezance kapustu znova na vepřo knedlo zelo a to bolo super, krásne nakrájané a za chvílku. tomuto by som ale zasa vytkla to čo som čítala v recenziách - bubienok je rovný a nie konický, takže tá kapusta sama nevypadávala ale zostávala v tom bubne, tak som celý čas mala vnútri toho bubienka vrazený príborový nôž aby mi to vyhadzovalo, keby to videl môj manžel akože technik bezpečnosti práce, tak mi asi dá po prstoch. verím v to, že sa naučím čo a ako, ale priznám sa že keby to nebolo súčasťoum toho robota a dám za to tých 80 euro, tak ma trafí šlak. preto by som ti asi doporučila to diskové strúhadlo na tie vyššie otáčky aj za cenu toho, že budeš mať trocha viac nepostrúhaného odpadu

lucula73
12. apr 2013

@florentina no to je ten,čo sa aj mne páči.............hlavne tá misa 🙂
no musím na mužíka tlačiť,nech ho spracujem 🙂

florentina
12. apr 2013

@jakelina ten můj dosavadní je taky 8let starý a běhá, ale už teď mě ho nebaví vyndavat a vím, že když budu mít jiný, stále na stole, tak si to ještě o to víc rozmyslím. Ale já si teď budu vybavovat kuchyň na chatě, tak si ho vezmu tam, tam ještě dobře poslouží a tady k tomu dokoupím to struhadlo, jen teda musím ještě promyslet které....

florentina
12. apr 2013

@elienka velmi ti děkuji za tento popis! Opravdu, vůbec jsem nevěděla, odkud na to....jen jsem si říkala, že právě to bubínkové se mi pozdává více, než to diskové, že by se to do něj mohlo jednodušeji háze a mít méně zbytků. Což trochu potvrzuje co píšeš, ale vůbec by mě nenapadla ta negativa a ta mi přijdou dost podstatná...když to z toho nepadá, ucpává se to, tak to je dost o ničem....a máš pravdu, koupit to a zjistit, že to nefunguje hladce, tak budu taky pěkně naštvaná....Já to nejvíc využiji asi na krájení jablek do štrůdlu a kořenové zeleniny do polívky...na sýr, ořechy aj. používám přesně také tyčový mixér s tou miskou a jsem spokojená.

ve2
12. apr 2013

Ahojte 🙂 mm mal ped 2 týž. narodeniny ,tak som mala príležitosť urobiť dalšie torty 🙂 🙂 🙂
1. bola " skušobná" na doma nizučká 2,2 kg+ skušala som do nej nový krém -rafaelo .....no aj ked máme radi kokos (strašne sladkýýýý ),viac nám chutí pribinák s malinami 😉
2. pre mm do práce 5,8kg (dokupila som si slimačikový valček a krajky - rozdiel viditelný 😀 )
3. pre kolegynu .....chcela fopiu 😀 😀 😀

elienka
12. apr 2013

@florentina v recenziách som sa už vtedy dočítala, že práve hlavne tie jablká to ucpávajú a ak by si čakala, že sa to tam bude lahšie hádzať, si na omyle - hlavne na tej kapuste to vidím - musím krájať na rovnako velké tie kocky, či som to hádzala do tej ety alebo do toho bubienkového. dokonca aj do tej nádoby na tyčový mixér išiel rovnaký rozmer tých kociek (ale zasa ja mám tú nádobu na tyčáku extra veľkú http://www.vzdy.sk/kenwood-hb890?utm_source=heu... )takže dúfam, že si už rozhodnutá, lebo ja by som po týchto mojich skúsenostiach bola.

florentina
12. apr 2013

@elienka ano jsem, díky tobě! takže opravdu děkuji 😉 ...no právě už tím první příspěvkem jsi mě vyvedla z omylu a jsem za tvoje zkušenosti moc ráda, protože to člověk z obrázku nepozná a pak by přišlo velké rozčarování ☹

ve2
12. apr 2013

@florentina ja mám Kenwod chef premier (len to je model s menšou misou a ta by sa mi zišla väščia teda aspon pri krémoch na tortu ...) a som maximálne spokojná ....dokonca som v nom teraz robila aj poťahovku 😀 🙂 😉 v lete budu 2 r. čo ho mám 🙂

florentina
12. apr 2013

@ve2 super, děkuji! To potěší. Doufám, že to bude dobrá volba....

mariann2
12. apr 2013

ahojte kočky, čítam, že zas sa tu intenzívne riešia roboty 🙂 pridávam prvú várku tohtotýždňových tort

jaja555
12. apr 2013

@ve2 krásnučké, decentné torzá ... pačia sa mi ... zdokonaluješ sa 🙂 😉 🙂

lucka_o
12. apr 2013

babyyyyyyyy prosim pomoc plnim jogurtovou plnkou a vsetko mi vyteka????je to normalne??? davam aj ovoocie a dala som vsetko podla navodu, tak preco???????

aduskatt
12. apr 2013

@lucka_o ak mas Creme Ole, pridaj, zahusti ti to🙂 to je nasa klasicka prva pomoc🙂

lucka_o
12. apr 2013

@aduskatt len ja uz som ju celu naplnila a za kazdym davala do chladnicky schladit, ale tecie, uz ju nerozoberiem....

florentina
12. apr 2013

@lucka_o tak pak jedině pořádně obmáslovat a to zatuhne, ale bude to chvilku trvat...

lucka_o
12. apr 2013

@aduskatt
@florentina ved ono to v chladnicke uz stuhlo....alebo som mala pockat kym ta zelatina stuhne? a potom plnit? ci to bude tym ovocim???

aduskatt
12. apr 2013

@lucka_o ovocim asi nie.ja davam ovocie do pribinakovej plnky, aj k parizskej slahacke a nikdy mi netiekli

lucka_o
12. apr 2013

@aduskatt ved aj ja davam do pribinaka aj do parizskej a aj pudingovej a nic, dokonca aj v mascarpone drzali...ale tot oje ....asi ju robim posledny krat
😖

dm1
12. apr 2013

@florentina ja mam na svojom kenwode ale bolo v cene v tej nizsej rade to diskove a je to presne ako pise elienka ze sice hore zostava cast ale to co je v nadobe uz je ok krasne nasekane robim tam aj zemiaky na bryndzove halusky. vacsinou este to co zostane hore prezeniem este raz na konci cez to a ide to. Tiez som bola najskor v soku som myslela ze by to malo krasne cele bez zbytku spravit ale uz som si zvykla 😝

lawli
12. apr 2013

tak kočky trocha pridávam trocha jari...nech sa konečne to počasie spamätá....inak tortička pre manžela a pre mňa k narodeninám....nič iné ma nenapadlo...lienky som robila kôli detičkám, minule som robila detskú s lienkami a chceli aj oni lienky ,tak nech z toho majú potešenie...a idem vymýšľať niečo na zajtrajšiu - neplánovanú ....včera večer som dostala objednávku....

pipka
12. apr 2013

@pristela oooo tak ty prides v maji na moje narodky ku mne???? 😕 😎 😎 😎 vyyyborne, tesiiiim sa na teba 😀 len dufam, ze nie medzi 8. -18. majom ..lebo to tu nebudem ☹

jakelina
12. apr 2013

Zase krteček, už asi třetí za posledních pár týdnů.

pipka
12. apr 2013

@lucka_o ja davam jogurtovu vzdy najprv trolinku stuhnut a az potom plnim 😉 ona je dost riedka hned po vymiesani 😅 😝

pipka
12. apr 2013

@jakelina roztomilý krteček 😵 😵 😵

pipka
12. apr 2013

@lawli krasna torticka a vsetko najlepsie k narodeninám 😎

jakelina
12. apr 2013

@ve2 já mám stejný typ jako ty a taky spokojenost