Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

daducha
13. apr 2013

ahojte babulky,tu su moje najnovsie dielka a zrejme jedny z poslednych ☹ .Z môjho pôvodneho nastupu do prace v auguste je zrejme maj a ja netusim ako to vsetko budeeeeee 😖 .Tak krtko bol na zelanie a Bobovibuilderovi som ani za svet nevedela urobit prilbu,tak vyzera ako zavoznik z tatrovky,hadam to maly rozdychal,oslavoval 2 roky 😝 .1x som robila 4 torty na jeden den a teda mala som dost 😝 .Ale co clovek neurobi, aby mohol ist s babami na narodeninovu zurku na chatu 😀 😀 😀 😀 😀

mrka2
13. apr 2013

@mimcak tak to ti zavidim... ja som sa tesila,lebo som nemala mat ani jednu tortu tento tyzden a napokon mam 4 😅

zuul
13. apr 2013

dievcata ahojte,

krasne tortusky ste popridavali, nadherne.

chcem sa vas opytat nemate niektora silikonku sediaceho konika? alebo stojaceho? ze by som vam zaplatila za jedneho konika bieleho marcipanoveho.

broucek2
13. apr 2013

ahoj holky, jaký nejraději používáte recept na pařížský krém. Dělala jsem jen ccca 3x a vždy jen ten ve šlehačce rozpustit čokoládu a máslo, nechat odstát a druhý den vyšlehat.

broucek2
13. apr 2013

@elfka.elfka úžasný první dortík. Máš talent

alexandrakocikova
13. apr 2013

Babule môj víkend. Slepičková taká malinká 2kilečka-čoko a jahody, kitty je pribiňák s jahodami a autá sú čoko a banány. korpusy robím na striedačku tmavý, biely. Na konci moje krásne vankúšiky od Pristelky-šikulky 🙂

eliska22
13. apr 2013

@daducha nádherné ako vždy 😵

sticker
13. apr 2013

@daducha Tvoje tory sú tak nádherné, čisté 😵 😵 😵 Veľmi sa mi páčia 😅

levandulka3
13. apr 2013

@florentina je to objednané z netu je to originál húkačka na detské autíčka a ďakujem 😉

zuzana92101
13. apr 2013

@florentina ano, len prachova biela farba zmiesana s perletovou, aby sa to trosku trblietalo 😉
po vsetkom, co som na to skusila som uz nevymyslala a povedala som si, bud-alebo...je to sice jemnucke, chceli vyraznejsi vzor, ale ked sa nedalo, tak sa nedalo. V pondelok s nimi budem, tak som zvedava, ci sa im pacila.

zuzana92101
13. apr 2013

@daducha krasne su, vsetky, aj bob je ako ma byt 😉

1katuska73
13. apr 2013

Dnešne krstinova korpus čoko,plnka vanilka + džem,mmf,vaha 3kg .trojgeneračna korpus coko ,plnka jogurtova+maliny,vaha 5kg,mmf.

lussy23
13. apr 2013

@daducha @alexandrakocikova nádherné torty babenky

lussy23
13. apr 2013

@1katuska73 nádherná- krásne farby

levandulka3
13. apr 2013

@aduskatt díky 🙂 škoda ale možno máš len vypnutý zvuk na notebooku

aduskatt
13. apr 2013

@levandulka3 🙂) isto nemam, mam i kolecko na regulovanie, skusala som a nepocula som nic☹

broucek2
13. apr 2013

jedna rychlovka objednaná a druhý den odevzdaná kamarádce

lussy23
13. apr 2013

@elfka.elfka nýádherný. ako si to odkázala na prvýkrát tka nádherne potiahnuť?
@teodorie krásny
@dida38 krásna
@mrka2 krásnučké dielka @maya30 krásne výtvory

dida38
13. apr 2013

taaaak zienky, bola som sa trosku "vzdelavat" 😀 😀 , ale hlavne zrelaxovat 😀 😀 a oddychnut si od styroch deti a muza 😀 😀 😀 😀 tot, moje vytvory ....kvietky uuuuplne prve 😀

lussy23
13. apr 2013

@broucek2 krásna

lussy23
13. apr 2013

@dida38 nádherné

alexandrakocikova
13. apr 2013

@levandulka3 nádhera..a z čoho sú tie kocky ľadu?

lussy23
13. apr 2013

@nelly75 @antareta @florentina baby krásne dielka
@dajna11 prendáherné dielka .úplne že waw a tie kvetové n onemám slov!
@1zaza nádherné tortičky. Tá postavička vyzerá ako jedna psotavička z rozprávky Skuby du 😀DD ale úplne. aj to tričko ,aj tie vlasy😀

mariann2
13. apr 2013

ahojte, druhá várka mojich tohtotýždňových tort, najviac ma mrzí, že som nestihla urobiť tortu svojmu ockovi na narodeniny ☹ je hrozné, že robím torty iným a svojim nestihnem ☹

broucek2
13. apr 2013

@lussy23 děkuji, byla to fakt jen rychlovka a teď musím nachystat směs na pařížský krém a nějak se neumím rozhodnout, který recept použiji

lussy23
13. apr 2013

@ajka82 krásnučké tortičky
@lawli nádhera
@pristela nádherné
@zuzana92101 nádherné tortičky @timonko - nádherné
@antareta krásna @levandulka3 to je paráda!
@tamianati nádherná
@nika222 krásne @anibas krásne

lussy23
13. apr 2013

@mariann2 krásne

jakelina
13. apr 2013

@alexandrakocikova já mám doma Matyáše a píše se s Y, to ani nevím, že je jméno s i. 😀 😀 😀