Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
maya30
20. apr 2013
@jakelina dakujem, ale ja na tych svojich vzdy vidim chyby 8-(
pipka
20. apr 2013
@zuzana124 kraaaasna a gratulka k babatku x-) x-) x-)
pipka
20. apr 2013
moja dnesna a koonecne mam volno x-) x-) x-)

popri inom som umyla vsetky okna, poupratovala cely byt, muz vzal decka na cely den prec, tak sa tu vytesujeeeeem, ze neviem co skor :-N 😃 😃 😃 a namiesto toho aby som vylozila nohy a oddychovala, kym som tu sama, tak makam jak sprosta :-N :-p

mramorový korpus, pudingová plnka, maliny, 3,5 kg
wera.g
20. apr 2013
ahojte pridávam moje najnovšie, ešte ma čakajú dve a konečne trošku oddychu 🙂)
janula.h
20. apr 2013
ahojky moje víkendovky a šup do záhrady nohy vyložiť ktorá sa pridá?
wera.g
20. apr 2013
krásne sú 🙂) ja sa pridávam, hoci na zajtra ďalšiu, ale tak čo, noc je dlooouhááá 😃 @janula.h
erika47
20. apr 2013
Babule prosím Vás ako farbíte tie kupované hmoty ,alebo hmotu zo sušeného mlieka aby boli farby sýte? Ja som zatiaľ robila z cukríkov, tam je to v pohode, ale neviem ako zafarbiť ak napríklad kúpim bielu hmotu ked sa tam pridáva len cukor a u nás kúpim len práškové farby, nie tekuté. Viete mi niektorá poradiť?? Dakujem.
zuzana124
20. apr 2013
@maya30 dakujem, ano je to stencils 🙂
aduskatt
20. apr 2013
@erika47 zapracujem do hmoty gelovu farbu
aduskatt
20. apr 2013
a pracovny vik pokracuje....... 4,5 kg, karamelova plnka
florentina
20. apr 2013
@zuzana124 velká gratulace k miminku! a dortík je krásný....
lokalistin
20. apr 2013
@wera.g nadherne
aduskatt
20. apr 2013
konecne mozem aj ja vikendovat........ked debordelizujem kuchynu........
jahodovy pribinakovy
halienka
20. apr 2013
@aduskatt prosím ťa, nevieš či ten pipin gel môžem skladovať v špajzke? Či treba v chladničke? :-N

Inak krásne tortičky pridávate babky, pomaly každú druhú si ukladám 😃 😃
aduskatt
20. apr 2013
@halienka nemusi byt v chladnicke🙂
halienka
20. apr 2013
@aduskatt ďakujem 🙂
jakelina
20. apr 2013
@aduskatt to jsi měla náročný víkend. Já jsem měla taky mít čtyři dorty a dva mi zrušili, tak nakonec dobře, stačily ty dva 😃 😃 😃
dm1
20. apr 2013
@zuzana124 prosim ta co to mas za stencils je uplne nadherna ta tortusa uz som ju obdivovala na FB x-)
aduskatt
20. apr 2013
@jakelina trosku🙂 obedovali sme o stvrtej🙂 trosku skrt mi urobil ten DIA korpus, nevyrastol, tak som musela dopekat a uz sa mi potom vsetko posunulo casovo....este cakam na info, ci to bolo jedle🙂)))
levandulka3
20. apr 2013
@wera.g Ta magnoliová je úplně nám ale aj ostatné a kolko si prosím ťa robila tis tulipány?
wera.g
20. apr 2013
@lokalistin ďakujem moc 😉
@levandulka3 koľko som robila lupeňov? či? 🙂)) 😃
dm1
20. apr 2013
@levandulka3 prekrasne vsetky x-)
dm1
20. apr 2013
@lawli no to potesi.... ako ja to ozaj nechapem ludia za to daju neskutocne prachy a potom sa k tomu spravaju akoby im to bolo uplne jedno...
mili01
20. apr 2013
Ahojte baby, máte nejaký osvedčený recept na jahodovo čokoládový dort? mám 2 kg jahod 😃 a strašnú chuť 😃 a nič poriadne nemožem nájsť... Ďakujem!!!
dm1
20. apr 2013
Pridavam svoje tohtotyzdnove - uz z novej kuchyne 🙂.
marianabila
20. apr 2013
@denisak77 moja úcta 😉 ako ináč,ja by som tvoje tortičky dala aj do telky 🙂
mimcak
20. apr 2013
Tak pridávam aj ja moje. Trošku to tu vytapetkujem. 😃
ivia123
20. apr 2013
@pipka no ty si šikulka ,naozaj krááááááááásna -nech sa ti darí 🙂
mimcak
20. apr 2013
@luciahromadkova všímaš to bábo čo si i dala ako inšpiráciu. 😃 Ďakujem síce,nieje až také pekné ale 😃 😃 😃
lawli
20. apr 2013
@dm1 presne tak to je...mám pocit ,že nam záleží na tom aby bola torta v poriadku viac ako zákazníkom...

Začni písať odpoveď...

Odošli