Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
25. apr 2013

@lamps zabavka jak hovado, zeeee? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lamps
25. apr 2013

@pipka nooooooooooooo, tu je vidieť, že sme stále duchom mladé 😀 😀 😀 😀

pipka
25. apr 2013

@lamps no ja o dva tyzdne 2 x 20 ale duchom staaale 20 😅 😅 😀 😀 😀 😝

lamps
25. apr 2013

@pipka ja som na tom podobne, asi sa nám pomýlili v rodných listoch 😀 no vidím to tak, že z na dnes plánovaných hortenzií nič nebude, asi

pipka
25. apr 2013

@lamps tak ale ty si ešte stale len čučoriedka oproti mne 😅 😅 😅 😀 😀 😀

aduskatt
25. apr 2013

@pipka a ty proti mne, xixi

lamps
25. apr 2013

@pipka noooooooooooo, to som, mám o rok menej ako ty 😀 😀 😀

pipka
25. apr 2013

@aduskatt no to aaaaano, na teba tu nemame ziadna 😝 😀 😀 😀 😀 😀

aduskatt
25. apr 2013

jaj zeny, idem spat vynimocne skoro, o piatej vstavame, drahy ma statnice zajtra, uz teraz mam nervy

lamps
25. apr 2013

@pipka vidíš, my sa tu .... s našimi rokmi a @aduskatt nás tromfla všetky, ako sme tu 😀 😀 😀 😀

pipka
25. apr 2013

@aduskatt dobruuua ze drzime palce 😎

aduskatt
25. apr 2013

@pipka dakujem a dakujem aj zanho.......

pipka
25. apr 2013

babulky, nemate nejake foto torty s vlacikmi..ale nie Thomas, ale take male obycajne vlaciky na torte hore...masinka a dva vagoniky, moooc dakujem 😵

lamps
25. apr 2013

@pipka takúto mám

mariann2
25. apr 2013

ja som robila túto vláčikovú

luciahromadkova
25. apr 2013

@pipka ja mam toto

pralinka25
25. apr 2013

@pipka a ja toto

zz134
25. apr 2013

@lamps
@dm1
jaj dakujem ...uplacala som noveho z burizonov ale teda ze by bol ovela lahsi nemozem povedat...
kazdopadne mi drzte palce aby som sa nestrapnila velmi :(

pristela
25. apr 2013

@lamps @pipka 😀 😀 😀 baby a viete co znamena podla pravidiel FB to šťuchnutie ????? 😀 😀 😀 😀 😀 že chcete sex od toho koho šťuchnete a ked vas stuchne späť tak už vám nič nebráni 😀 teda @pipka -e by aj malo čosi brániť !!!!! 😠 😠 😠 😠 😠

pristela
25. apr 2013

@lamps aa ta gerberka je neskutocnaaaaaaaaaaaaaaaa , som si ulozila do kvetov 😵 😵 😵 😵

sticker
26. apr 2013

@aduskatt Adi to "Expecto patronum" počúvam celé dni 😀 Mladšia je zbláznená do Harryho. Dokáže "čarovať" napr. dvere aj hodiny 😀 😀 😀 😀

erikaka
26. apr 2013

ahoj kočky, nie som taká zručná cukrárka ako vy tu, ale chodím sa trošku išpirovať na vašich foto. /torty pečiem iba pre moje detičky k sviatkom/. mám na vás otázočku. včera som si kúpila okrúhlu tortovú formu s priemerom 28cm - z koľkých vajec mám spraviť piškotové cesto?

aduskatt
26. apr 2013

@sticker parada🙂 ja som len nevedela, ci je to nejaky predmet, alebo co, alebo len zuaklinadlo, ktore staci, ked napisem na tortu🙂 som v tomto smere nevzdelanec🙂

mimcak
26. apr 2013

ahojte no nemáte naozaj nič pre snubencou na ich 7 výročie. 😝

mizulienka
26. apr 2013

ahojte dievcata, myslite, ze v takomto pocasi bude v pohode previezt tortu, ktoru urobim v nedelu, v pondelok si pre nu pridu, v utorok s nou pojdu az do popradu, krem mascarpone ovocire 😕 😕

muffinka8
26. apr 2013

@jakelina @luciahromadkova no baby plnka riedka 😅 😀 dala som 7 lyžíc, skoro 140g cukru a musela som dať 3 stužovače aby sa mi to ako tak páčilo 😀. Ako drží, tak hádam, že ešte stuhne trocha a nepovolí.

muffinka8
26. apr 2013

@erikaka ahoj 🙂 ide o to aký recept máš. Ja napríklad robím do 23cm formy mramorový korpus zo 4 vajec a je ho až až, takže to 28 cm by som ho robila z jeden a pol dávky, teda zo 6 vajec a aj všetky ostatné suroviny krát 1,5.

1zaza
26. apr 2013

Ahojte, poraďte mi, pridali by ste ešte kvety, alebo stačí? nie je to prázdne? Som už z tejto torty zúfalá, najskôr sa mi nedaria krémy, potom vrchný diel celulitída :(, tak už nie som schopná objektívne na ňu pozerať...

miciatko
26. apr 2013

@1zaza ja by som pridala len jednu ruzicku na ten bok, teda ak su tam dve ,ale inak urcite staci

mamimonka
26. apr 2013

Baby poradte. Cífer, Budmerice, Štefanová, Častá .. je tu niekto kto robí chutné, domáce, pekné tortičky?