Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
26. apr 2013

pridavam svoju vcerajsiu kitusu. Povodne chcela kamoska jednu z tych x co som uz robila na jedno kopyto ale som to riskla a spravila inu 😅

mia1111
26. apr 2013

@dm1 - krááááásnunká 😵 😵 😵 😵 úplne nežná tortička 😵 😵 😵 a kde má Kitty fúziky? 😉

dm1
26. apr 2013

@mia1111 ja vieeeem ze nema 😝. len vzdy si na to spomeniem az ked je kitty prec uz som ich viac robila bezfuzovych akurat som pisala na fb ze si dam uz aj patentovat bezfuzovu kitty 😀

mia1111
26. apr 2013

@dm1 - 😀 😀 😀 😀 😀 tak to by si mohla 😀 😀 😀 , ale aj bez fúzikov je rozkošná 😉

bambula1307
26. apr 2013

@lamps ved to kazdy vidi, ze to este zvladnem..tak mi nepomozu. mm je v cechach ten ked pride len pri detoch sa mochle a bracho to nikdy nerobil..furt pracuje a je mu to jedno. Som povedala, ze toto je posledny rok co sa budem starat o rolu..zeleninu..potom kaslem na to..pojdem za mm do ciech..nech sa stara bracho..nech si kupi kozu..cco mu pokosi 🙂. Zbytocne ho prosim aby mi pomohol :(
Ty si to pekne zdovodnila..suhlasim ako si ta budu hickat tak im vydrzis, ja uz normalne stracam jemnost a cit v rukach..aj ked som bola tehu pri oboch detoch som sama zemiaky kopala 😒 ☹ ..piect nestiham ☹

lamps
26. apr 2013

@bambula1307 ☹ ☹ ☹ ☹ tak im povedz, že nevládzeš a kašli na to hneď. Veď zo záhrady snáď máte úžitok všetci nie len ty. Tak všetci by ste sa mali pričiniť o to, aby bola v nej úroda. Možno som zlá, ale ja si myslím, že chlap bol obdarený silou na to, aby ju využíval a pomohol žene, ktorá je po fyzickej stránke slabšia. Mňa tak bolí srdce, keď vidím, že žena robí ako mula a chlap .... Ty sa musíš aj trochu šetriť, si krásna mladá žena a tvoje deťúrence ťa budú ešte dlho potrebovať

lamps
26. apr 2013

@mia1111 teraz som si všimla, že čakáš bábetinko 😵 😵 😵 😵 to sa tešššíííím a gratulujem, nech všetko ide hladko a tak ako má 😅 😅 😅

jaja555
26. apr 2013

@aduskatt pripájam sa aj ja s gratuláciou 🙂

larah
26. apr 2013

Zdravim a chvalim vsetky krasne tortičky... po dlhsom case moja svadobná 🙂

jakelina
26. apr 2013

@dm1 teď jsem narazila na dort s krásnou krajkou, vždycky si na tebe vzpomenu, že ty to míváš tak krásné na dortech a tady ta se mi hodně líbí.
Dort není můj, ale já si snad nějakou tu krajku taky koupím. Až budu bohatá 😀 😀 😀

aduskatt
26. apr 2013

@jaja555 dakujeme🙂

lussy23
26. apr 2013

@dm1 krásna je.. kde ma druhé uško?
@larah nádherné

jakelina
26. apr 2013

@lussy23 ouško má za mašličkou 😉

mia1111
26. apr 2013

@lamps - ďakujem Andrejka 😵 😵 😵 , verím, že tentokrát všetko dobre dopadne a dobojujeme to do úspešného konca 😉 . Aspoň budem mať (snáď) zasa trošku viac času na pečenie 😉 😅

mia1111
26. apr 2013

@jakelina - tá krajka je úúúúúúúžasnáááááá, wau, a ten zelený poťah ani nehovorím, zbožňujem takúto zelenú 😵 . Keď budem veľká, aj ja si krajku kúpim a potom pôjdem k Danke @dm1 na školenie 😉

jorsulova
26. apr 2013

Ahojte mamicky cukrarky, prosim prosim kto by mi vyrobil a poslal figurku spidermana???? nejakeho lezuceho, suuuurne potrebujem

lamps
26. apr 2013

@mia1111 veľmi ti to želám 😵 😵 😵 😵

dm1
26. apr 2013

@lussy23 za maslickou ked sa pozries pod maslicku tak ho vidiet

mia1111
26. apr 2013

@lamps - si poklad, ďakujeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵

lamps
26. apr 2013

@mia1111 😉

sisix
26. apr 2013

Krane dortuse damy..... pridavam i muj vytvor.

sisix
26. apr 2013

Jeste si dovolim nabidnou par veci..... zjistila jsem, ze mam 2x 😀 😀 😀

sisix
26. apr 2013

@vecernicci ty motylci jsou moooc pekni ... teda dortuse samozdrejme taky 🙂

lenocka23
26. apr 2013

ahojte bebanky... chcem sa spytat tych z okolia BA, kde objednavate jedle oplatky? chcela by som nejaku osvedcenu predajnu, alebo e-shop... dakujem vam veli pekne

iwulka23
26. apr 2013

Tento týžden som mala 2 ..ale dám tu len jednu-tu vydarenejšiu 😀 pre blaho a bezpečnosť všetkých 😀 aby ste si necvrkli od smiechu 😀

denisak77
26. apr 2013

Pre tento týždeň dobojované,a ide sa oddychovať.Svadobná torta podľa predlohy na želanie ,ale je veľmi hrboľatá,nie a nie ju vyhladiť,skoro ma porazilo.Keď sa se.....,tak sa se.......

aduskatt
26. apr 2013

prave som doobedovala.jahody a zbytok Pribinakoveho kremu.......tomu hovorim casova tiesen🙂

aduskatt
26. apr 2013

na dnes finito

pipka
26. apr 2013

@mia1111 velka gratulka k tehulkovaniu 😵 😵 😵 a moooc drzim palce 😉

levandulka3
26. apr 2013

@bambula1307 jééj aj ja ich mám sú nádherné