Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

wera.g
27. apr 2013

@luciahromadkova moc moc ˇdakujem 😵

anibas
27. apr 2013

@pristela Žena - ty si z inej planéty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§ DOKONALÉ !!! Krivá je famózna a nedávaš ju do súťaže Torty snov ?????????????????????????

anibas
27. apr 2013

Po @pristela mi je trápne dávať fotky 😝 😝 😝 😝

anibas
27. apr 2013
aadulik2110
27. apr 2013

keďže chcem synovi upiecť tortu k narodeninám a bola by to moja vôbec prvá torta v živote, tak som sa včera pokúsila o predpremiéru.... chcela som vychytať chyby a naviac ochutnať tú úžasnú kombináciu chutí akú som si vymyslela - piškótový korpus, tvarohová plnka a lesné ovocie 🙂 vás skúsenejších by som sa rada opýtala akým štýlom poťahujete tortu - resp. vyhladzujete rohy na torte, lebo to bol des, snažila som sa to aspoň nejako zamaskovať tými motýlikmi a ešte jedna otázočka, keď pridávate nejaké ozdôbky, tak čím to "lepíte", aby sa to neodlepovalo... A ďalšia chybička, keď som rozkrájala tortu, tak sa mi poťahovacia hmota odlepovala od torty - čím to bolo?

denuschka7
27. apr 2013

Baby moja dnesna elektricka gitara v zivotnej velkosti (1m, 6 kg).... a mala velky uspech tak som radaaaaa 🙂

denuschka7
27. apr 2013

@aadulik2110 skus zo zaciatku spravit gulatu tortu...ta sa lahsie potahuje (nema rohy) 🙂 a ked prides na to ako to robit pojde ti robit aj hranata..chce to len skusat 😉
Ja lepim ozdobky obycajnou vodou (ale niekto pouziva aj jedle lepidlo ktore sa da kupit v cukrarskych pomockach alebo vyslahane bielka tusim....)
nech sa dari, na to ze je to prva torta je skvela....nechci vidiet moju prvu 😀

ansis
27. apr 2013

moja prvá...k dcérkinim prvým meninkám

lucula73
27. apr 2013

@aadulik2110 a čím si mala potretú tortu?keď sa ti odlepoval poťah?lebo celú tortu musíš pre potianhnutím obtrieť maslovou plnkou,alebo len maslom s cukrom,iný krém pod poťah nesmie ísť..........a potom sa ten poťah pekne na tú tortu prilepí 🙂

baby prekrásne torty ste napiekli,nestačím ústa zatvárať 😉

a ďakujem za páčitká za tú moju futbal.tortušku 🙂 🙂

lokalistin
27. apr 2013

@aadulik2110 ja som lepila jedlym lepidlom,teraz si robim sama do vody hodim trosku hmoty rozmiesam a mam lepidlo

bambula1307
27. apr 2013

@anibas JUJ SAK KRASNE TORTICKY MAS AJ TY ..SOM ULOZILA TEN KALICH JE NADHERNY A TAK..OOO NEMAM SLOV 😉

bambula1307
27. apr 2013

@denuschka7 gitara mocc peknaaa..sikulka..a 6 kg riadna 😉

vlada111
27. apr 2013

@denuschka7 perfektná

pipka
27. apr 2013

tak dalsi Nemo do zbierky a idem vas dočítat 😉
mramorak, jahody, banan, pribinak, 3,9 kg

tinamk
27. apr 2013

moja vikendova🙂 mala 6,2kg

lussy23
27. apr 2013

@tinamk
@pipka
@ansis
@denuschka7
@aadulik2110
baby nádherné torty

adka_praha
27. apr 2013

ahojte...
nehnevajte sa, ze nebudem menovat konkretne, napisem ze VSETKY ste ohromne uzasne sikulky... ja som mala vcera super den blbec a co sa mi mohlo pototo, tak sa pototo na druhu... ale nejak som to hadam pozachranovala...

lussy23
27. apr 2013

@lokalistin
@79zuzana
@janula.h
@luciahromadkova
baby nádherné diela
@levandulka3 @zuul nádherný koníček
@1katuska73 nádhera

lussy23
27. apr 2013

@adka_praha nádherná

lussy23
27. apr 2013

@evala777
@pristela
@halienka
nádherné torty

adka_praha
27. apr 2013

@lussy23 moc dakujem... dufam, ze bude chutit... uz mam taku krizu, ze som si neni ista nicim...

denuschka7
27. apr 2013

@bambula1307
@lussy23
@vlada111
Dakujeeeem 🙂

lussy23
27. apr 2013
lussy23
27. apr 2013

@levandulka3 čo je to poslédné? je to také nechutné

pipka
27. apr 2013

no ty brdooooo 😅 😅 @pristela ja ti snad zakazem uz piect 😠 😀 😀 😀 ..sak to my ta kedy dobehneme 😅 😅 😅 hadam v buducom tisicroci...oooooo boooze, normalne sa hanbim za svoje torty, ked kuknem tie tvoje 😝 🙄 😀 😀

neviete ako sa da odtialto vymazat fotka? 😀 😀 😀 zeby som tie svoje radsej stiahla, ked tu tie nadhery vidim...pomooooc 😝 😝 😀

a to ma dalsie v chladnicke cakaju 😅 😅 😅 asi ich ani nedokoncim 😝 😅 😅 😅

lussy23
27. apr 2013

@pristela najlepšia cukroška na svete! vy by ste mali byť v tej rleácií najlepšie torty!

denuschka7
27. apr 2013

Baby prosim nemate nahodou niektora ulozeny fotopostup postavicky krtka a jeho kamaratov? 🙂

pipka
27. apr 2013

@lamps Andrejka moja...pridavam sa k tebe a padam s tebou do hlbokej tortovej depresie 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lamps
27. apr 2013

@pipka 😀 😀 😀 ty, počuj mala by si tej tvojej žene @pristela dohovoriť, toto by nám nemala robiť 😀 😀 😀 😀 to vôbec nie je od nej pekné, skús jej to nejako vysvetliť, na teba určite dá 😀 😀 😀 😀

aduskatt
27. apr 2013

@pipka beriete ma do klubu?🙂