Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

gabika11
16. sep 2010

@sloniiicek kraasneee, ako si vyrobila prosim ta tie branky, ze ti tak stuhli?

sloniiicek
16. sep 2010

@gabika11 - par stranok dozadu mi baby vkladali odkazy, ako sa robia. zobrala som si kelinok od jagurtu activia a pomucila solamylom. a na tom som to robila.

gabika11
16. sep 2010

@sloniiicek aha, tak to by ma asi nenapadlo, super napad 😉

beruska2x
16. sep 2010

ahojte jdu jen hodit novy dotik ale teda nakecate toho 😀 vubec nema cas docitat... 😉

gabika11
16. sep 2010

@beruska2x krasa, prosim ta, ako si tie ruzicky pripevnila o tortu? si ich dala na sparatko alebo len prilepila?

beruska2x
16. sep 2010

@gabika11 ńa paratko, minule mi jen prilepene spatne drzely ☹

jen.. cim uhlazujete uuuplne ten krem? ja ma na tom pak porad jako nerovnosti ale nedokazu to do uplne roviny nicim uhladit ☹

nikanika28
16. sep 2010

Caftee, baby, ja mam dnes vianoceeee, prislo babatko z www.formicky a aj to co som si objednala v pecieniehrou.sk ....jaaaj, tak sa tesiiiim 😵 😵 ...hlavne to babatko... a dnes ma zrovna poprosila jedna pani, ci jej nespravim tortu do nedele..tak hned aj otestujem 😵 😵 ...no a ked som pri tej torte.....neviete, co by som mohla pre dvojrocne dievcatko spravit???

nikanika28
16. sep 2010

@beruska2x ja uhladzam krem bud dlhym nozom, alebo takou spachtlou dlhou z umelej hmoty... a uhladzam na dvakrat, druhykrat chvilku predtym, ako idem potahovat

beruska2x
16. sep 2010

@nikanika28 no priste to musim nejak jeste vychytat 😉

vinka
16. sep 2010

@winona24 ale on je pekný.Prečo chceš iného.Tomu si mala dať dve čierne guličky.No ja mám jednu poschodovú na 80% hotovú.Ešte tých mackov nešťastných.Idem hladať kde ste mi tu hodili postup.Ak máte ho niektorá odložený na výrobu macka hodte mi ho tu dakujem 😉

vinka
16. sep 2010

joj ale svadobných mackov 😀 😀

nikanika28
16. sep 2010

@vinka a kolko ty robis torticiek?? 😕 si sa nejak rozbehla 😵

sloniiicek
16. sep 2010

@beruska2x - a neskusala si potom uhladit marcipan zehlickou. krasne to dokaze uhladit. nechcela som tomu verit. ale sestra mi pozicala zehlicku a idem si ju tiez teraz kupit. lebo mi to krasne uhladi marcipan.

beruska2x
16. sep 2010

@sloniiicek nemam ji, jako ja MMf mam asi v poho ale ten krem pod tim.. nez se da ztuhnout ...proste tam mam nejaky hrbolky.. musim si poridit nejakou super sterku 😅

reruna
16. sep 2010

@beruska2x krásný dortík a krásné růžičky 🙂

beruska2x
16. sep 2010

holky diky vsem.. 😵

reruna
16. sep 2010

@sloniiicek super!

reruna
16. sep 2010

@winona24 nádherný mé´da, takového bych nevyrobila...

winona24
16. sep 2010

@reruna ďakujem

marcelkatt
16. sep 2010

@alionuska prekrásne torty!!!! Klobúk dole, máš talent 🙂

sloniiicek
16. sep 2010

@beruska2x - no, ja tiez mam hrbolceky od toho kremu, ale ako som pouzila zehlicku, tak sa to krasne vyhladilo, ten marcipan. a tie hrbolceky zmizli. mne osobne to pomohlo.

beruska2x
16. sep 2010

@sloniiicek jo? a jakou si koupis????

sloniiicek
16. sep 2010

no, taku klasicku. pozriem sa, ci nenajdem foto.

bianca
16. sep 2010

ahojky.Tak mne sa to pekne krati k tej moje Mickey Mousovej nocnej more.Navody mam ulozene v druhom PC ktr. nemam momentalne k dispozicii tak budem improvizovat.

@winona24 sak je uplne nadherny.Dorob mu oci a nechaj uschnut.Ja by som take nespravila

@sloniiicek moja tak tie branky su genialne.A zehlicku zavidim.

alionuska
16. sep 2010

@marcelkatt dakujem...si zlata🙂 A ked sa narodi babo a budes chciet na krst,ozvi sa,ja ti upeciem co len budes chciet🙂 😉 😉

alionuska
16. sep 2010

Baby ja mam dnes narodeniny a oslavujem ich pracou...a to ani neni prvy maj: 😀 😀 😀 Ani mi to nepride,ked mam tolko roboty... 🙂 Tak idem potahovat..robim tri svadobne... na zajtra a ostatne na sobotu...cafff 🙂 🙂 🙂

vinka
16. sep 2010

@nikanika28 mám teraz dve ale obe svadobné a sú 3-poschodové.Takže v chladničke boli včera 6 torty 😀 😀

vinka
16. sep 2010

@alionuska jéj Ali naša tak to všetko najlepšie nech sa ti darí robotka.No ved tebe sa darí 😀 😀 A nech ťa dalej tak tvoje detičky poslúchajú ako do teraz. 😉