Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
7. máj 2013

@pipka láska jasné urobím , len mi prosím ťa pošli taký poťah ako na foto , bo tu u nas taký shop , že v nom nikdy nic nema 😠 😀 😀 😀 😀

pipka
7. máj 2013

@pristela mali by sme u adusky objednat 😀 😀 😀 ta ma šicko 😀

aduskatt
7. máj 2013

@pipka a nechces to rovno v päťstovkach?🙂))))

pipka
7. máj 2013

@aduskatt ty a ze aky napad 😎 😀 😀 😀 no ze vahas 😀 😀 😀 😀 jasneeee 😵 😵 😵 😎 😀

aduskatt
7. máj 2013

@pipka jaaaaaaj moja🙂a najradsej tak ze 6 EUR za kilo, ze?🙂

pipka
7. máj 2013

@aduskatt no to neeeee, sak to ako darcek by som dostala 😀 😀 😀 😀 😀 k narodkam 😀 😅 😀

aduskatt
7. máj 2013

@pipka jaj taaaak🙂

evuska32
7. máj 2013

no konec ženy ☹ nová fixka mi nechce písať na mliečny marcipán...hm čo teraz? 😖

aduskatt
7. máj 2013

@evuska32 dobre ju pretras, hrot skus namocit do alkoholu.....a po dopisani uschovavat v chladnicke...inak, ak je potah moc makky, tak miesto pisania ryje☹ takze ak sa da, tak skor na suchsi potah

evuska32
7. máj 2013

@aduskatt díky skúsim, ešte to nechám trochu vyschnúť a znova to obtiahnem 😉

aduskatt
7. máj 2013

@evuska32 skus a vyskusaj aj ten alkohol......

luciahromadkova
7. máj 2013

@pipka peknu dovolenku 🙂

luciahromadkova
7. máj 2013

@pipka a to chces z naozajstných penazi... 😀 alebo ti stacia rulicky z oblatky.... 😀 😀 😀

pralinka25
7. máj 2013

ahojte. pridavam aj ja moje dalsie diela :D

teda dievcata neviem ako vy ale ja som uz zo seba nestastna. ja mam za sebou nejakych 28 tort . peciem len pre nas doma alebo fakt dobrych kamosov.a sem tam nejakej kolegyni. a teda hoci ma to bavi mam to ako novy konicek tak stale som ako na hojdacke. ked idem robit tortu som cela vytesena a neviem sa dockat kedy sa do nej pustim a ked ju dokoncim som tak znechutena ze neni podla mojich predstav na kazdej vidim miliardu chyb a pilim s tym usi muzovi ktory ma uz nemoze pocuvat samozrejme. aj ked si tie torty odfotim dlho sa mi ani nechce stiahnut fotky. musim pockat kym "vychladnem" aby mi tam tie nedostatky neklali oci. v oktobri nastupujem do prace a aj som si hovorila ze aka skoda ked som si konecne nasla aj nejaku cinnost taku pre svoju radost ale ako tak na seba pozeram asi je to aj dobre lebo asi by som skoncila v blazninci 😀 asi by bolo najistejsie piect len pre mojho maleho. tomu sa paci vsetko :D som zo seba sklamana ze ten vysledok ma nevie tesit. zatial som sice nedostaal ziadnu kritiku ale sak si hovorim ze asi jednak aj preto ze su to znami :D tak su milosrdni. ach jo

luciahromadkova
7. máj 2013
aduskatt
7. máj 2013

@pralinka25 ale ved su tie tortusky kraasne, nestresuj🙂

pralinka25
7. máj 2013

@aduskatt dakujem 😵
ako je pravdou ze ked som si torty objednavala nikdy som ich nestudovala detailne pod lampou ako tie svoje :D a vela veci som neriesila. teraz som asi postihnuta

aduskatt
7. máj 2013

@pralinka25 poznam, v sobotu som bola na oslave a videla som, ze oslavenci boli nadseni tortou, ktoru by som sa ja hanbila odovzdat kvoli vypracovaniu, tak som si uvedomila, ze mi asi vidime chyby, ktore ostatni nevidia.........

pralinka25
7. máj 2013

@aduskatt hej asi mas pravdu tiez som nad tym rozmyslala. lebo aj ja ked tu pozeram vase fotky vsetky sa mi zdaju eno nuno dokonale a ked kukam na tie svoje tam mi kricia chyby ako keby boli zakruzkovane v cervenom

lokalistin
7. máj 2013

@pralinka25 no mas stastie,ze som neni pri tebe asi by som ti hned jednu pacla,mas krasne tortule ja mam tvoje ulozene asi vsetky, tak nestresuj.Samozrejme kazda vidime na svojich tortach viac chyb ako to vidia ostatni,ale to je len dobre aspom sa snazime byt coraz lepsie a lepsie. 😉

aduskatt
7. máj 2013

@pralinka25 ja tiez na svojich vidim kopec chyb a ostatne sa mi zdaju dokonale 🙂

aduskatt
7. máj 2013

zienky, ja viem, ze je to uuuuuplne mimo, ale ze uuuplne, ale:

https://www.youtube.com/watch?v=rSqk413GEwY


podla mna to stoji za to🙂

pristela
7. máj 2013

@pralinka25 ty si číslo 😀 😀 ako píše @lokalistin máš krásne tortuše, teda zrovna ty sa fakt nemáš za čo hanbiť a ani stresovať 😵 😵 😵 😵 😵

lokalistin
7. máj 2013

@aduskatt bohovsky je a este jak po dedinksy to spieva urcite ho stiahnem 😀

aduskatt
7. máj 2013

@lokalistin ja som neodolala, ked som to slohla na FB, musela som sa kamaratsky podelit🙂 to sa neda a zvlast v tychto dnoch, si nechat len tak pre seba🙂

lokalistin
7. máj 2013

@aduskatt ja hokej teda moc nesledujem volakedy hej teraz malo,ale vcera som trpla,jak sme hrali z nemcami,aby to dobre dopadlo a dneska uz za mnou chodili a bola som vytesena jak blcha,ze sme nad nimi vyhrali a machrovala som 😀 😀 😀

aduskatt
7. máj 2013

@lokalistin tak to ja zasa snad okrem boxu, basketu a hadzanej sledujem vsetko🙂 a hokej musi byt🙂 moj chlap je zo mna uz na prasky, lebo musi povinne so mnou sledovat vsetky majstrovstva a olympiady a podobne🙂)

lokalistin
7. máj 2013

@aduskatt no tu vela toho nedavaju a ked tak ked som v robote 😝 ja zasa s drahym cumim na box to som sa naucila pri nom 😀

aduskatt
7. máj 2013

@lokalistin ja mam toho zasa na vyber dost🙂 teraz som sama, drahy strazi blaho ludu🙂) tak mam pusteny zaznam hokeja CAN-NOR 🙂

zsuzsu
8. máj 2013

@pristela 😀 😀 😀 😀 😀 Ty si zlataaaaaaa 😵 😵 ale neskutocne to je. Ale nieco take by si dala akurat Ty a nie ja 😉 no a na ten priemer 26 dam akurat jednu nohu aj to typujem ze ma aspon 6ky :D