Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
19. máj 2013

@levandulka3 a robila si nejaky orgios recept co maju aj na strankach? mne sa to velmi na prezencke v Ludaniciach pacilo hlavne tie stvorceky ale akosi nam to vobec ani jednej nechutilo 😝

dm1
19. máj 2013

@lokalistin @nika1985 @pristela @misiatkoo @rapunzel @dada2007 kockyyy veru bolo nam fajn som moooc rada ze som bola aj ked z vacsej casti hlavne kvoli Vam a super klaboseniu len som teraz akasi unavenaaaa to bude asi tym ze sme kvakali - teda tvorili :D do 5 do rana 😀

dm1
19. máj 2013

@pristela Zanet sak ja som si tie krabice pekne krasne doviezla aj domooooooooooov doparomaaaaaaaaaa hlavne ze som ich mala pre teba plny kufer 🤐

maya30
19. máj 2013

@vecernicci najlepsie je ze som si dnes kupila sampus ze ked vsetko poodovzdavam tak to zapijem, ale vyzera to skor na ibalgin 😀 😝

reruna
19. máj 2013

@karmenta na potažení bych ti doporučila hmotu pasta dama stella, je levnější, než smartflex velvet, dobře se s ní pracuje, je sice o něco měkčí, ale ne tak moc jako roll decor icing - ten je fakt hodně měkký a chuť nijaká, ta pasta dama stella je krásně bílá, bělejší než smartflex a chutná podobně

mia1111
19. máj 2013

babulky moje, ďakujem za všetky páčitká 😵 😵 😵 , že 50 ich je, skoro som odpadla 😕 😅 , ešte raz ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵

mysiatkoo
19. máj 2013

iba naryxlo... foto zo stretka z Ludanic su tu : https://www.facebook.com/media/set/?set=a.48545...

(btw ak by niekomu prekazalo, ze tam ma svoju, dajte vediet, stiahnem to)

maya30
19. máj 2013

@dada2007 coze? to sa aj operuje ? Tak to si ma vydesila, ja to mam len teraz ako robim torty, predtym som vzdy len v kancli sedela, ale mamina ta vzdy tazko pracovala a tiez s tym mala problemy, ale odvtedy ako sa prestahovala z dediny do mesta a nerobi nic len uziva dochodok, tak to preslo...su na to aj lieky ?

dm1
19. máj 2013

@mysiatkoo ja protestujem ze je slaby zaber na uja karamela fukaca sak jeho do kolaze neee to hlavne detailyyyyyyyyyyy 😀

zsuzsu
19. máj 2013

Baby prosim pomooooooc :D Torta tema BORAT. ☹ 😀 co by ste spravili ? Poradte dakujeeeeeem.

mimcak
19. máj 2013

Pridávam moju výkendovú.Pre sestričky podľa rozprávky malá princezná 😝 moc sa na ňu nepodobá,ale čo už nejako sa mi nič nedarilo . 😝 😠 . a idem si Vás prečítať.Zase mám čo robiť 😀

mimcak
19. máj 2013

O a foto zabudla

lokalistin
19. máj 2013

@jakelina
@dada2007 baby taka pani tam tienovala jahody(taka dost brutalna) a mala na nej taky hnedy flak a ja na rovinu ci to robi hnilu jahodu ,ja som to fakt nemyslela v zlom,ale zevraj pani sa az vlasy zbrckaveli no ja furt dokola vyzera ako hnila ale ja som fakt myslela,ze ju chcela taku a baby,ze nie ona len zbabrala farby

dada2007
19. máj 2013

@lokalistin 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 😅

dada2007
19. máj 2013

@lokalistin ale ved zle si to nemyslela 😉

lokalistin
19. máj 2013

@dada2007 no baby vraveli,ze len cakali,kedy mi vylepi,ale ja som fakt myslela,ze ju hnilu chcela 😀

elamaslakova
19. máj 2013

Pridám aj ja moju sobotňajšiu svadobnú

dada2007
19. máj 2013

@lokalistin ja by som tam vrieskala od smiechuuuuuuu........a som fakt zvedavá, čo by som jej zadrela ja 😅

lokalistin
19. máj 2013

@dada2007 no vies ja taka naivka ako male decko 😉

elamaslakova
19. máj 2013

Pozdravujem dievčence Pristela a spol . 🙂 ,čo boli na stretku v Ludaniciach , sedela som pri vás keď robila a maľovala toho psíka tá pani z Maďarska

luciahromadkova
19. máj 2013

@mysiatkoo paradne foto 🙂

mimcak
19. máj 2013

@1zaza tie tvoje kytičky na tortách pokaždé obdivujem.Krásne tortušky

dm1
19. máj 2013

@dada2007 no ale najlepsia bola @lokalistin ze jej vobec nedochadzalo ako ona predychava ze jej to vobec povedala a stale ze neee sak sa pozri hnilu robi 😀

lokalistin
19. máj 2013

@dm1 asi sa mi o tej jahode aj snivat bude 😀

mimcak
19. máj 2013

@maya30 krásne tortičky

dada2007
19. máj 2013

@dm1 😀 😀 😀

mimcak
19. máj 2013

@halienka že waw spadla mi sánka krásne obe ,ale tie cars odpadnem

mysiatkoo
19. máj 2013

@dm1 ale detailna na uja je uz len special pre @pristela 😀 😀

pipka
19. máj 2013

@sticker ano ano, to som jaaaaaaa, trosku zmena 😎 😀 aby som zmiatla nepriatela 😅 😀

dm1
19. máj 2013

@mysiatkoo no teeda a co ja som od macochy??? aj ja chcem a poprosim detail fukania 😀