Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lamps
25. máj 2013

@pristela 😅 😅 😅 rado sa stalo, keď sa tej od číňana u teba v rúre nič nestalo, vyskúšam to aj ja.

stupacik
25. máj 2013

@silvuska267 ahoj ,ja ,keď dávam šľahačku,tak ju deň vopred prevarím s van. cukrom,nechám vychladnúť a na druhý deň vyšľahám, ale dám do nej aj stužovač.Šľahačky asi radšej dve + 2 -krát van. cukor.

luciahromadkova
25. máj 2013

@dadulka271 ja som tiez z BA,ale byvam na opacnom konci mesta ako je ikea a nemam cestu tam, a pre kratkost casu sa tam urcite tento tyzden nedostanem...skus cinske obchodiky aj tam som ich videla...

luciahromadkova
25. máj 2013

@bambula1307 prepac ze sa pytam...len ma to zaujima, mne sa totiz stalo, ze mi lekarka predpisala ATB, som alergicka a nemozem brat hocico a teda este aj kojim a pediatricka mi povedala, ze na chorobu s takymi priznakmi, bez labo vysetreni napr. crp a pod, naco taku konsku davku ATB, ze kludne mohla polovicnu.. posluchla som pediatricku vratila sa k svojej a po predpisani mensej davky som bola v pohode a aj drobec a aj sme kludne dojcili, /sice moja dr. bola ofucana a mala vsetky info aj o kojeni/
zas borelioza je ine ako nejaka bezna angina a a zas mat problemy neskor, tak to by bolo fakt nie dobre

linteonka0
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lokalistin
25. máj 2013

@mysiatkoo no vidis super

lokalistin
25. máj 2013

@benjik ja som mala ciernu a bielu biela super na ciernu sa moc nepamätam ale chutovo neporadim ja to nejem

benjik
25. máj 2013

@lokalistin to ráda slyším

lokalistin
25. máj 2013

baby ja uz zasa v nemcoch ale ze aka zima tu je ze hlasia aj snezenie a moje radiatory funguju az za dva dni ma porazi

eliska22
25. máj 2013

@lokalistin my od včera kúrime v krbe 😝

eliska22
25. máj 2013

trochu chute som prišla narobiť 😝 😀 , naša hodová tortička, len korpus, jahody a želatína 😉

bambula1307
25. máj 2013

@luciahromadkova no ved to...clovek laik nevie. Ja som tiez nedavno brala atb..len tyzden mala som hrozny kasel 6 tyzdnov neprechadzal a tak mi doktorka dala atb..a dojcila som ...Ale pri doxycykline ozaj neviem. Ja viem, je to tazke..bo mala chudatko fakt narieka..place ..nestastna som z toho... ☹ 😢

evvina
25. máj 2013

moje dnešní

pristela
25. máj 2013

@dada2007 ooo, jak to že si to nasla cez google a ja nie !!!!! pch
@lamps , jooo , cinankova uplne bez ujmy , na hmat , vzhlad aj vôňu 😀 😀 😀

lucka_o
25. máj 2013

@pipka DAkujem a na tej prvej su z coho kridla?

dada2007
25. máj 2013

@pristela poviem ti to a budeš to chcieť tiež.....pchee 😉

lucka_o
25. máj 2013

@eliska22 prosim ta posles mi do Ip receptik na tu tortu?????ja ju sice spravim s broskynami, ale urco bude uzasna.....dakujem🙂 potrebujem rychly kolac na zajtra a nechce sa mi bavit s klasikou....dakujem este raz!

dada2007
25. máj 2013

@lokalistin žena, nabudúce keď prídeš sem, tak sa ozvi....vybehneme na kafo..ale prídeš ty mna kuk domov 😵 budem rada 😉

luciahromadkova
25. máj 2013

@pristela si ma potesila, ze funguje aj cinanska..., mam to doma, este som nepouzila, ze aj tak to nefunguje, a vidim ze funguje.... 🙂

lokalistin
25. máj 2013

@dada2007 no to mi nemusis hovorit dva razy,samozrejme ak bude cas,lebo v lete stahujeme inac ako dopadla zamatova tortula pre synovcov

lokalistin
25. máj 2013

@eliska22 no mne tu nemal kto prikurit aby som dosla do vyhriateho,lebo frajer aj sestra su lemry lemrave

dada2007
25. máj 2013

@lokalistin a čo sťahujete? tu či tam? či?
......ja som ju nekoštovala 😀 ja torty nemusím....ale bol tam famozny zákusok(jasné že som zohnala recept) takže budem skúšať 😉 pak posuniem... 😉

pipka
25. máj 2013

@anibas to biele bola plachta 😅 😀 😀 to uz z nudze 😝 musim si nakupit veru aj blede obrusy 😀 😀 😀

pipka
25. máj 2013

@lucka_o nooo tak nad tym som aj ja dumala, ze z coho tie kridla su 😅
ale mne to pripada, ze je to hrubsi drot a na to navlecena tenka silonka pancuska 😉
ja som take kridla robila aj malej na karneval, ked bola vcielka 😀 😎

lokalistin
25. máj 2013

@dada2007 v obchode samozrejme ak bude skolaudovane a budu peniazky na zrkadla tak by sme chceli dat spolocenske saty do novej budovy
no tesim na receptik a pekna bola?

pristela
25. máj 2013

Holky pridávam moje už všetky odovzdané 😀 este jednu mám robiť , ale to az v noci 😝

lamps
25. máj 2013

@eliska22 Lenka, tá vyzerá mňamooooooooooooooooozne 😅 😵 😅 😵

lamps
25. máj 2013

@pristela tie sú chutné a žabky nemajú chybu ako sa stískajú 😵

pristela
25. máj 2013

aa @dm1 Danii, vzdy zabudnem , dosla som na to ako by sa dal urobit ten motýlik , vies ktorý 😀 uuplne jednoducheee das malý šulček hmoty /telicko/ do toho zapichnes platok želatiny /vystrihnuty presne na kridla /zapichnes drotik do telicka ak chces na drotiku/ a hore uz len poloziš a prilepis o telicko toho cipkoveho motýla 😵 čo ty na to ? tak by vyznel ako ma a ani by moc nebolo vidiet ze tam je zelatina .
@florentina, zlatíčko tie dve žabky čo sa na tej farme tisnú k sebe si ty s malou 😉 😀 😀 😀

halienka
25. máj 2013

@pristela pristelka tá Máša a medveď sú neuveriteľnííí 😀 úžasnííí 😵 😵 ti prosím ťa koľko trvá výzdoba takejto torty, teda aj s modelovaním postavičiek, lebo mne by to trvalo 3 dni 😀 😀 😀