Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
zuul
2. jún 2013
moje tohtotyzdnove
zuul
2. jún 2013
@luciahromadkova aj ja beriem obe. dakujem ti.
mia1111
2. jún 2013
takže, dievčatá, ktorá ešte chcete kvetinkovú silikónku? Naša zlatá @anibas by si zobrala jednu tretinku, tak dva pásy zo silikónky by boli voľné 😉 . Vychádza ten jeden pás nejakých 8€ + poštovné na SK 😉
http://www.monacoint.com/eshop/node/35270
pipka
2. jún 2013
@mia1111 😃 😃 😃 😃 😃 a co vy nemate noznicky? 😃 😃 😃
ale nieee, v pohode 😉 ale ako teda? kto s kym ktore kupuje? :-N sak ja uz v tom mam hokej =-) :-N 😃
katkak23
2. jún 2013
rapunzel1
2. jún 2013
@mia1111 kľudne daj aj 30 %percentú pribnináčiku to vôbec neublíži, keby si robila parížsky, alebo len šľahala šlahačku, je to iné, ale v pribináčiku ti to creme ole zhustí na betón
katkak23
2. jún 2013
@mia1111 ja ja ja si prosim kvietkovu 😃
mia1111
2. jún 2013
@pipka - veď neboooooj, všetko zrekapitulujeme, preto som dala, nech je jeden hovorca v každej skupinke, treba písnuť záväzne karmente, ona to určo pred objednávaním zrekapituluje a dohodneme prašulky, lebo to bude dokopy doooooosť. Potom by sme Ťa prípadne poprosili, že by si tie krajky postrihala a rozposlala, až neplatíme 2x poštovné... ale ak nestíhaš, nevadí, to už by sme nejako vymysleli 😉, len ma napadlo, že ak to rozpošle niekto z BA, budeme platiť len jedno poštovné, takto by sme platili 2x, kým by to prišlo ku mne napr. a ja by som to potom rozposlala... to je detail, dohodneme pak 😉
tinamk
2. jún 2013
@pristela žanetka prosim ta ty si robila nie je davno taky traktor a zvieratka.. robila si prosim ta podla nejakeho postupu ten tragac? 🙂))) tak to nazval moje krsnatko a v sobotu oslavuje 4. narodeniny a ze si prosi na tortu tragaca🙂 tak by som sa nechala inspirovat tou tvojou lebo bola prenadherna teda ako vsetky tvoje torticky..
mia1111
2. jún 2013
@katkak23 - tak budeš spolu so Sabínkou - @anibas, ešte jednu kočku k Vám treba, tak vydržte, potom sa dohodnite medzi sebou a jedna za vás napíšte @karmenta. Anibas je zajtra celý deň v práci, tak s ňou počítaj, že si ju berie, ešte sa určo niekto k Tebe pridá 😉
mia1111
2. jún 2013
@rapunzel1 - ďakujem, presne ma to potom napadlo, že Olé to zabetonuje, aj som to tak urobila a krém vyzerá OK x-)
pipka
2. jún 2013
@mia1111 jasneeee to je v poho 😉 tak sa len "poskupinkujte" a mne len dajte vediet co ,kde, kedy, a ako 😃 😃 😃 😉
katkak23
2. jún 2013
@anibas tak sme spolu na kvetinkovu 😃 este jeden pásik máme voľný kto si prosí?
luciahromadkova
2. jún 2013
@mia1111 ok tak za @zuul,@pipka mozem byt hovorca ja....my mame zaujem o motyliky a kvietky delime sa na tretinky
pisala @katkak23 ze ma zaujem o kvietkovu, tak moze byt este spolu @anibas a mozno sa este niekto do tretiny prida....
tinamk
2. jún 2013
@jakelina jaaaaj dakujem moooooc
mia1111
2. jún 2013
no vidíte, aké sme šikovné, sa tu poskupinkujeme a bude to x-) 😉 . Babulky, ja idem off, som KO, zajtra tortu dokončím, dnes nemám silu... Tak pa zajtra x-)
tinamk
2. jún 2013
@luciahromadkova lucka ja by som sa pridala len som sa stratila, kt. je este volna..
katkak23
2. jún 2013
@tinamk kvetinkova ku mne a anibas do trojky 😃
akzuzs
2. jún 2013
PROSÍM O RADU neviem či to dobre vysvetlím. Má niekto katý strojček , vyzerá to ako "injekčná striekačka" len kovová a do toho sa natlaší fondán a vytlačí sa tenký dlhý pás? Videla som to v TV na zaharničných tortách. Bolo to moc šikovné a chcela by som to lebo ma nebavý ked robím špagát alebo pás to guľkať na takú dlžku a tak. Dá sa to niekde kúpiť?
tinamk
2. jún 2013
ok moze byt vsak su vsetky pekne..
dm1
2. jún 2013
@akzuzs vola sa to extruder a predavaju to v roznych eshopoch aj cukrarskych aj napr. na fimo
luciahromadkova
2. jún 2013
@akzuzs ale nemusis hned kupovat, ak mas staru injekcnu striekacku alebo aj davkovac sirupu- lieky napr. panadol, nurofen pre deti mozes skusit aj s tym... 😉
mia1111
2. jún 2013
@anibas, @katkak23 , @tinamk - tak už ste tri, dobre, ešte sa mi ozvala @rapunzel1 - tak babulky, ktorá ešte chcete tú kvietkovanú krajku - 2 pásy by boli potom voľné, by ste si ju podelili s rapunzel1 😉 , hláste sa jej, dohodnie si hovorkyňu a jedna za vás potom nahlási @karmenta že chcete krajku 😃
O tejto sa bavíme stále: http://www.monacoint.com/eshop/node/35270
rapunzel1
2. jún 2013
@pipka ja som nad tým rozmýšľala, aj ja by som vzala aj z tej kvietkovej a možno aj z tej motýlikovej, ale ako sa vlastne a s kým treba dohodnúť, lebo už je toho tu veľa, kto sa popridával a mám z toho chaos ....
katkak23
2. jún 2013
@luciahromadkova tak za hovorcu by sme ta mohli poprosit aj my ( ja @anibas a @tinamk) my si prosime na tretinky tu kvietkovanu nech sa zgrupime 😉 dakujemeeee
mia1111
2. jún 2013
ja som len zvedavá, či ich toľko budú mať, zatiaľ som napočítala jednu motýlikovú a možno 6 tých kvietkovaných, ak sa pridajú kočky k rapunzel a ešte aj @maya30 tuším objednala, ako prvá, len neviem akú, tak to bude sranda 😃
mia1111
2. jún 2013
@rapunzel1 - čakaaaaj, možno ešte všetky baby nedočítali 😉 , vidíš, aj Ty si teraz večer len zapla MK, tak určo sa do zajtra niekto ozve 😉
dm1
2. jún 2013
kocky vy ste sa tu teda raidne rozkrajkovali 😃 krajkova epidemia ze normalne 😃 . Zacinam zavidieeeeeeeeeeeet :-x
mia1111
2. jún 2013
@dm1 tak nebuď labuť a pridaj sa 😉 ešte aj @pristela a budete to komplet 😃 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli