Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dadulka271
3. jún 2013

@mia1111 ahoj aj ja by som sa pridala ku krajke ak este nemate nikoho 😒

karmenta
3. jún 2013

@maya30
@mia114 a další OBJEDNÁVKÁŘKY KRAJKY - v pohodě, já se jen tak něčeho nezaleknu 🙂 A když už teda budu objednávat, je tu někdo,ke komu se můžu přidat s jedním páskem krajky MOTÝLŮ? Jestli už je rozebrané tak nic, ušetřím :D

pipka
3. jún 2013

@karmenta no moja podla mna ty vbehni do obchodu, vykup tam krajky a to sa tu vsetko v pohode preda 😉 😀 😀

mia114
3. jún 2013

@karmenta tak napiste tie ktore nemate s kym sa podelit ja by som zobrala obe aj motyla a kvetinky 😉

rapunzel1
3. jún 2013

@mia114 tak môžeme ísť spolu ja by som zobrala jeden pás motýlikovej a jeden kvetinkovej a ešte dadulka 271 písala, že by chcela tú kvietkovú myslím, tak by sa dalo???

dadulka271
3. jún 2013

@rapunzel1 aj motilikovu by som vzala ak by mi vysla aj kvietkovu obe 😀

cwilinge77
3. jún 2013

@maya30 ja som chcela celu kvetinkovu, tak ak by nebolo uz aj ja by som sa podelila , tak mozno sa ujde vsetkym, alebo vymenim jednu za jednu motylikovu , ved to sa uz potom mozme dohodnut a poposielat si uz my

wera.g
3. jún 2013

@mia1111 @karmenta baby aj ja by som vzala nejaké 😉))

nika222
3. jún 2013

@mia114 @pipka baby aj ja by som zobrala tu kvietkovanu a motylikovu, v ba pridem osobne 🙂

wera.g
3. jún 2013

ahojte baby, pridávam moje najnovšie a snažím sa ukecať drobca, že dnes celý deň spíme, ale nedarí sa 😀

lamps
3. jún 2013

@wera.g všetky krásne a tá na 18-tku je bombová 😵

rapunzel1
3. jún 2013

@mia114
@dadulka271 tak teoreticky sme tri aj na kvietkovú aj na motýlikovú, dobre hovorím?

wera.g
3. jún 2013

Ďakujem mooc Andrejka 😉 @lamps

muffinka8
3. jún 2013

@wera.g 😀 tortičky super, ale v tej matematickej máš chyby 😀 😀 prepáč, ale mne to kole oči 😀 😀 ale páči sa mi

dagmarmustafa
3. jún 2013

@wera.g Brutalne torty!!!!!!! Si jedna z mojich top "tortarok"🙂

adrika202
3. jún 2013

Ženyyyy aj ja si prosím jednu kvietkovu a jednu motýlikovú ak sa dá 🙂 prosím prosím 🙂

wera.g
3. jún 2013

@muffinka8 😀 😀 😀 netuším, opísala som len rôzne "príklady" z netu, nejako som ani neriešila čo tam je písané 😀
@dagmarmustafa jooj veľmi pekne ti ˇdakujem, veľmi si to vážim, teším sa moc moc že sa ti páčia 😵 😵 😵

muffinka8
3. jún 2013

@wera.g 😀 😀 vo vzorcoch máš chybu v znamienku a chýbajú ti podstatné zátvorky, lebo bez nich je to úplne niečo iné 😀 😀 aspoň môže oslávenec opraviť a zjesť 🙂

ferinka
3. jún 2013

Holky nemáte inspiraci na Minie dort,chtěla jsem dělat klasiku 2 patra puntikaté a nahoře ušiska a máti se to nelíbí, že Máťa má vždycky krásné a Áňa bude mít jen uši 😝 😀 😀 😀 😀 😀

katkak23
3. jún 2013

@daducha mojka co je ten akoze piesok pri mcqueenovi? dakujem

katkak23
3. jún 2013

@lucula73 no ja tak davam kusok kremu a potom ovocie a zvysok kremu...nedavam na korpus 😀 dakujem ja dufam ze to bude vsetko ok

dm1
3. jún 2013

@wera.g perfisne vsetky a ta tabula je genialna

muffinka8
3. jún 2013

@wera.g inšpirácia na budúcu matematickú tortu 😀 som raz neodolala a odfotila si tabuľu čo som nám vznikla na hodine, hádam to decká pochopili 😀

mirinecka
3. jún 2013

Víkendy milujem, vtedy tu pripudne kopec nádherných tort. A nestíham obdivovať 🙂 . Myslíte že môžem urobiť k minnie koníka my little pony. Už som začala chystať minnie a dúhu. Torta bude štvorec tuším 26x26. Bude to moja prvá darovaná pre šteniatko k 5 rokom. Doteraz som tiekla len pre nás. Pridavam foto.

mia114
3. jún 2013

@rapunzel1 asi sme uz 3 🙂

mirinecka
3. jún 2013

Víkendy milujem, vtedy tu pribudne kopec nádherných tort. A nestíham obdivovať 🙂 . Myslíte že môžem urobiť k minnie koníka my little pony. Už som začala chystať minnie a dúhu. Torta bude štvorec tuším 26x26. Bude to moja prvá darovaná pre krstniatko k 5 rokom. Doteraz som piekla len pre nás. Pridavam foto

mirinecka
3. jún 2013

Tuším som odoslala aj neopravený príspevok to je tak ked píšem z mobilu a ten mi upravuje slová. 😀

mia1111
3. jún 2013

babyyyyyyyyyy, vy ste šaľene 😀 😀 😀 😀
takže ďalšia trojka: @rapunzel1 + @mia114 + @dadulka271 - chcete spolu jednu kvietkovu a jednu motýľovú, ok?
@nika222 + @maya30 + ja sa pridám k jednej motýľovej - to bude ďalšia trojka - na motýľovú
@adrika202 + wera.g + možno ešte niekto - vy chcete ktorú? Adrika chce aj aj a ty Weruš?

elamaslakova
3. jún 2013

@wera.g Nádherné tortičky

mia114
3. jún 2013

@mia1111 ano kazda chceme z oboch 😉 ja som z Ba tak potom neviem ci sa to posiela postou alebo osobne?