Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

ajka82
3. jún 2013

@pipka inak to su ti, co chceli tych nasdenych vtakov 😝 😉

pralinka25
3. jún 2013

@elamaslakova
@denisak77 dobre baby tak ja tu teraz nebudem musim ist ak to tu bude niekto kompletizovat tak nas nahlaste tri na tu motylovu sme tri.

mamina1978
3. jún 2013

@79zuzana Ta tvoja barbie s krizikom je krasna , netradicnaaaaaa 😵

anibas
3. jún 2013

@benjik ďakujem kráááásne 😵 😵 😵 😵

anibas
3. jún 2013

@mia1111 všetko evidujem 😉 😉

wera.g
3. jún 2013

babuleee, prosím vás nejakú tortičku pre tehotnú, ale žiadne bruško, alebo riťku, niečo také s postavičkou nemáte uloženú? ˇdakujeeeeem 😉

wera.g
3. jún 2013

@z.junasova zuzka supeeeeeer 😉

katarina51
3. jún 2013

@wera.g mám uložené tieto

sisix
3. jún 2013

@bambula1307 To je desny, opravdu. Ale tebe to pece nemusi tolik bolet, vzdyz mala uz je dost velka. Drzim palce, at jsi v poradku. 😉

katarina51
3. jún 2013
nellynka
3. jún 2013

Baby , ktora máte este záujem o kvietkovanu krajku, aby sme boli 3. Aby som mohla napísať Mii. Diky

lamps
3. jún 2013

@wera.g ja mám uložené takéto

79zuzana
3. jún 2013

@mamina1978 dakujem, tuto objednavku som dostala zo dna na den, lebo im zrusili objednavku den pred prijimanim. A malickej slubili princeznu tortu 😒 Nemala som to srdce, aby dieta zostalo bez torty v taky vynimocny den. A ten kriz som si vymyslela, lebo som chcela, aby to bolo aspon trosku v tej prijimaniovej teme 😉 Ale pacila sa...a aj chutia, lebo som od nich hned na dalsi den dostala az dve objednavky 🙂

nellynka
3. jún 2013

Kocky, teraz mi manžel doniesol smartflex velvet, ale vsak to je ako kameň.čo mám s tým robiť? Dať do mikrovlnky?

mysiatkoo
3. jún 2013

kokso zenske vam sa prsty nezavru na klavesnici 😀 😀 😀 4 dni mimo a docitavat budem asi cely vecer...ale az bude klud 😅 my sme svadbovali a ako inak aj s darom pre zenixa a nevestu 😉

sissmiss
3. jún 2013

Smartflex je doma, idem piect 😝 😝 😝 😝
Pod smartflex mozem dat tiez ten krem maslo+cukor+nutella?

ajka82
3. jún 2013

@nellynka ja po kuskoch poodriezam a potom sup na par sec. do mikrovlnky 😉

dajulik
3. jún 2013

@nellynka do mikrovlnky to nedavaj, zbytocne sa to vysusi... odrezavaj po malych kuskach a v rukach spracuj... ide to... len z toho bolia ruky!

ajka82
3. jún 2013

@dajulik ked da na 5-10 sec velku krudu do mikro nic sa nestane... odskusane, nevysusene 😉 akurat trosku povoli

bambula1307
3. jún 2013

@sisix no ja neviem ,ale ta moja mala to strasne preziva. Asi cim je dieta starsie horsie si od didika odvyka 😢
Strasne place pred spanim, uplne histericky, trha si saty zo seba... ☹ ..aj v noci sa budi aj hodiu narieka..chudatko...moje ☹ .
UM nechce, tak len vodu a cajik davam..obcas ponuknem UM..no hned hodi na zem flasku.. Aspon , ze inak tuhu stravu celkom pekne papa..

anibas
3. jún 2013

@mojmacik nie je neskoro ????

jachin
3. jún 2013

Chcela by som na zajtra robiť parížsku šľahačku z bielej čokolády...rozpustila som čoko v smotane na šľahanie.Po chvíli sa mi urobil na tom povlak ( ako ked puding vychladne a na vrchu sa vytvorí hustý povlak)..POdarí sa mi to zajtra so stužovačom vyšľahať, aby to dobre držalo v torte?

dajulik
3. jún 2013

@ajka82 tak velku hrudu asi hej, ale po malych kuskach urcite nie, mne to potom strasne rychlo tvrdlo na vzduchu...

halienka
3. jún 2013

@wera.g ja mám takéto uložené 🙂

bambula1307
3. jún 2013

@jachin ja slahacku zohrievam az do varu. Viem, ze niektore dievcata nie.. No ale nikdy to nebude po vychladnuti homogeene...malo by to zhustnut...obcas to premiesaj pocas chladnutia..daj do chladnicky a slahaj v nadobe v kt..si varila a chladila...mala by sa ti dat vyslahat.. 😉

jachin
3. jún 2013

@bambula1307 vdaka, ja som ju varila tiež až do bodu varu..a robila vo vyššej nádobe aby som mohla priamo v nej šľahať...ale zatial to je riedke

rapunzel1
3. jún 2013

@levandulka3 waw a tá jahoda bola tiež korpus??? že ti to takto držalo...

daducha
3. jún 2013

@jachin do rana sa ti na tom v chladnicke urobi taka tvrda skrupina.Normalne ju potom rozmixuj a az tak pridaj smetafix. aspon ja tak robim a je to krasne hladke 😉

bambula1307
3. jún 2013

@mia1111 dievcence ak este mate aj pre mna miesto, ja by som tiez brala jednu motylovu a jednu kvietkovu 😀 a mozem do BA si prist po nu.. 😉

bambula1307
3. jún 2013

@jachin ono ti to do rana v chladnicke zhustne..malo by..skontroluj nez pojdes do hajan.. 😉