Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sisidl
30. júl 2009

ja uz ani nedavam,uz sa ani nesnazimja ked pridam viac ks na ar mamu,hodim link a je to. uz ma to nebavi..a aj tak to zmazu.. 😝

sisidl
30. júl 2009

lenka.. tri to je este pohoda,ked som mala osem ,tak to len bolo o drzku. ja ked mam viac,tak si v jeden den upecem korpusy ,ak stihnem do obeda nez sa deti hraju,MEDZI TYM SI UVARIM PUDING ABY VYCHLADOL vyberem maslo aby zmaklo A potom vecer naplnim,
a ty starsi su v pohode oni uz su samostatny tak pri nich sa da a ked je mala hore a mam viac,tak oni ju strazia a hraju sa s nou ,no a potom na druhy den ked mala spi,alebo az vecer ked vsetsi traja spia tak potahujem a zdobim. 😉

basado
30. júl 2009

sisi ako namiešam čiernu farbu, ked nemam?

lenka.pav
30. júl 2009

sisidl, klobuk dole, ako to mas zorganizovane. blbe je, ze moj maly sa este nedokaze dlho sam zabavit, takze snad casom... 😉
a rychlo torticku, rychlo si ju pozrieme a potom nech si zmazu 😅. alebo daj link, ja som totiz strasne zvedava a rada by som ich uz videla! 😵

lenka.pav
30. júl 2009

basado, kocky pisali, myslim ze cessy, ze ona to farbila ciernym uhlim 😉

alionuska
30. júl 2009

Basado a Lenka.pav nie ciernym uhlim,ale zivocisnym uhlim,co dostanes kupit v lekarni! 😀 😀

lenka.pav
30. júl 2009

jemine, myslim zivocisne a pisem cierne, som ja ale tava! 😀 😀 😀 😀
dik za upozornenie 😀 😀 😀

ukmima
30. júl 2009

sisidl-ides na stretavku z artmamy????ja som prihlasila aj mm 😀 ,uz teraz somre 😉

alionuska
30. júl 2009

ukmima..ja by som hned isla..ale to budem mat doma uz malinke babatienko! 🙂

sisidl
30. júl 2009

Lenka..tu je link.
http://www.tortyodmamy.sk/?q=tracker/452
dalsie budem pridavat asi v sobotu,nemam tam vsetky ale vacsinu ano,tie eroticke tam uz ani nedavam,je ich tam dost 😀

sisidl
30. júl 2009

ukima,no,tam asi nejdem,lebo pri dvojickach a malom prcku a velkom manzelovy.. 😝 a dvojicky zacinaju treti rocnik,tak budem asi dost vyazena.. 😖 😀

cessy
30. júl 2009

ahojte, vy ste sa teda rozpisali 😅

sisi uz sa tesim na torticky 😉
alionuska aj ty nieco pecies??

alionuska
31. júl 2009

Cessy ahoj..a aj vsetky cukrarenky..no piekla som,len som cakala na fotky co robila sestra do fotaku a nakoniec sa mi aj tak nedali odoslat,tak posielam fotenu mobilom..kvalita nizsia,ale aspon nieco... kuk album. 😉

veronkaj
31. júl 2009

mohli by ste mi poradiť, kde sa dajú kúpiť formičky na vydrajovanie kvetov a motýlikov a iných ozdôb na tortu??? niekde na nete alebo aj priamo v obchode???

sisidl
31. júl 2009

Ahojte.
Veronka,ja si vsetko objednavam tu http://www.peceniehrou.sk/ a behom dvoch dni to mam doma 😉

veronkaj
31. júl 2009

sisidl idem pozrieť na tú stránku, ďakujem

cessy
31. júl 2009

alionuska ja neverim vlastným ociam. to je nadherna torta...dufam ze ju nikto nezje.....to bude teda skoda.
no a ta zebra 😀 . uzasna, paradna.....ty si normalne umelkyna 😉

jednoducho super 😉 😉 😉

veronkaj
31. júl 2009

pozerám na to, a tam sú kvety margarétky a gulaté kvety a frézie, a na ruže pouužívate obyčajné gulaté vykrajovačky rôznych velkostí???
alebo na tie kaly, alebo tie maličké drobné kvietky???

cessy
31. júl 2009

veronkaj teraz ked je teplo tak to nosi kurier.
ja som si v pondelok objednala a v utorok mi to priniesol. ja z tade tiez objednavam 😉

sisidl
31. júl 2009

veronka na ruzicky pouzivam okruhle vykrajovacky 🙂
Ali ta torta je dokonala..a ta moja najoblubenejsia zirafa 😀 uzasne dielo.. krasne,s coho si to modelovala? urcite si to uz pisala,ale asi som zabuda 😅
uzasne 😉

cessy
31. júl 2009

sisi ty kedy pridas fotky?? 😕 😵

alionuska
31. júl 2009

Baby ja som to poserkala.... 😅 Tuto tortu som robila iba kvoli tej sutazi...a nakoniec som ju dala do zlej kategorie..tak ani neviem,ci ju nevymazu,lebo ju mam ulozenu v albume a ta sutaz ma byt anonymna... 😅
Ale aspon vam som ju ukazala a som rada ze sa paci,....na fotke neni vidno vsetky tie detaily.Vsetko som robila s MMF a ako som pisala,kazdu postavicku jeden den...pomalicky..Torta je amozrejme na jedenie,takze sa zje! 😀

veronkaj
31. júl 2009

pozerala som , už si len vybrať,

kočky robíte naozaj nádherné torty, budúci víkend by som rada pokusne skusila tú hmotu z cukríkov a skúsila nejaké ozdoby.
tak sa budem snažiť

basado
31. júl 2009

babulky dakujem vam, to by ma veru ani nenapadlo živočíšne uhlie 😀 😀 😀
ali ta tvoja tortička je nadhernaaaaaa, aj tie zviratka si robila z MMF? no parada, klobuk dole pred tebou 🙂 😉

wighy
31. júl 2009

ahojte

ali krasne torty wow 😵

baby dnes peciem narychlo druhu tortu pre brasula na zajtrajsiu oslavu.

chcem sa len opytat, ked rozrkojujem cesto na platy, nemam ece zruznost a nie su rovnake ako by som si prala, mate na to nejaky trik ako sikovno rozrezat????

lenka.pav
31. júl 2009

ali , ta torta je umelecke dielo!!! to by som zakazala zjest....aspon postavicky by som si odlozila 😀
sisidl, kde ty chodis na tie origos napady? ja by som v zivote nedokazala nakreslit taky traktor na papier, nieto este na tortu!
veronkaj, tiez som si objednavala z ich stranky, su to dobre vyrobky. budeme drzat palce pri tvoreni MMF! 😉

alionuska
31. júl 2009

Dakujem va vsetkym za pochvalu... 🙂

lenka.pav
31. júl 2009

wighy,ja to rozkrajujem od oka, ale moja mam je pedant, ta si na sparatko nakresli ciarku, potom si to priklada ku korpusu a reze dokola, potom dlhym nozom prereze napoly. snad som to napisala jasne 😅

alionuska
31. júl 2009

Aj ja prerezavam od oka...Ale su dostat aj take strunky na rezanie korpusov,len ani neviem kde som to videla.... ked to najdem tak to sem hodim.

cessy
31. júl 2009