Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
pipka
7. jún 2013
moje dnesne a ficim vikendovat 😉
ta rit nic moc..ale co uz sa da vykuzlit na takej torte :-N :-p ale za to na minnie som si oddychla 😎
zz134
7. jún 2013
@mia1111 vav ake krasne! odkial si pls objednala?
mia1111
7. jún 2013
@pipka - ja sa tu rehoceeeeem na tom Tvojom komente k prvej fotke 😃 😃 😃 😃 , náhodou, ja by som takú neurobila 😉 .A Minnie kráááááááááásna x-)
zz134
7. jún 2013
niekto tu chcel dina ...ja sa chystam na tohoto - (ale to je drak) - ked bude mat izak aspon 3 roky aby z toho nieco mal. Cize mam cas sa dovtedy zdokonalit a vymakat techniku🙂
mia1111
7. jún 2013
@zz134 - z Čiech - odtiaľto: http://www.monacoint.com , no objednávka pre 33 babuliek, sranda to bola a ešte len bude - pri strihaní 😃 😃 😃 😃
pipka
7. jún 2013
@mia1111 dakujeeem moja 😃 no sak ale pravda :-N co uz...taku chceli, taku maju :-p 😃
mm ked ju videl, tak povedal..ze aj jedlá riť vie očariť ...no asi tak :-N :-N :-N 😃
mia1111
7. jún 2013
@pipka 😃 😃 😃 😃 😃
zz134
7. jún 2013
no a nejaky dinovia-inspiracie z netu a ten posledny je moj ...taky chudacik🙂
zz134
7. jún 2013
@mia1111 vav no to mas co robit🙂
lamps
7. jún 2013
@mia1111 jupíííí, jupííííííííííí , jou 😃 😃 😃 😃 krajka je super a znovu mám vianoce x-) x-) x-)

Pridávam práve dokončenú tortu s blejdom, toto sú tak nezáživné tortuše :-p , dinosaura maľoval môj najstarší a skonštatoval, že mám napísať, že ten najkrajší kúsok na torte vytvoril on 😃 😃 😃 😃 čo s ním, puberta ho chytá v plnom rozsahu
maya30
7. jún 2013
@mia1111 to teda super rychlo dorucili...sa tesiiim 🙂 musim rychlo prasok objednat, ani som nepocitala ze to bude tak rychlo :-o nevie nahodou niekto poradit, kde sa oplati ?
mia1111
7. jún 2013
@maya30 - ani ja som netušila, že to bude tak rýchlo 😉 . Ja som objednávala MD odtiaľto, to 100g balenie na skúšku, teda zobrala som vtedy jedno spolu s krajkou a ešte jedno balenie navyše, tak môžem krajkovať 😃
http://toptorticka.sk/product.php?id_product=1307
mia1111
7. jún 2013
@lamps - no mladý má recht, namaľoval to fakt super 😉 , toto obdivujem, bo ja neviem absolútne kresliť ani maľovať. Tortička sa Ti podarila supeeeeer, som musela googliť, čo to vlastne ten blejd je 😃 , vidno, že mám ešte len malé dieťa 😃
lamps
7. jún 2013
@mia1111 mi hovor, ja viem, že medzi škôlkármi to letí, ale moji chalani už majú iné záujmy, tak som hútala ako to urobiť, nechcela som dávať zbytočne veľa hmoty a ani veľa farby, lebo ten malý, ktorému je tortuša určená mal nedávno alergickú reakciu na nejakú zložku z jedla a doteraz nevedia zistiť z čoho. Tak je len taká málo farebná
mia1111
7. jún 2013
@lamps nevadí, že je málo farebná, práve vďaka tomu vyzerá tak profesionálne 😉 , čo som narýchlo kukla torty na googli, tak Tvojá nemá konkurenciu 😉 .
lamps
7. jún 2013
@mia1111 ty si aká lichôtkárka :-N :-N :-N, ďakujem
mia1111
7. jún 2013
@lamps - ja píšem len to, čo vidím 😉
lamps
7. jún 2013
@mia1111 x-) x-) x-) x-) x-) 😉
lamps
7. jún 2013
@katkak23 áno maľujem hneď, ale keď je vonku veľmi teplo, tak sa torta orosí aj tak a maľuje sa horšie
zuzka7512
7. jún 2013
dievčatá prosím vás,nemáte niektorá nejaký osvedčený recept na parížske rožky???ďakujem... 🙂
zuzanam80
7. jún 2013
Dievcata prosim Vas, ked chcem robit husenicu v miskach z Ikei s priemerom 12 cm a robila by som mramorak z akeho mnozstva by som ho mala robit? A hlavne ako dlho piect a do akej vysky naliat cesto aby mi nevytekalo? Dakujem
lucula73
7. jún 2013
@zuzanam80 ja som robila do jednej misky z jedneho vajíčka............tak mi vyšlo..................čiže podľa počtu kopčekov 🙂

tu je moja helma,no amen..... :-| .....a dve v chlade,total nevládzem,naposledy som vzala tri,popri práci je to zabijak 😢
zuzanam80
7. jún 2013
@lucula73 dakujem 🙂 . A prosim Ta aspon cca do akej vysky si nalievala cesto? Nerada by som z toho mala sopku 🙂
viera6
7. jún 2013
@lucula73 parádna....
mamcas
7. jún 2013
@mia1111 mne sa tiez leskle nepacia,desila som sa ako to dopadne...nastastie ale fajn,len moj muz pri prevoze musel zabrzdit a torta letela 😞 zevraj to odniesol jeden roh a ze ho akoze opravil,ale mna skoro polozilo 😞 esteze sa piplem s kazdym detailom a nakoniec sa to pototo...
vlasta80
7. jún 2013
svadobna pre susedu....este ma jedna dnes caka, ale pri tej stratim asi 5 rokov zivota 😃 😃
mamcas
7. jún 2013
Zenusky ak by ste mali chvilu capnete sem nejake inspiracky ku krstu? Nie ale take tie nabozenske,take origos daco by to chcelo 😛 Dakujeeem
brunila
7. jún 2013
mia1111
7. jún 2013
@mamcas - prepána, až som dýchať prestala, no to teda "poteší" 😞 . Ja som si nakúpila u nás v lacnom obchodíku také tie protišmykové podložky, čo bývajú aj v aute, aby sa z palubovky nešmýkali okuliare, mobil a tie dávam do krabice medzi dno a podložku od torty. Tak torta "sedí" na mieste, ani sa nepohne. A krabicu ak je to možné, tak na podlahu v aute. Ale tak môže sa stať také, čo by nie 😞 . No ešteže sa horšie nestalo, myslím, že to pochopí každý, hlavne, že sa manžo vyhol kolízii..
mia1111
7. jún 2013
@lucula73 - super je, máš môj obdiv 😉 . Ja TRI neurobím nikdyyyyyyyy, ale že fakt nie 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli