Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

luciahromadkova
8. jún 2013

@anibas torty su perfis, mas moj obdiv, ze teda si urobila, aj mne vcera telefonovala o 17,00 kamaratka, ze ci by sa dalo dnes dopoludnia torta... slusne som odmietla, lebo ved doma ani suroviny, a teda mala by som nocnu, som este v pochripkovom stave s hroznou nadchou a este mi prisla aj sestra na navstevu, s ktorou sme sa dlho nevideli... aj ma to mrzi, ze som odmietla, ale doma 4 vajcia a len 1 slahacka 1 maslo a z toho by som vela nevykuzlila, manzel dlhsie v robote pre zaplavy tu v BA a nemame auto, takze ani rychly nakup nehrozil....

luciahromadkova
8. jún 2013

@mimcak topanocka so skatulou a kabelkou sa mi moc paci 😵
@levandulka3 vsetky pekne, mala si ich vela a u mna vedie bazen... 😉
@zuul babka s dedkom su paradni 🙂

luciahromadkova
8. jún 2013

@pipka ty si sa vydavala 10.6. ? lebo ja tiez 10.6.2006 a torta tiez u nas nebude, manzel si zabezpecil vylet, takze nebude ani oslava...

dada2007
8. jún 2013

@maya30 áno naozaj 😵 a nemyslím si, že som bola prvá, určite vela báb sa tebou inšpirovalo, akurát zabudne od koho má tortu alebo proste nenapíše to.....to nevadí a ako hovorím, isto som nebola prvá 😉 ale čo ty krajšia...netrep 😀 😉

niikoletka
8. jún 2013

Baby koľko asi tak stojí upečenie jednoposchodovej torty v nejakom jednoduchom tvare, s ozdobami v tvare motýlikom a jednoduchým nápisom?

drobec33
8. jún 2013

Moja dilema torty pre 3 oslávencov vyriešená. Torta pre môjho tatina, jeho manželku a moju mladšiu sestru sme za veľkej pomoci mojej staršej dcérky urobili kvetinkovú.

pralinka25
8. jún 2013

@cwilinge77 prosim ta a s tym kovovym sa robi co?

mrka2
8. jún 2013

@mia114 nadhernee. ta Rapunzel je uzasnaaa 😵

aduskatt
8. jún 2013

@pralinka25 s tym kovovym sa dava gel na nechty🙂))) inak do torty to podla mna ryje, takze si to viem predstavit, ked chces podla papierovej predlohy vytlacit kontury priamo na potiahnutu tortu🙂teda cez ten papier

evuska32
8. jún 2013

baby to tu všetky robíte iba s hotovými hmotami? Lebo ja len s domácim marcipánom a chcem nejaké rady....

jenie123
8. jún 2013

@maya30 dakujeem moc.. Tak mala 7,8kg.. Do 5kg a 3 poschodova, tak to neviem, neviem.. Musela by byt dosť malinká..

pipka
8. jún 2013

@luciahromadkova luci, my 9.6. 😉 zajtra mame vyrocie..ale u nas tiez nic, kedze zajtra mm bude cely den mimo, tak som to zavrhla, ze je to zbytocne...ale buduci tyzden sme bez deti, tak hadam oslavime 🙂 😎

vlada111
8. jún 2013

@mia114 jéééééj, krásne dielka

levandulka3
8. jún 2013

@stickerdakujem 🙂 ano aj to je z hmoty teda až na tie strieborné srdiečka vo vnútri to sú také okrasné špendlíky 😉

aduskatt
8. jún 2013

@evuska32 niekto s hotovymi, niekto s robenymi a niekto aj ja, podla casu, chuti a nalady🙂

vlada111
8. jún 2013

@pristela ale no, máš ich vždy pekné aj bez dramatizácie 😎 😎 😎

cwilinge77
8. jún 2013

@pralinka25 🙂 tak to neviem vobec, mozno nejake skusenejsie budu vediet co maluju 😉

anjelicek26
8. jún 2013

No babuky tu je vysledok, na to, ze mam doma tri deti a neni mi boh vie ako dobre som spokojna 😀 Max ma zajtra oslavu, tak hadam sa mu bude pacit.

viera6
8. jún 2013

Cukraročky prosím vas nemáte inšpirácie na knihu k 50vyrošiu sobáša...dakujem

muffinka8
8. jún 2013

Baby keď robíte doma tortu, koľko kúskov nakrájate z 24 cm torty?

jakelina
8. jún 2013

@anjelicek26 ty jsi dobrá, péct týden po porodu, máš můj obdiv

nanima
8. jún 2013

moje vykendove.

nanima
8. jún 2013

strajkuje my PC tu su foto 😀 😀

mamcas
8. jún 2013

Babule strasne krasne torticky ste popridavali 🙂 Ja dakujem moc za pacitka k mojej,hoci na Vase sa nechytam 🙂 Ak by ste mali napad,mam robit dve torty k narodkam pre baby,15,16 a nemaju byt velmi marcipanove :P myslela som len jeden vacsi kvietok v strede a dole masla latkova,nie marci. Len ja mam len obycajne kvietky vykrajovacie a ako tak zvladam ruzu. Da sa este nieco bez vykrajovatok urobit? Alebo pripadne nieco ine,len ja neviem co 🙂 kujem 🙂

lifinka
8. jún 2013

Ahojky holky, přidávám dnešní dort ke křtinám.

jakelina
8. jún 2013

@mamcas nějaké proužky a nebo kolečka s dutým vnitřkem.

lucula73
8. jún 2013

@niikoletka vačšina dievčat tu pečie na kg,okolo 10 eur za kg... .............čiže záleží od váhy torty,taká priemerná 24cm okrúhla može stáť okolo 25-30eur...veľmi záleží od plnky........aj viac kľudne 🙂

simasa
8. jún 2013

Ahojte babule,
pridavam jeden pulovrik Lacoste...

tinamk
8. jún 2013

dievcata moja vcerajsia

halienka
8. jún 2013

@simasa to je čistá dokonalosť 😲 😎 😎 tie prúžky, kosoštvorce, dokonca tie ryhy na golieriku... dokonalééé 😎 😵